برقراری پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380

0
37
برقراری پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380
پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380
برقراری پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 21Rating: 1.5برقراری پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380 - اخبار گردشگری سفرستانشرکت هواپیمایی امارات، اولین پرواز خارجی خود به شهر گلاسکو اسکاتلند را با یک فروند ایرباس A380 انجام داد. برقراری پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380

پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380

شرکت هواپیمایی امارات، اولین پرواز خارجی خود به شهر گلاسکو اسکاتلند را با یک فروند ایرباس A380 انجام داد. این پرواز که با شماره پرواز EK025 انجام شد، عصر دیروز و در میان استقبال برخی از اهالی محلی در فرودگاه شهر گلاسکو بر روی زمین نشست.

فرود هواپیمای ایرباس A380 در فرودگاه گلاسکو به منزله آغاز پروازی جدید بین شهرهای دبی و گلاسکو می‌باشد. پروازی که تا 30 سپتامبر ادامه خواهد داشت. در واقع، این اولین بار است که یک ایرباس A380 پرواز برنامه‌ریزی‌شده‌ای به شهر گلاسکو انجام می‌دهد. از این رو، فرودگاه این شهر برای آمادگی بیشتر مجبور به بهسازی زیرساخت‌های خود شد. چراکه ایرباس A380 وزنی بالغ بر 575 تن دارد.

برقراری پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380
پرواز خارجی به گلاسکو با ایرباس A380

لازم به ذکر است که هواپیمای A380 که برای این پرواز خارجی در نظر گرفته شده است، با بال‌هایی به طول 79.8 متر بزرگ‌ترین هواپیمای مسافربری جهان محسوب می‌شود. این هواپیما می‌تواند 489 خریدار بلیط هواپیما گلاسکو را به این شهر منتقل کند. بعد از ماه سپتامبر، پرواز خارجی به گلاسکو دو بار در روز و توسط یک فروند بوئینگ 777 انجام خواهد شد.

برای خرید بلیط هواپیما گلاسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید