برقراری پرواز خارجی بوستون ادینبرو توسط دلتا ایرلاینز

0
23
پرواز خارجی بوستون ادینبرو توسط دلتا ایرلاینز
پرواز خارجی بوستون ادینبرو
برقراری پرواز خارجی بوستون ادینبرو توسط دلتا ایرلاینزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 27Rating: 3.5برقراری پرواز خارجی بوستون ادینبرو توسط دلتا ایرلاینز.پرواز خارجی بوستون ادینبرو به طور روزانه در فصل تابستان انجام خواهد شد که راه‌اندازی این پرواز جدید منافع بسیار زیادی هم برای کشور اسکاتلند دارد.

پرواز خارجی بوستون ادینبرو

شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز پرواز خارجی مستقیمی از شهر بوستون به ادینبرو آغاز می‌کند. این پرواز مکمل پرواز قبلی این شرکت بین شهرهای ادینبرو و نیویورک بوده و بدین‌ترتیب اکنون شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز دو پرواز بدون توقف به پایتخت کشور اسکاتلند انجام می‌دهد. البته این شرکت پروازهای دیگری را هم به سایر شهرهای اسکاتلند عملیاتی می‌کند.

این پرواز خارجی به طور روزانه در فصل تابستان انجام خواهد شد. به نظر می‌رسد که راه‌اندازی پرواز جدید منافع بسیار زیادی هم برای کشور اسکاتلند و هم برای شرکت دلتا ایرلاینز داشته باشد.

پرواز خارجی بوستون ادینبرو توسط دلتا ایرلاینز
پرواز خارجی بوستون ادینبرو

لازم به ذکر است که علاوه بر انجام پروازهایی به کشور اسکاتلند، شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز پروازهایی را هم به شهر لیسبون پرتغال و سایر شهرهای اروپایی انجام داده و امروزه این شرکت هواپیمایی صاحب بزرگترین شبکه پرواز به اروپا از شهر بوستون به حساب می‌آید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید