پرواز خارجی اولین ایرباس ACJ320neo

هواپیمای جدید شرکت ایرباس با نام ACJ320neo، اولین پرواز خود را به مدت 2 ساعت و 40 دقیقه از شهر‌هامبورگ انجام داده و تست‌های خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. این هواپیما که از خانواده هواپیماهای A320neo هست، دارای مخزن سوخت اضافی بوده و بدین‌ترتیب امکان جابجایی بین قاره‌ای را برای خریداران بلیط هواپیما بهتر فراهم می‌کند. مزیت دیگر هواپیمای جدید شرکت ایرباس فشار داخل کابین آن می‌باشد که نسبت به هواپیماهای قبلی بهبود یافته و فضای بسیار آسوده‌ای در اختیار مسافران قرار می‌دهد. جالب است بدانید که هواپیمای ACJ320neo دارای 500 صندلی می‌باشد که همین مورد دست خریداران بلیط هواپیما برای انتخاب صندلی مدنظرشان را بازتر می‌گذارد.

0
24
خرید پرواز خارجی با هواپیمای ایرباس
پرواز خارجی با هواپیمای ایرباس
پرواز خارجی اولین ایرباس ACJ320neoReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 24Rating: 4.0پرواز خارجی اولین ایرباس ACJ320neo - خرید بلیط هواپیما خارجی از سفرستانهواپیمای جدید شرکت ایرباس با نام ACJ320neo اولین پرواز خارجی خود را به مدت 2 ساعت و 40 دقیقه از شهر‌هامبورگ انجام داده و تست‌های خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. این هواپیما امکان جابجایی بین قاره‌ای را برای خریداران بلیط هواپیما بهتر فراهم می‌کند.

پرواز خارجی اولین ایرباس ACJ320neo

هواپیمای جدید شرکت ایرباس با نام ACJ320neo، اولین پرواز خود را به مدت 2 ساعت و 40 دقیقه از شهر‌هامبورگ انجام داده و تست‌های خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. این هواپیما که از خانواده هواپیماهای A320neo هست، دارای مخزن سوخت اضافی بوده و بدین‌ترتیب امکان جابجایی بین قاره‌ای را برای خریداران بلیط هواپیما بهتر فراهم می‌کند.

خرید پرواز خارجی با هواپیمای ایرباس
پرواز خارجی با هواپیمای ایرباس

مزیت دیگر هواپیمای جدید شرکت ایرباس فشار داخل کابین آن می‌باشد که نسبت به هواپیماهای قبلی بهبود یافته و فضای بسیار آسوده‌ای در اختیار مسافران قرار می‌دهد. جالب است بدانید که هواپیمای ACJ320neo دارای 500 صندلی می‌باشد که همین مورد دست خریداران بلیط هواپیما برای انتخاب صندلی مدنظرشان را بازتر می‌گذارد.

خرید پرواز خارجی با هواپیمای ایرباس
پرواز خارجی با هواپیمای ایرباس

بِنوا دِفورژ، رئیس شرکت هواپیمایی ایرباس، ساخت هواپیمای ACJ320neo را آغاز عصری جدید در صنعت هوایی دانسته و گفت: این هواپیما امکان راه‌اندازی چندین پرواز مستقیم و بدون توقف را فراهم کرده و با کابینی که کاملا مناسب سفر است، شرایط را به خوبی رقم خواهد زد.

خرید بلیط هواپیما ایرباس
بلیط هواپیما ایرباس

به نظر می‌رسد که بعد از انجام تست‌های بعدی، هواپیمای ACJ320neo در اختیار هوانوردی آکروپلیس قرار می‌گیرد. در نهایت هم قرار است در شهر بازل، موارد مربوط به رنگ­‌آمیزی بدنه هواپیما انجام و تحویل ایرلاین‌ها داده شود.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید