آغاز پرواز خارجی زوریخ پالما ده مایورکا توسط یورووینگز

شرکت هواپیمایی یورووینگر از اضافه شدن مسیر هوایی زوریخ پالما ده مایورکا به برنامه پروازی خود خبر داد. این پرواز خارجی که از ماه آوریل راه‌اندازه می‌شود ابتدا 4 بار در هفته بوده و سپس به 5 بار در هفته افزایش خواهد یافت. برای آن دسته از گردشگرانی که به دنبال گذراندن تفریحی کوتاه‌مدت در آخر هفته هستند، بلیط هواپیما پالما ده مایورکا می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد. بنابراین یکی از پروازهای یورووینگز به سمت پالما ده مایورکا برای روز یکشنبه در نظر گرفته شده تا مسافران پس از خرید بلیط هواپیما پالما ده مایورکا و سوار شدن به هواپیما، دو ساعت بعد در مقصدی ایده‌آل برای گذراندن اوقات فراغت خود باشند.

0
40
خرید پرواز خارجی زوریخ
پرواز خارجی زوریخ
آغاز پرواز خارجی زوریخ پالما ده مایورکا توسط یورووینگزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Feb 4Rating: 3.5آغاز پرواز خارجی زوریخ پالما ده مایورکا توسط یورووینگز - خرید بلیط هواپیما پالماشرکت هواپیمایی یورووینگر از اضافه شدن مسیر هوایی زوریخ پالما ده مایورکا به برنامه پروازی خود خبر داد. این پرواز خارجی که از ماه آوریل راه‌اندازه می‌شود ابتدا 4 بار در هفته بوده و سپس به 5 بار در هفته افزایش خواهد یافت. بلیط هواپیما پالما ده مایورکا می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد.

آغاز پرواز خارجی زوریخ پالما ده مایورکا توسط یورووینگز

شرکت هواپیمایی یورووینگر از اضافه شدن مسیر هوایی زوریخ پالما ده مایورکا به برنامه پروازی خود خبر داد. این پرواز خارجی که از ماه آوریل راه‌اندازه می‌شود ابتدا 4 بار در هفته بوده و سپس به 5 بار در هفته افزایش خواهد یافت.

خرید پرواز خارجی زوریخ
پرواز خارجی زوریخ

برای آن دسته از گردشگرانی که به دنبال گذراندن تفریحی کوتاه‌مدت در آخر هفته هستند، بلیط هواپیما پالما ده مایورکا می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد. بنابراین یکی از پروازهای یورووینگز به سمت پالما ده مایورکا برای روز یکشنبه در نظر گرفته شده تا مسافران پس از خرید بلیط هواپیما پالما ده مایورکا و سوار شدن به هواپیما، دو ساعت بعد در مقصدی ایده‌آل برای گذراندن اوقات فراغت خود باشند.

خرید پرواز خارجی پالما
پرواز خارجی پالما

از سویی دیگر، شهر زوریخ همواره مقصد مورد علاقه‌ای برای اسپانیایی‌ها بوده است. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که بلیط هواپیما زوریخ هم همانند بلیط هواپیما پالما ده مایورکا با استقبال مناسبی از جانب گردشگران مواجه شود.

خرید بلیط هواپیما پالما
بلیط هواپیما پالما

به طور کلی، با توجه به سابقه برقراری ارتباط بین شهرهای مختلف سوئیس و اسپانیا توسط یورووینگز، راه‌اندازی پرواز خارجی جدید را می‌توان مکمل و گسترش‌دهنده شبکه پروازی این شرکت هواپیمایی دانست.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما زوریخ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید