راه‌اندازی پرواز خارجی به وین توسط چاینا سادرن

شرکت هواپیمایی چاینا سادرن از برنامه خود برای راه‌اندازی پرواز خارجی به وین خبر داد. این پرواز خارجی که بین گوانگژو، اورومچی و وین خواهد بود، از ژوئن 2019 به طور رسمی آغاز خواهد شد. قرار است پرواز خارجی مد نظر 3 بار در هفته و با استفاده از یک فروند بوئینگ 8-787 انجام شود. پرواز رفت که با شماره پرواز 6021 انجام می‌گردد، در روزهای شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 9:30 در فرودگاه شهر گوانگژو آغاز شده و در ساعت 14:40 به شهر اورومچی خواهد رسید. سپس این پرواز خارجی در ساعت 16:10 از فرودگاه شهر اورومچی ادامه یافته و در ساعت 17:30 خریداران بلیط هواپیما وین را به مقصد خود خواهد رساند.

0
21
خرید بلیط هواپیما وین
بلیط هواپیما وین
راه‌اندازی پرواز خارجی به وین توسط چاینا سادرنReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Feb 26Rating: 4.0راه‌اندازی پرواز خارجی به وین توسط چاینا سادرن - خرید بلیط هواپیما وین اتریششرکت هواپیمایی چاینا سادرن از برنامه خود برای راه‌اندازی پرواز خارجی به وین خبر داد. این پرواز خارجی که بین گوانگژو، اورومچی و وین است بلیط هواپیما وین

راه‌اندازی پرواز خارجی به وین توسط چاینا سادرن

شرکت هواپیمایی چاینا سادرن از برنامه خود برای راه‌اندازی پرواز خارجی به وین خبر داد. این پرواز خارجی که بین گوانگژو، اورومچی و وین خواهد بود، از ژوئن 2019 به طور رسمی آغاز خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما وین
بلیط هواپیما وین

قرار است پرواز خارجی مد نظر 3 بار در هفته و با استفاده از یک فروند بوئینگ 8-787 انجام شود. پرواز رفت که با شماره پرواز 6021 انجام می‌گردد، در روزهای شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 9:30 در فرودگاه شهر گوانگژو آغاز شده و در ساعت 14:40 به شهر اورومچی خواهد رسید. سپس این پرواز خارجی در ساعت 16:10 از فرودگاه شهر اورومچی ادامه یافته و در ساعت 17:30 خریداران بلیط هواپیما وین را به مقصد خود خواهد رساند.

خرید بلیط هواپیما وین
بلیط هواپیما وین

همچنین پرواز برگشت نیز با شماره پرواز 6022 و در روزهای شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه انجام خواهد شد. این پرواز خارجی نیز از ساعت 18:10 در شهر وین آغاز و پس از رسیدن به شهر اورومچی در ساعت 07:55، از ساعت 09:25 این شهر را ترک کرده و در ساعت 14:35 خریداران بلیط هواپیما گوانگژو را به این شهر منتقل می‌کند.

خرید بلیط هواپیما وین
بلیط هواپیما وین

برقراری ارتباط بیشتر با شهرها و کشورهای اروپایی جزو برنامه‌های شرکت هواپیمایی چاینا سادرن برای گسترش فعالیت‌های خود می‌باشد. در این بین، به نظر می‌رسد که راه‌اندازی پرواز خارجی جدید که امکان خرید بلیط هواپیما وین را برای مشتریان این شرکت فراهم می‌کند، تاثیر بسزایی در رشد آن خواهد داشت.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما وین و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید