پرواز خارجی با ایرلاین Gulf Air – هواپیمایی خلیج

در خاورمیانه ایرلاین‌های بسیار زیادی وجود دارند که بدون شک تاکنون بلیط هواپیما خود را حداقل از طریق یکی از همین ایرلاین‌ها تهیه کرده و به کشورهای مختلف سفر کرده‌اید. بااین‌حال یکی از ایرلاین‌های دیگر که ارزش خریداری بلیط هواپیما را دارد، ایرلاین هواپیمایی خلیج کشور بحرین می‌باشد. پس بهتر است با این ایرلاین از قبل آشنایی داشته باشید تا هنگام تهیه بلیط هواپیما از این ایرلاین، با خیالی آسوده این کار را انجام دهید.

0
175
خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با ایرلاین Gulf Air - هواپیمایی خلیجReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 29Rating: 4.0پرواز خارجی با ایرلاین گلف ایر Gulf Air یا همان هواپیمایی خلیج - خرید بلیط هواپیمادر خاورمیانه ایرلاین‌های بسیار زیادی وجود دارند که بدون شک تاکنون بلیط هواپیما خود را حداقل از طریق یکی از همین ایرلاین‌ها تهیه کرده و به کشورهای مختلف سفر کرده‌اید. بااین‌حال یکی از ایرلاین‌های دیگر که ارزش خریداری بلیط هواپیما را دارد، ایرلاین هواپیمایی خلیج کشور بحرین می‌باشد. پرواز خارجی با ایرلاین گلف ایر

پرواز خارجی با ایرلاین Gulf Air

در خاورمیانه ایرلاین‌های بسیار زیادی وجود دارند که بدون شک تاکنون بلیط هواپیما خود را حداقل از طریق یکی از همین ایرلاین‌ها تهیه کرده و به کشورهای مختلف سفر کرده‌اید. بااین‌حال یکی از ایرلاین‌های دیگر که ارزش خریداری بلیط هواپیما را دارد، ایرلاین هواپیمایی خلیج کشور بحرین می‌باشد. پس بهتر است با این ایرلاین از قبل آشنایی داشته باشید تا هنگام تهیه بلیط هواپیما از این ایرلاین، با خیالی آسوده این کار را انجام دهید. تا آخر این مطلب با ما همراه باشید تا با یکی از ایرلاین‌های موفق خاورمیانه یعنی هواپیمایی خلیج آشنایی پیدا کنید.

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

پرچم‌دار حمل‌ونقل هوایی پادشاهی بحرین، یعنی هواپیمایی خلیج (Gulf Air)، در سال 1950 بانام هواپیمایی گلف (Gulf Aviation)، تأسیس گردید. این ایرلاین از اولین ایرلاین‌های تبلیغاتی می‌باشد که در خاورمیانه تأسیس شده است. اداره مرکزی و مرکز فرماندهی این ایرلاین در شهر محرق بحرین بوده و پایگاه اصلی و مرکزی آن در فرودگاه بین‌المللی بحرین قرار دارد.

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

ایرلاین هواپیمایی خلیج به بیش از 40 مقصد در خاورمیانه، آسیا، آفریقا و اروپا پرواز داشته و مسافران با تهیه بلیط هواپیما از این ایرلاین به این مقاصد سفر می‌کنند. از مقاصد مهمی که این ایرلاین به آن‌ها پرواز دارد می‌توان به مصر، آلمان، هندوستان، پاکستان، روسیه، عربستان صعودی و بریتانیا اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است که ایرلاین هواپیمایی خلیج با 9 ایرلاین دیگر همکاری داشته و پروازهای مشترکی را با این ایرلاین‌ها انجام می‌دهد.

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

ناوگان هوایی ایرلاین هواپیمایی خلیج از هوانوردهای ایرباس مدرن تشکیل شده‌اند که با رنگ‌های طلایی، آبی و سفید، رنگ‌آمیزی شده‌اند و تمامی هواپیماهای آن‌ها دارای یک نشان شاهین طلایی بزرگ در قسمت دم هواپیما می‌باشند. هوانوردهای ایرباس این ایرلاین شامل ایرباس‌های A320-200، A321-200 و A330-200 هستند. تمامی هواپیماهای این ایرلاین از دو رده شاهین طلایی (Falcon Gold Business Class) و رده اقتصادی (Economy Class) تشکیل یافته‌اند.

سرویس‌های ارائه‌شده در طول پرواز این ایرلاین

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

سرویس پرستار آسمان (Sky Nanny) برای مسافرانی که بلیط هواپیما از این ایرلاین تهیه کرده و به همراه کودکان خود مسافرت می‌کنند، یک پرواز لذت‌بخش و تجربه دلپذیر را وعده می‌دهد. شما می‌توانید کودکان خردسال خود را به پرستاران آسمان سپرده و خودتان به استراحت بپردازید. لازم نیست که نگران کودکان خود باشید، زیرا فرزندان دلبندتان توسط سرگرمی‌های متنوع همانند کتاب‌های رنگ‌آمیزی، فیلم‌های کودکانه و اسنک‌های لذیذ سرگرم گشته مشغول گشته و کارهای زیادی را برای انجام دادن در طول پرواز با هواپیمایی خلیج خواهند داشت.

از نوزادان گرفته تا کودکان 10 ساله، پرستاران آسمان برای مراقبت از فرزندانتان، شما را یاری کرده و هرگونه که شما بخواهید از کودکانتان مراقبت خواهد شد. پس افرادی که با کودکان خردسال سفر می‌کنند، دیگر نگران مراقبت از آن‌ها در حین پرواز نبوده و با خیال راحت می‌توانند بلیط هواپیما خود را از ایرلاین هواپیمایی خلیج تهیه کرده و یک سفر لذت‌بخش با این ایرلاین را تجربه کنند.

چگونگی چک-این در این ایرلاین

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

اگر بلیط هواپیما از ایرلاین هواپیمایی خلیج را تهیه کنید، قادر خواهید بود تا از 24 ساعت تا 90 دقیقه قبل از پرواز خود به‌صورت آنلاین چک-این خود را انجام دهید. شما همچنین می‌توانید به‌صورت حضوری و در پیشخوان‌های مخصوص ایرلاین در فرودگاه چک-این کنید. مسافران رده شاهین طلایی و مسافرینی که به‌طور مکرر با این ایرلاین پرواز می‌کنند و جزو Falconflyer Gold و یا Falcon Silver هستند، می‌توانند از آسایشگاه‌های مخصوص چک-این در فرودگاه بحرین و ناحیه مخصوص چک-این درجه‌یک در فرودگاه ابوظبی بهره ببرند.

مجوز بار و هزینه‌های آن

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

مسافران رده اقتصادی این ایرلاین مجوز بار 30 کیلوگرمی داشته اما مسافرینی که بلیط هواپیما از رده شاهین طلایی این ایرلاین را تهیه کرده‌اند، مجوز بار 40 کیلوگرمی خواهند داشت. به خاطر داشته باشید که با توجه به قوانین IATA، هیچ چمدانی نباید بیش از 32 کیلوگرم وزن داشته باشد. مسافرینی که جزو اعضای falconflyer طلایی و نقره‌ای هستند نیز از مجوز بار اضافی بهره می‌برند. مسافرینی طلایی قادر خواهند بود که علاوه بر 40 کیلوگرم مجوز بار معمول، 20 کیلوگرم اضافی را نیز با خود حمل کنند و مسافرین نقره‌ای هم امکان حمل 15 کیلوگرم بار اضافی را دارند.

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

به ازای هر کیلوگرم بار اضافی حمل شده باید هزینه و جریمه‌ای پرداخت شود که مقدار آن با توجه به ناحیه‌ای که پرواز در آن صورت می‌گیرد فرق می‌کند. برای مثال هزینه هر کیلوگرم بار اضافی برای مسیر بین ایران و عراق 15 دلار بوده درحالی‌که هزینه هر کیلو بار اضافی در مسیر ایران-لندن 40 دلار می‌باشد.

صندلی‌های ایرلاین هواپیمایی خلیج

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

انتخاب صندلی‌های این ایرلاین در هنگام چک-این ممکن است. فضای بین صندلی‌ها در رده اقتصادی این ایرلاین نسبتاً خوب بوده و 30 الی 33 اینچ می‌باشد درحالی‌که فضای صندلی‌های رده تجاری یا همان شاهین طلایی این ایرلاین با توجه به نوع هواپیما 45 الی 82 اینچ است.

اگر شما جزو آن دسته افراد باشید که بلیط هواپیما درجه‌یک را از ایرلاین هواپیمایی خلیج تهیه می‌کنید، می‌توانید در صندلی‌های راحت و فضا دار کابین آن، که به‌صورت تخت نیز در می‌آیند با خیال راحت استراحت کنید.

وعده‌های غذایی، خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های ایرلاین هواپیمایی خلیج

خرید پرواز خارجی با گلف ایر بحرین
پرواز خارجی با گلف ایر بحرین

در رده اقتصادی این ایرلاین یک وعده غذایی ساده یا یک صبحانه سبک در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. در پروازهای طولانی‌مدت، مسافران رده شاهین طلایی از سرویس “آشپز آسمان ” بهره‌مند شده و می‌توانند وعده‌های غذایی لذیذی را در طول پرواز صرف کنند. سرویس آشپز آسمان دارای یک آشپز ماهر است که در تهیه وعده‌های غذایی لذیذ و خوشمزه برای مسافران درجه‌یک این ایرلاین بسیار خبره می‌باشد. مسافران درجه‌یک این ایرلاین همچنین می‌توانند از لیست نوشیدنی‌های متنوع این ایرلاین استفاده کرده و با توجه به ذائقه خود، نوشیدنی دلخواه را در سرویس آشپز آسمان ایرلاین هواپیمایی خلیج، سفارش دهند.

روی‌هم‌رفته می‌توانید مطمئن باشید که اگر روزی بلیط هواپیما را از ایرلاین هواپیمایی خلیج تهیه کردید، خواهید توانست یک سفر دل‌چسب و خاطره‌انگیز را در هواپیماهای مجهز و مدرن آن تجربه کنید. پس اگر قصد مسافرت دارید، بهتر است این بار سفر خود را با ایرلاین هواپیمایی خلیج بحرین انجام دهید، تا هم بتوانید از سرویس‌های متعدد ارائه‌شده توسط این ایرلاین بهره ببرید و هم با خیالی راحت و آسوده از سفر هوایی خود لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما بحرین و رزرو پرواز خارجی بحرین بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
seatguru.com
musafir.com
skyscanner.net

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید