آغاز پرواز خارجی بین لندن و پاریس توسط ایزی‌جت

0
10
آغاز پرواز خارجی بین لندن و پاریس
پرواز خارجی بین لندن و پاریس
آغاز پرواز خارجی بین لندن و پاریس توسط ایزی‌جتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 13Rating: 2.0آغاز پرواز خارجی بین لندن و پاریس توسط ایزی‌جت - خرید بلیط هواپیما ارزانخبر پرواز خارجی بین لندن و پاریس - شرکت هواپیمایی ایزی‌جت اولین پرواز خارجی خود بین فرودگاه‌های استانستد لندن و شارل دوگل پاریس را راه‌اندازی کرد. قرار است این پرواز خارجی در تمام طول تابستان انجام شود و مسافران به مقصد خود برساند.

راه اندازی پرواز خارجی بین لندن و پاریس

شرکت هواپیمایی ایزی‌جت اولین پرواز خارجی خود بین فرودگاه‌های استانستد لندن و شارل دوگل پاریس را راه‌اندازی کرد. قرار است این پرواز خارجی در تمام طول تابستان انجام شود و مسافران به مقصد خود برساند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما پاریس از ایزی‌جت قصد استفاده از پرواز خارجی جدید را دارند، می‌‌‌‌‌‌‌‌توانند یکی از 4 پرواز هفتگی در روزهای یک‌شنبه، دوشنبه، پنج‌شنبه یا جمعه را برگزینند.

آغاز پرواز خارجی بین لندن و پاریس
پرواز خارجی بین لندن و پاریس

پرواز مد نظر تا روز 25 اکتبر انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که شرکت ایزی‌جت یک فروند ایرباس A319 را برای انجام این پرواز در نظر گرفته است. انتظار می‌‌‌‌‌‌‌‌رود که پرواز جدید، بیش از 31 هزار خریدار بلیط هواپیما پاریس را در تابستان امسال به فرودگاه شارل دوگل این شهر منتقل کند.

آغاز پرواز خارجی بین لندن و پاریس
پرواز خارجی بین لندن و پاریس

هم‌اکنون شرکت هواپیمایی ایزی‌جت سالانه بیش از 20 هزار پرواز رفت و برگشت به 29 مقصد مختلف در فرودگاه استانستد لندن انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. راه‌اندازی پرواز جدید نیز به معنای برخورداری مسافران از گزینه‌ای فوق‌العاده عالی برای تابستان امسال است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید