راه‌اندازی پرواز خارجی به بانیا لوکا توسط ماهان ایر

0
95
پرواز خارجی به بانیا لوکا توسط ماهان
پرواز خارجی به بانیا لوکا
راه‌اندازی پرواز خارجی به بانیا لوکا توسط ماهان ایرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 17Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز خارجی به بانیا لوکا توسط ماهان ایر.شرکت هواپیمایی ماهان ایر پرواز خارجی جدیدی به شرق اروپا راه‌اندازی می‌کند که به دومین شهر بزرگ در کشور بوسنی و هرزگووین یعنی شهر بانیا لوکا انجام می‌شود.

پرواز خارجی به بانیا لوکا توسط ماهان ایر

شرکت هواپیمایی ماهان ایر پرواز خارجی جدیدی به شرق اروپا راه‌اندازی می‌کند. این پرواز خارجی که به دومین شهر بزرگ در کشور بوسنی و هرزگووین یعنی شهر بانیا لوکا انجام می‌شود، از ۲۱ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز خواهد شد.

قرار است پرواز بدون توقف تهران بانیا لوکا از فرودگاه امام خمینی عملیاتی شود. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این پرواز دو بار در هفته بود و به وسیله یک فروند ایرباس A310 انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که پرواز رفت از ساعت ۰۶:۳۰ صبح روزهای یکشنبه و جمعه در فرودگاه امام خمینی آغاز شده و پس از طی مسافت بین دو شهر، در ساعت ۰۸:۳۰ صبح، خریداران بلیط هواپیما بانیا لوکا را به این شهر می‌رساند.

پرواز خارجی به بانیا لوکا توسط ماهان
پرواز خارجی به بانیا لوکا

همچنین بر اساس برنامه ارائه‌شده، پرواز برگشت این مسیر هوایی جدید نیز از ساعت ۱۰:۰۰ همان روزها یعنی روزهای یکشنبه و جمعه در بانیا لوکا شروع می‌شود و هواپیمای این پرواز در ساعت ۱۶:۳۰ در فرودگاه شهر تهران به زمین می‌نشیند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید