پرواز خارجی بین ایران و چین باید افزایش یابد

0
184
خرید پرواز خارجی ایران چین
پرواز خارجی ایران به چین
پرواز خارجی بین ایران و چین باید افزایش یابدReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 29Rating: 4.0پرواز خارجی بین ایران و چین باید افزایش یابدایجاد زمینه‌های مناسب برای افزایش پرواز خارجی و تبادل گردشگر میان ایران و چین را مستلزم همکاری آژانس‌های دو کشور با یکدیگر می‌باشد

معاون گردشگری کشور: پروازهای ایران و چین باید افزایش یابند

به گزارش گروه فرهنگی “ایرنا”، محمد محب‌خدایی در دیدار با یک هیئت سرمایه‌گذار چینی گفت: ما می‌توانیم به‌کمک آژانس‌های خدمات گردشگری و تور اپراتورها زمینه‌های بسیاری را برای تعامل دو کشور در گردشگری ایجاد کنیم.

خرید پرواز خارجی ایران چین
پرواز خارجی ایران به چین

محب خدایی، ایجاد زمینه‌های مناسب برای افزایش پرواز خارجی و تبادل گردشگر میان ایران و چین را مستلزم همکاری آژانس‌های دو کشور با یکدیگر دانست و این روند را کمکی به توسعه هتل‌ها و مراکز اقامتی عنوان کرد. وی گفت: به‌ طور حتم گردشگران چینی بسیار زیادی علاقه‌مند به خرید بلیط هواپیما و بازدید از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران هستند و این امر با افزایش پرواز خارجی چین به ایران ممکن می‌شود.

معاون گردشگری کشور در ادامه افزود: ما علاقه‌مند هستیم که خطوط هوایی دو کشور برای افزایش پرواز خارجی به مقصد شهرهای مختلف ایران و چین با یکدیگر همکاری داشته باشند.

خرید پرواز خارجی ایران چین
پرواز خارجی ایران به چین

در این دیدار، محب خدایی از آمادگی طرف ایرانی برای همکاری با سرمایه گذاران چینی در ساخت هتل خبر داد و اضافه کرد: درحال حاضر 125 هتل سه و چهار ستاره در ایران در حال ساخت است و ما برای مشارکت سرمایه‌گذاران چینی برای ساخت هتل در کشور آمادگی داریم.

افزایش رستوران‌های چینی، دلیل خرید بلیط هواپیمای چینی‌ها به ایران

خرید پرواز خارجی چین ایران
رستوران ها و غذاهای چینی

رئیس گروه سرمایه گذاری چینی هم در این جلسه به سخنانی در مورد افزایش گردشگران چینی در ایران پرداخت و بالا رفتن تعداد رستوران‌های چینی در ایران را در این امر موثر دانست.

فین ژنگ با اشاره به ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران اظهار کرد: ایران ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد، اما برای جذب گردشگران بیشتر باید هتل‌هایی با استانداردهای جهانی در این کشور ساخته شود.

وی در ادامه سخنان خود از آمادگی گروه سرمایه گذاری چینی برای همکاری در ساخت هتل‌های ایران خبر داد و افزود: گروه سرمایه‌گذاری ما حدود 7هزار هتل که 80درصد آنها در چین هستند را زیرمجموعه خود دارد و ما آمادگی داریم برای ساخت هتل در ایران همکاری خود را با این کشور آغاز کنیم.

خرید پرواز خارجی چین ایران
پرواز خارجی چین به ایران

رئیس گروه سرمایه گذاری چینی، ایران را کشوری تاریخی دانست و یاد آور شد: مردم چین شناخت بسیار کمی از ایران دارند و تصور می‌کنند که تمام مناطق ایران کویری و خشک است این درحالی است که ایران هم همانند چین یک کشور باستانی و پر از آثار تاریخی است.

فین ژنگ در پایان اظهار کرد: پس از بازگشت به چین کارگروه‌هایی را برای اجرای مقدمات و ادامه همکاری‌ها در حوزه گردشگری با ایران تشکیل می‌دهیم.

برای جستجوی پرواز خارجی مقاصد مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

تهیه خبر: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

منبع: irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید