پرواز خارجی بندرعباس مسقط به مسیر پروازی فرودگاه بندرعباس افزوده شد

0
691
خرید بلیط هواپیما بندرعباس مسقط عمان
بلیط هواپیما بندرعباس مسقط عمان
پرواز خارجی بندرعباس مسقط به مسیر پروازی فرودگاه بندرعباس افزوده شدReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 16Rating: 4.0پرواز خارجی بندرعباس مسقط به مسیر پروازی فرودگاه بندرعباس افزوده شدمدیرکل فرودگاه‎های استان هرمزگان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس با راه‎اندازی پرواز خارجی بندرعباس مسقط و بالعکس خبر داد.

پرواز خارجی بندرعباس مسقط به مسیر پروازی فرودگاه بندرعباس افزوده شد

مدیرکل فرودگاه‎های استان هرمزگان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس با راه‎اندازی پرواز خارجی بندرعباس مسقط و بالعکس خبر داد.

به گزارش تین‌نیوز، محمود امانی بنی با اعلام این خبر افزود: با پیگیری‎های انجام شده، از هفته گذشته 16 مرداد ماه پرواز خارجی بندرعباس مسقط و بالعکس انجام گرفته است.

امانی بنی گفت : این پرواز در روزهای دوشنبه هر هفته و توسط شرکت هواپیمائی کیش ایر در این مسیر انجام خواهد شد و چنانچه شاهد تقاضاهای بیشتر باشیم، بلافاصله افزایش بیشتر این پرواز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

خرید بلیط هواپیما بندرعباس مسقط عمان
بلیط هواپیما بندرعباس مسقط عمان

مدیرکل فرودگاه‎های استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش اینگونه پروازها گفت: افزایش روابط به ویژه روابط تجاری و اقتصادی در بین کشورها نیازمند ایجاد بسترهای مناسب ارتباطات است و در این راستا فرودگاه از اهمیت ویژه و استراتژیک برخوردار است. از همین رو، افزایش اینگونه پروازها در بالا بردن سطح تبادلات با کشورها بسیار اهمیت دارد.

امانی بنی افزود: برنامه های دیگری نیز برای افزایش پرواز در سطح فرودگاه های استان در دستور کار قرار دارد که پیگیری و برقراری پروازهای بیشتر منوط به استقبال مردم خواهد بود، چرا که بسترهای لازم در سطح فرودگاه‎های استان کاملا محیاست و چنانچه مردم از مسیرهای پروازی استقبال کنند، بلافاصله پیگیری لازم جهت افزایش پرواز انجام خواهد شد .

برای جستجوی پرواز خارجی مقاصد مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

منبع خبر: تین نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید