دو پرواز خارجی جدید رایان ایر از بوسنی و هرزگووین

شرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی پرواز خارجی از شهر بانیالوکا در بوسنی و هرزگووین به فرودگاه بروکسل جنوب شرلروآ و همچنین فرودگاه ممینگن آلمان خبر داد. هر دو مسیر هوایی جدید از نوامبر امسال راه‌اندازی می‌شوند و پرواز خارجی آن‌ها دو بار در هفته عملیاتی می‌شود. ضمن اینکه، بلیط هواپیما مسیرهای جدید از هم‌اکنون به فروش می‌رسند.

0
60
خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجی با رایان ایر
بلیط هواپیما و پرواز خارجی با رایان ایر
دو پرواز خارجی جدید رایان ایر از بوسنی و هرزگووینReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Apr 29Rating: 3.5دو پرواز خارجی جدید رایان ایر از بوسنی و هرزگووین - خرید بلیط هواپیما ارزان اروپاشرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی پرواز خارجی از شهر بانیالوکا در بوسنی و هرزگووین به فرودگاه بروکسل جنوب شرلروآ و همچنین فرودگاه ممینگن آلمان خبر داد. هر دو مسیر هوایی جدید از نوامبر امسال راه‌اندازی می‌شوند و پرواز خارجی آن‌ها دو بار در هفته عملیاتی می‌شود. ضمن اینکه، بلیط هواپیما مسیرهای جدید

دو پرواز خارجی جدید رایان ایر از کشور بوسنی و هرزگووین

شرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی پرواز خارجی از شهر بانیالوکا در بوسنی و هرزگووین به فرودگاه بروکسل جنوب شرلروآ و همچنین فرودگاه ممینگن آلمان خبر داد.

خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجی با رایان ایر
بلیط هواپیما و پرواز خارجی با رایان ایر

هر دو مسیر هوایی جدید از نوامبر امسال راه‌اندازی می‌شوند و پرواز خارجی آن‌ها دو بار در هفته عملیاتی می‌شود. ضمن اینکه، بلیط هواپیما مسیرهای جدید از هم‌اکنون به فروش می‌رسند.

خرید بلیط هواپیمای ارزان با رایان ایر
بلیط هواپیمای ارزان با رایان ایر

اولگا پاولنکا، مدیر فروش و بازاریابی رایان ایر در اروپای مرکزی و شرقی در این رابطه گفت: شرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی اولین پروازها به کشور بوسنی و هرزگووین بسیار خرسند می‌باشد و از هم‌اکنون افق‌های جدیدی پیش روی خود می‌بیند.

خرید بلیط هواپیمای ارزان و با رایان ایر
بلیط هواپیمای ارزان و با رایان ایر

لازم به ذکر است که بانیالوکا دومین شهر بزرگ بوسنی و هرزگووین ازنظر مساحت هست و دارای جاذبه­های طبیعی زیبایی همچون رودخانه و کوه و همچنین اهالی بسیار مهمان‌نوازی می‌باشد. بدین ترتیب راه‌اندازی پرواز خارجی ارزان‌ به این شهر می‌تواند خریداران بلیط هواپیما بانیالوکا را باتجربه بسیار خوبی مواجه کند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید