راه‌اندازی پرواز خارجی به لانگ کاوی از اکتبر 2019

0
32
پرواز خارجی به لانگ کاوی
راه‌اندازی پرواز خارجی به لانگ کاوی از اکتبر 2019Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 23Rating: 2.5راه‌اندازی پرواز خارجی به لانگ کاوی از اکتبر 2019 - اخبار گردشگری سفرستانشرکت هواپیمایی قطر ایرویز در هفته‌ای که گذشت امکان رزرو بلیط هواپیما لانگ‌کاوی را برای مسافران خود ایجاد کرد. پرواز خارجی به لانگ کاوی

پرواز خارجی به لانگ کاوی

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در هفته‌ای که گذشت امکان رزرو بلیط هواپیما لانگ‌کاوی را برای مسافران خود ایجاد کرد. مسیر هوایی جدید به پرواز خارجی قبلی بین شهرهای دوحه و پنانگ اضافه شده و خط هوایی دوحه پنانگ لانگ‌کاوی را تشکیل خواهند داد.

این پرواز خارجی 4 بار در هفته بود و توسط یک فروند ایرباس A330-200 انجام خواهد شد. زمان دقیق آغاز پروازها هم 27 اکتبر 2019 اعلام شده است. ضمنا، در فاز بعدی، پرواز مد نظر به 5 بار در هفته افزایش خواهد یافت.

برقراری پرواز خارجی به لانگ کاوی
پرواز خارجی به لانگ کاوی

لازم به ذکر است که پرواز رفت ساعت 01:55 بامداد از پایتخت قطر آغاز شده و پس از رسیدن به شهر پنانگ در ساعت 14:20، در ساعت 15:40 این شهر را به مقصد لانگ‌کاوی ترک کرده و ساعت 16:20 به مقصد نهایی می‌رسد. همچنین پرواز برگشت نیز ساعت 18:25 عصر از لانگ‌کاوی آغاز گشته و پس از رسیدن به شهر پنانگ در ساعت 19:05، ساعت 20:25 این شهر را ترک در ساعت 23:30، خریداران بلیط هواپیما دوحه را به این شهر می‌رساند. ضمنا، این پروازها همه روزه به غیر از روزهای دوشنبه و چهارشنبه انجام خواهند شد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید