پرواز خارجی ارزان برزیل توسط نروژین ایر

شرکت هواپیمایی نروژین ایر اولین پرواز خارجی ارزان لندن برزیل را از فرودگاه گاتویک این شهر راه‌اندازی کرد. این پرواز طولانی‌مدت که دو شهر لندن و ریو دو ژانیرو را به هم متصل می‌کند، یکی از 12 پرواز شرکت نروژین ایر از شهر لندن به مقاصد پرطرفدار در قاره آمریکا محسوب می‌شود. پرواز لندن ریو دو ژانیرو 4 بار در هفته و در روزهای یک‌شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه، توسط یک فروند بوئینگ 787-9 انجام شده و خریداران بلیط هواپیما را به مقصد مد نظر خود منتقل خواهد کرد. لازم به ذکر است که هواپیما بوئینگ 787-9 دارای 344 صندلی چرم کلاس اکونومی و پریمیوم اکونومی می‌باشد.

0
60
خرید پرواز خارجی از نروژین ایر
پرواز خارجی از نروژین ایر
پرواز خارجی ارزان برزیل توسط نروژین ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Dec 2Rating: 3.5آغاز پرواز خارجی ارزان برزیل توسط نروژین ایر - خرید پرواز لندن برزیلشرکت هواپیمایی نروژین ایر اولین پرواز خارجی ارزان لندن برزیل را از فرودگاه گاتویک این شهر راه‌اندازی کرد. این پرواز طولانی‌مدت که دو شهر لندن و ریو دو ژانیرو را به هم متصل می‌کند، یکی از 12 پرواز شرکت نروژین ایر از شهر لندن به مقاصد پرطرفدار در قاره آمریکا محسوب می‌شود

آغاز پرواز خارجی ارزان برزیل توسط نروژین ایر

شرکت هواپیمایی نروژین ایر اولین پرواز ارزان‌قیمت لندن برزیل را از فرودگاه گاتویک این شهر راه‌اندازی کرد. این پرواز طولانی‌مدت که دو شهر لندن و ریودوژانیرو را به هم متصل می‌کند، یکی از 12 پرواز شرکت نروژین ایر از شهر لندن به مقاصد پرطرفدار در قاره آمریکا محسوب می‌شود.

خرید پرواز خارجی برزیل
پرواز خارجی برزیل

پرواز لندن ریودوژانیرو 4 بار در هفته و در روزهای یک‌شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه، توسط یک فروند بوئینگ 787-9 انجام شده و خریداران بلیط هواپیما را به مقصد مد نظر خود منتقل خواهد کرد. لازم به ذکر است که هواپیما بوئینگ 787-9 دارای 344 صندلی چرم کلاس اکونومی و پریمیوم اکونومی می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما از نروژین ایر
بلیط هواپیما از نروژین ایر

پرواز رفت که از راس ساعت 12 در لندن آغاز می‌شود، در ساعت 19:25 خریداران بلیط هواپیما ریودوژانیرو را به مقصد مد نظرشان خواهد رساند. همچنین پرواز برگشت نیز از ساعت 22:25 از ریو دو ژانیرو آغاز شده و در ساعت 13:35 خریداران بلیط هواپیما لندن را به پایتخت انگلستان منتقل می‌کند.

خرید پرواز خارجی لندن ریودوژانیرو
پرواز خارجی لندن ریودوژانیرو

در زیبا بودن شهر ریو دو ژانیرو و جذابیت خرید بلیط هواپیما برزیل و سفر به این کشور شکی وجود ندارد. به همین دلیل، شرکت هواپیمایی نروژین ایر با راه‌اندازی این پرواز جدید، مطمئنا انتظار دارد که با استقبال گسترده‌ای از جانب گردشگران روبه‌رو شود که البته انتظار واهی هم نمی‌تواند باشد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما برزیل و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید