پرواز خارجی تهران بارسلون و بلعکس

0
1557
خرید آنلاین پرواز خارجی بارسلون-تهران
پرواز خارجی بارسلون-تهران
پرواز خارجی تهران بارسلون و بلعکسReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jun 22Rating: 4.5پرواز خارجی تهران بارسلون و بلعکس - خرید بلیط هواپیما بارسلونپرواز خارجی تهران بارسلون تهران هواپیمایی ماهان ، تعداد پرواز: دو پرواز هفتگی یکشنبه و پنج‌شنبه و پرواز با هواپیمای مدرن ایرباس A340 انجام می‌شود.

پرواز خارجی تهران بارسلون و بلعکس شرکت هواپیمایی ماهان

«حسین حسینی» مدیر بازاریابی و مدیر منطقه ای اروپا شرکت هواپیمایی ماهان در صحبت با خبرنگار ایرنا در مادرید در خصوص این افتتاح گفت: روز پنجشنبه اول تیر ماه 96 اولین پرواز خارجی تهران-بارسلون صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: به عنوان آغاز به کار ، تصمیم گرفته شد نمایندگان ۱۲ آژانس مسافرتی‌ ایران برای بازدید جاذبه های گردشگری به اسپانیا بیایند و متقابلا نمایندگان ۱۲ آژانس مسافرتی اسپانیا برای بازدید جاذبه های گردشگری به ایران سفر کنند .

پرواز خارجی تهران بارسلون تهران هواپیمایی ماهان
تعداد پرواز: دو پرواز هفتگی یکشنبه و پنج‌شنبه
پرواز با هواپیمای مدرن ایرباس A340 انجام می‌شود.

وی ضمن اشاره به اینکه مدت سفر نمایندگان آژانس های دو کشور ۴ تا ۵ روز خواهد بود، توضیح داد: نمایندگان ایرانی در نخستین پرواز شرکت ماهان در روز پنجشنبه همراه مسافران به بارسلون سفر می‌ کنند و نمایندگان اسپانیایی چند ساعت بعد در پرواز خارجی به سوی ایران خواهند رفت.
حسینی از سوی دیگر خبر داد که در مراسم افتتاحیه ، سفیر و رایزن بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا، مقامات ارشد گردشگری کاتالونیا، سفیر اسپانیا در تهران، مقامات اتاق بازرگانی بارسلون افزون بر مقامات ارشد فرودگاه ال پرات بارسلون حضور خواهند داشت.

خرید آنلاین پرواز خارجی تهران-بارسلون
پرواز خارجی تهران-بارسلون (فرودگاه بارسلون اسپانیا)

وی در مورد ابعاد اصلی‌ این راه اندازی تصریح نمود :این اولین پرواز خارجی است و برای اسپانیایی ها بسیار اهمیت دارد به این خاطر که ایران یک بازار در حال رشد است و برای ما نیز بسیار حائز اهمیت است زیرا هر سال تعداد گردشگران اسپانیایی که به ایران می‌ آیند، روز افزون است.
این مسئول شرکت ماهان افزود :یکی‌ از چیزهایی‌ که گردشگر برای عزیمت احتیاج دارد و خیلی‌ از راه ها را باز می‌ کند، پرواز خارجی مستقیم است زیرا در حال حاضر، زمان سفر بسیار طولانی است و مسافر ۱۲ تا ۱۵ ساعت در راه است در حالی‌ که با پرواز ماهان، این زمان را به کمتر از ۶ ساعت می‌ رسانیم که این یک امر مهمی‌ است و مسافران زیادی را برای سفر به ایران جذب می‌ کند.
حسینی در این مورد که آیا پیش بینی‌ شده که پرواز خارجی مادرید-تهران وجود داشته باشد، گفت: این بستگی به میزان استقبال گردشگران دارد.
وی با تاکید بر اینکه در نخستین پرواز گروهی از مسافران چینی نیز از تهران عازم بارسلون می شوند، گفت: در کنار مسافران ایرانی و اسپانیایی، همچنین مسافرانی از خاور دور از ایران به اسپانیا و بالعکس منتقل خواهند شد.

برای جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

منبع خبر:
irna

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید