برقراری پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو توسط نوروجین ایر

0
47
پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو توسط نوروجین ایر
پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو
برقراری پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو توسط نوروجین ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Apr 15Rating: 1.5برقراری پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو توسط نوروجین ایر - اخبار سفرستانشرکت هواپیمایی نوروجین ایر اولین پرواز خارجی خود به کشور برزیل را با راه‌اندازی پرواز بدون توقف بین شهرهای لندن و ریو دو ژانیرو آغاز می‌کند. پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو

پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو

شرکت هواپیمایی نوروجین ایر اولین پرواز خارجی خود به کشور برزیل را با راه‌اندازی پرواز بدون توقف بین شهرهای لندن و ریو دو ژانیرو آغاز می‌کند. این پرواز خارجی جدید شانس خرید بلیط هواپیما ارزان برزیل را در اختیار مسافران و گردشگران حاضر در بریتانیا می‌گذارد.

پرواز خارجی جدید با استفاده از یک فروند بوئینگ 787 انجام خواهد شد. هواپیمایی که دارای 344 صندلی چرمی در کلاس مدرن اکونومی است. همچنین لازم به ذکر است که این پرواز از فرودگاه گاتویک لندن عملیاتی می‌شود.

پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو توسط نوروجین ایر
پرواز خارجی به ریو دو ژانیرو

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، پرواز رفت از ساعت 12:00 فرودگاه لندن را به مقصد پایتخت برزیل آغاز شده و هواپیمای حامل مسافران ریو دو ژانیرو در ساعت 19:25 در این شهر به زمین می‌نشیند. همچنین هواپیمای پرواز برگشت نیز ساعت 22:25 دقیقه ریو دو ژانیرو را ترک کرده و در ساعت 13:35 دقیقه به لندن می‌رسد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید