راه‌اندازی پرواز خارجی ارزان لندن سنت پترزبورگ

شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت و روسی پوبدا ایرلاینز از راه‌اندازی پرواز مستقیم لندن سنت پترزبورگ خبر داد. با خرید بلیط هواپیما ارزان این شرکت، مسافران می‌توانن از 12 اکتبر سوار بر هواپیمای لندن سنت پترزبورگ شوند. پرواز خارجی لندن سنت پترزبورگ چهار بار در هفته و توسط یک فروند بوئینگ 737-800 NG انجام خواهد شد. بدین‌ترتیب مسافران حاضر در شهر لندن می‌توانند با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ خود را به دومین شهر بزرگ روسیه برسانند.

0
20
خرید بلیط هواپیما لندن سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما لندن سنت پترزبورگ
راه‌اندازی پرواز خارجی ارزان لندن سنت پترزبورگReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 1Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز خارجی ارزان لندن سنت پترزبورگ - خرید بلیط هواپیما از سفرستانشرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت و روسی پوبدا ایرلاینز از راه‌اندازی پرواز خارجی مستقیم لندن سنت پترزبورگ خبر داد. با خرید بلیط هواپیما ارزان این شرکت، مسافران می‌توانن از 12 اکتبر سوار بر هواپیمای لندن سنت پترزبورگ شوند.

راه‌اندازی پرواز خارجی ارزان لندن سنت پترزبورگ

شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت و روسی پوبدا ایرلاینز از راه‌اندازی پرواز مستقیم لندن سنت پترزبورگ خبر داد. با خرید بلیط هواپیما ارزان این شرکت، مسافران می‌توانن از 12 اکتبر سوار بر هواپیمای لندن سنت پترزبورگ شوند.

خرید بلیط هواپیما لندن سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما لندن سنت پترزبورگ

پرواز خارجی لندن سنت پترزبورگ چهار بار در هفته و توسط یک فروند بوئینگ 737-800 NG انجام خواهد شد. بدین‌ترتیب مسافران حاضر در شهر لندن می‌توانند با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ خود را به دومین شهر بزرگ روسیه برسانند.

خرید پرواز خارجی لندن سنت پترزبورگ
پرواز خارجی لندن سنت پترزبورگ

جالب است بدانید که شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت پوبدا ایرلاینز از سال 2014 تأسیس شده و دارای 22 فروند هواپیما در ناوگان خود است. این شرکت در سال 2017 نزدیک به 5 میلیون خریدار بلیط هواپیما را به 85 مقصد مختلف در اروپا منتقل کرد. ضمنا، قرار است به زودی 2 فروند بوئینگ 737-800 دیگر نیز به ناوگان این شرکت اضافه شود.

خرید پرواز خارجی لندن سنت پترزبورگ
پرواز خارجی لندن سنت پترزبورگ

به نظر می‌رسد شهر سنت پترزبورگ که با داشتن موزه‌ها و نقاط دیدنی فراوان همیشه جزو شهرهای پرطرفدار بین گردشگران کشور روسیه بوده با راه‌اندازی پرواز جدید، مسافران و مهمانان بسیار بیشتری نسبت به سالهای گذشته داشته باشد. از این رو پیش‌بینی می‌شود که فروش بلیط هواپیما سنت پترزبورگ، رونق فراوانی برای شرکت پوبدا ایرلاینز به ارمغان آورد.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید