آغاز پرواز خارجی تهران کویت

0
106
آغاز پرواز خارجی تهران کویت
پرواز خارجی تهران کویت
آغاز پرواز خارجی تهران کویتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 18Rating: 1.5آغاز پرواز خارجی تهران کویت - خرید بلیط هواپیما و اطلاع از اخبار گردشگری سفرستان پرواز خارجی تهران کویت - شرکت هواپیمایی ایران ایر از ابتدای ماه جاری میلادی، پرواز خارجی مستقیمی را از فرودگاه امام خمینی تهران به کویت راه‌اندازی کرده است. این پرواز خارجی که از 1 آوریل 2019 آغاز شده است

پرواز خارجی تهران کویت

شرکت هواپیمایی ایران ایر از ابتدای ماه جاری میلادی، پرواز خارجی مستقیمی را از فرودگاه امام خمینی تهران به کویت راه‌اندازی کرده است. این پرواز خارجی که از 1 آوریل 2019 آغاز شده است، دو روز در هر هفته انجام خواهد شد.

هواپیمایی که شرکت ایران ایر برای پرواز تهران کویت در نظر گرفته است، یک فروند ایرباس A321 می‌باشد. قرار است پرواز رفت در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه از ساعت 8 صبح از تهران آغاز شود و در ساعت 8:10، خریداران بلیط هواپیما کویت را به مقصد مد نظر برساند.

آغاز پرواز تهران کویت
پرواز تهران کویت

همچنین پرواز برگشت نیز در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 13:55 و در روزهای دوشنبه از ساعت 14:10 دقیقه آغاز می‌شود تا به ترتیب در ساعات 17:05 و 17:20، مسافران را به پایتخت ایران برساند.

برای خرید بلیط هواپیما کویت و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید