برقراری پرواز خارجی دوحه مومباسا توسط قطر ایرویز

شهر مومباسا جدیدترین مقصد برای پروازهای شرکت هواپیمایی قطر ایرویز محسوب می‌شود. این شهر که بعد از نایروبی، دومین شهر بزرگ کشور کنیا می‌باشد، دارای سواحل بسیار زیبا و جاذبه‌های دیدنی فراوانی می‌باشد. پرواز خارجی دوحه مومباسا چهار بار در هفته و توسط یک فروند ایرباس A320 انجام خواهد شد. طبق اطلاعیه شرکت هواپیما قطر ایرویز، اولین پرواز هم در تاریخ 11 دسامبر سال جاری عملیاتی می‌شود. خریداران بلیط هواپیما مومباسا با این پرواز در عرض شش ساعت می‌توانند خود را از پایتخت قطر به مقصد مدنظر خود برسانند.

0
86
خرید پرواز خارجی دوحه مومباسا
پرواز خارجی دوحه مومباسا
برقراری پرواز خارجی دوحه مومباسا توسط قطر ایرویزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Sep 17Rating: 3.5برقراری پرواز خارجی دوحه مومباسا توسط قطر ایرویز - خرید بلیط هواپیما دوحه مومباساشهر مومباسا جدیدترین مقصد برای پروازهای شرکت هواپیمایی قطر ایرویز محسوب می‌شود. این شهر که بعد از نایروبی، دومین شهر بزرگ کشور کنیا می‌باشد، دارای سواحل بسیار زیبا و جاذبه‌های دیدنی فراوانی می‌باشد. پرواز خارجی دوحه مومباسا چهار بار در هفته و توسط یک فروند ایرباس A320 انجام خواهد شد.

برقراری پرواز خارجی دوحه مومباسا توسط قطر ایرویز

شهر مومباسا جدیدترین مقصد برای پروازهای شرکت هواپیمایی قطر ایرویز محسوب می‌شود. این شهر که بعد از نایروبی، دومین شهر بزرگ کشور کنیا می‌باشد، دارای سواحل بسیار زیبا و جاذبه‌های دیدنی فراوانی می‌باشد.

خرید پرواز خارجی دوحه مومباسا
پرواز خارجی دوحه مومباسا

 پرواز خارجی دوحه مومباسا چهار بار در هفته و توسط یک فروند ایرباس A320 انجام خواهد شد. طبق اطلاعیه شرکت هواپیما قطر ایرویز، اولین پرواز هم در تاریخ 11 دسامبر سال جاری عملیاتی می‌شود. خریداران بلیط هواپیما مومباسا با این پرواز در عرض شش ساعت می‌توانند خود را از پایتخت قطر به مقصد مدنظر خود برسانند.

خرید پرواز خارجی دوحه مومباسا
پرواز خارجی دوحه مومباسا

با توجه به وجود زیبایی‌های فراوان طبیعی و برخورداری از محیط بکر و زیبا، پیش‌بینی می‌شود که بلیط هواپیما مومباسا با استقبال گسترده گردشگران و مشتریان شرکت هواپیمایی قطر ایرویز روبرو شود.

خرید پرواز خارجی دوحه مومباسا
پرواز خارجی دوحه مومباسا

لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی قطر ایرویز، کشور کنیا را مقصدی مهم برای مسافران خود می‌داند و مدام در تلاش برای افزایش پروازهای خود به شهرهای مختلف این کشور می‌باشد. یادآور می‌شود که پیش از این، هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی خود به کنیا را در سال 2005 و با انجام پرواز خارجی به نایروبی آغاز کرده بود.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع:breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید