راه‌اندازی چند پرواز خارجی ارزان توسط یورو وینگز

شرکت هواپیمایی یورو وینگیز در نظر دارد که چند پرواز خارجی طولانی‌مدت ارزان‌ از مونیخ راه‌اندازی کند. اولین پرواز خارجی این شرکت به سمت لاس‌وگاس عملیاتی خواهد شد. قرار است این پرواز روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته انجام گردد. پرواز خارجی دوم از تاریخ 19 آوریل و به سمت کانکون مکزیک عملیاتی می‌شود. همچنین کشور موریس واقع در جنوب غربی اقیانوس هند و شهر فورت مایرز در فلوریدا هم مقصدهای بعدی خواهند بود که پروازهایشان به‌ترتیب از 21 آوریل و 1 می به جریان می‌افتند.

0
114
خرید بلیط هواپیما ارزان از هواپیمایی یورو وینگز
بلیط هواپیما ارزان
راه‌اندازی چند پرواز خارجی ارزان توسط یورو وینگزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Apr 23Rating: 4.0راه‌اندازی چند پرواز خارجی ارزان توسط یورو وینگز - خرید بلیط هواپیما ارزان قیمتشرکت هواپیمایی یورو وینگز در نظر دارد که چند پرواز خارجی طولانی‌مدت ارزان‌ از مونیخ راه‌اندازی کند. اولین پرواز خارجی این شرکت به سمت لاس‌وگاس عملیاتی خواهد شد. قرار است این پرواز روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته انجام گردد. پرواز خارجی دوم از تاریخ 19 آوریل و به سمت کانکون مکزیک عملیاتی می‌شود. بلیط هواپیما

راه‌اندازی چند پرواز خارجی ارزان توسط یورو وینگز

شرکت هواپیمایی یورو وینگز در نظر دارد که چند پرواز خارجی طولانی‌مدت ارزان‌ از مونیخ راه‌اندازی کند. اولین پرواز این شرکت به سمت لاس‌وگاس عملیاتی خواهد شد. قرار است این پرواز روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته انجام گردد. خرید بلیط هواپیما از این شرکت هواپیمایی با تخفیف‌های ویژه و قیمت‌های ارزان انجام می‌گیرد.

پرواز دوم از تاریخ 19 آوریل و به سمت کانکون مکزیک عملیاتی می‌شود. همچنین کشور موریس واقع در جنوب غربی اقیانوس هند و شهر فورت مایرز در فلوریدا هم مقصدهای بعدی خواهند بود که پروازهایشان به‌ترتیب از 21 آوریل و 1 می به جریان می‌افتند.

از مقصدهای مد‌نظر این شرکت هواپیمایی برای راه‌اندازی پرواز خارجی در فصل تابستان هم می‌توان به وارادو ، پونتا کانا، پوئرتو پلاتا، مونتگوبی، ویندهوک و بانکوک اشاره کرد.

خرید بلیط هواپیمای ارزان از یورو وینگیز
بلیط هواپیمای ارزان از یورو وینگیز

به گفته اولیور واگنر مدیر شرکت یورو وینگز، با راه­اندازی این خطوط هوایی، شرکت یورو وینگز می‌تواند لقب سریع‌ترین رشد خطوط هوایی را در اروپا به خود اختصاص دهد و با داشتن 15 خط هوایی به 41 مقصد مختلف و حمل بالغ بر 2 میلیون مسافر در سال، بیش‌ازپیش نیازهای خریداران بلیط هواپیما ارزان را برآورده سازد.

برای خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید. همچنین برای دریافت تخفیف‌های روزانه روی مسیرهای خارجی اپلیکیشن سفرستان را نصب کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید