پرواز خارجی همراه پادشاهان بازی تاج و تخت

0
257
خرید پرواز خارجی به آلکازار دو سویلا سویل
پرواز خارجی به آلکازار دو سویلا سویل
پرواز خارجی همراه پادشاهان بازی تاج و تختReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 12Rating: 4.0پرواز خارجی همراه پادشاهان بازی تاج و تختپرواز خارجی به اسپانیا ایرلند کرواسی و مراکش برای شروع فصل جدید بازی تاج و تخت. طرفداران این سریال جذاب و نفس‌گیر روزشماری می‌کنند تا دوباره همراه با شخصیت‌های محبوبشان به قلمروهای مختلف سفر کنند.

پرواز خارجی همراه پادشاهان بازی تاج و تخت

تا شروع فصل جدید بازی تاج و تخت چیزی نمانده است و طرفداران این سریال جذاب و نفس‌گیر روزشماری می‌کنند تا دوباره همراه با شخصیت‌های محبوبشان به قلمروهای مختلف سفر کنند. داستان این سریال در زمان و مکانی ساختگی می‌گذرد، اما لوکیشن‌های آنها الهام گرفته از سرزمین‌های واقعی بوده و حتی به نظر برخی از افراد تداعی کننده بخش‌هایی از تاریخ و جغرافیای جهان است. پیشتر برخی از لوکیشن‌های بازی تاج و تخت را به شما معرفی کرده‌ایم، اما اگر آن مطالب را نخوانیده‌اید و یا دوست دارید برای سفر تابستانی خود بلیط هواپیمایتان را به مقصدی بگیرید که بتوانید یکی از این لوکیشن‌ها را ببینید، به بهانه‌ی پخش فصل جدید سریال، محبوب‌ترین این لوکشین‌ها را به انتخاب چند وبسایت معتبر به شما معرفی خواهیم کرد.

پرواز خارجی به دوبرونیک کرواسی

خرید پرواز خارجی به دوبرونیک کرواسی
پرواز خارجی به دوبرونیک کرواسی

برای شروع سفر شاید بد نباشد که بلیط هواپیمای خود را به مقصد کینگز لندینگ بگیریم؛ جایی که اکنون سرسی در آن حکمرانی می‌کند، البته در عالم واقع شما باید بلیط هواپیمایتان را برای دوبرونیک خریده و هتلی در این شهر رزرو کنید. دیوار سنگی شهر و خانه‌هایی با معماری خاص در کنار ساحل دریا از جمله لوکیشن‌هایی است که برای تصویر کردن وستروس به کار رفته‌است.

پرواز خارجی به آیت بِن هدو Aït-Ben-Haddou مراکش

خرید پرواز خارجی به آیت-بِن-هدو-Aït-Ben-Haddou مراکش
پرواز خارجی به آیت-بِن-هدو-Aït-Ben-Haddou مراکش

کلیسی شخصیت محبوب شما است؟ برای سفر به سرزمین او باید بلیط هواپیمایتان را به مقصد مراکش بگیرید. دژ آیت بن هدو درمیان صحرای آفریقا و مراکش واقع شده است. وقتی قدم به این دژ می‌گذارید، می‌توانید تصویری زیبا و نفس‌گیر از صحرای آفریقا را ببینید.

پرواز خارجی به دارک هجز ایرلند شمالی

خرید پرواز خارجی به دارک هجز ایرلند شمالی
پرواز خارجی به دارک هجز ایرلند شمالی

نمی‌شود سراغ لوکیشن‌های بازی تاج و تخت رفت و حرفی از وست ورلد به میان نیاورد؛ جنگل دارک هجز در ایرلند شمالی جایی است که بخش عمده‌ای از سریال در آن تصویربرداری شده‌است، اینجا در واقع بخشی از قلعه‌ای است که خانواده‌ استارک در آن زندگی می‌کنند. این مکان لوکیشن فیلم‌ها و سریال‌های دیگری نیز بوده‌است.

پرواز خارجی به جیرونا اسپانیا

خرید پرواز خارجی به جیرونا اسپانیا
پرواز خارجی به جیرونا اسپانیا

براووس یکی از مسحورکننده‌ترین شهرهای وستروس است. برای به تصویر کشیدن حال و هوای رمزآلود شهر به لوکیشنی خاص نیاز بود به همین منظور جیرونا در فاصله‌ی یک ساعتی از شمال بارسلونا انتخاب شد، شهری که قدمت آن به قرون وسطا باز می‌گردد. اگر بلیط هواپیمایتان را به مقصد این شهر گرفتید، حتما از کلیسای آن نیز بازدید کنید.

پرواز خارجی به باردناس ریلز نابارا اسپانیا

خرید پرواز خارجی به Bardenas Reales,Navarre
پرواز خارجی به Bardenas Reales,Navarre

چشم‌اندازی صحرا مانند با صخره‌هایی با شکلی عجیب که در نزدیکی شهر تودلا(Tudela) در شمال شرق اسپانیا واقع شده‌است. پارک طبیعی تودلا یکی از زیباترین لوکیشن‌های سریال بازی تاج و تخت است. این لوکیشن برای اولین بار در فصل شش نمایش داده می‌شود. نمی‌خواهیم خیلی وارد جزییات بشویم تنها همین قدر بگوییم که کلیسی، ملکه‌ی اژدها با یکی دیگر از افراد دوتراکی‌ها اینجا ملاقات می‌کند.

پرواز خارجی به اسائوریا مراکش

خرید پرواز خارجی به اسائوریا مراکش
پرواز خارجی به اسائوریا مراکش

مراکش سرزمین شگفت‌انگیزی است و به سبب همین شخصیت پیچیده و اسرارآمیزش لوکیشن‌ بسیاری از فیلم‌ها بوده‌است؛ اسائوریا یکی از شهرهای مراکش که در کرانه‌ی اقیانوس اطلس قرار نقش مهمی در سریال به ویژه در رابطه با کلیسی ایفا می‌کند.در دنیای واقعی  نیز بدل به مقصد محبوب موج‌سواران گشته‌است.

پرواز خارجی به قلعه‌ی سانتا فلورنتینا، بارسلونا اسپانیا

خرید پرواز خارجی به قلعه‌ی سانتا فلورنتینا، بارسلونا اسپانیا
پرواز خارجی به قلعه‌ی سانتا فلورنتینا، بارسلونا اسپانیا

سام، پسر دانایی که با جان اسنو دوست است از خاندان تارلی است؛ قلعه‌ی خاندان تارلی در این مکان تصویربرداری شده است. این قلعه‌ی قرن یازدهمی در شمال بارسلون قرار دارد، شهری که میزبان بسیاری از مسافران پروازهای خارجی است.

پرواز خارجی به قلعه‌ی زفرا، گوادالاخارا اسپانیا

خرید پرواز خارجی به قلعه‌ی زفرا، گوادالاخارا اسپانیا
پرواز خارجی به قلعه‌ی زفرا، گوادالاخارا اسپانیا

دست اندرکاران سریال قلعه‌ی زفرا در شمال شرق اسپانیا را برای تصویربرداری برج شادی انتخاب کرده‌اند؛ این برج پاسخ بسیاری از سوال‌ها و رمز و رازهای بازی تاج  تخت را در خود پنهان کرده‌است. ناگفته نماند که این قلعه در فهرست زیباترین قلعه‌های اسپانیا قرار دارد و بازدید از آن برای شما تجربه‌ی خاطره‌انگیزی خواهد بود.

پرواز خارجی به آلکازار دو سویلا سویل

خرید پرواز خارجی به آلکازار دو سویلا سویل
پرواز خارجی به آلکازار دو سویلا سویل

شاید شما هم با دیدن واتر گاردن متعل به خاندان دورن‌ها به این فکر افتاده باشید که چقدر معماری این بخش از وستروس به سبک آندولسی شباهت دارد، بله حدستان درست است، برای تصویربرداری این بخش از قلمرو، آلکازار که از سبک معماری آندولسی تاثیر گرفته، انتخاب شده‌است. اگر به دنبالی مقصدی شگفت‌انگیز هستید، بلیط هواپیمایتان را به سویل بگیرید و از این مکان تاریخی که بی‌تردید یکی از مهم‌ترین میراث فرهنگی اسپانیا است، دیدن کنید.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این فصل از سریال قرار است شما را با صحنه‌های نفس‌گیری روبه‌رو کند؛ شاید با دیدن فصل تازه هوس کنید تا کمی بیشتر در حال و هوای وستروس باشید، سفر به این مقاصد می‌تواند چنین لذتی را برایتان فراهم آورد.

برای جستجوی پرواز خارجی مقاصد مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید