پرواز خارجی به سنگاپور و سفر به دور دنیا در یک کشور

0
149
خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور و سفر به دور دنیا در یک کشورReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 12Rating: 4.5پرواز خارجی به سنگاپور، سفر به دور دنیا در یک کشورپرواز خارجی به سنگاپور، سفر به دور دنیا در یک کشور کسی که قصد خرید بلیط هواپیما به سنگاپور و پرواز خارجی به این کشور زیبا را دارد بهترین سفر عمر

پرواز خارجی به سنگاپور، سفر به دور دنیا در یک کشور

کسی که قصد خرید بلیط هواپیما به سنگاپور و پرواز خارجی به این کشور زیبا را دارد، یعنی می‌خواهد بهترین سفر عمر خود را تجربه کند. سفر به این کشور به معنای آغاز فصلی جدید در زندگی بسیاری از افراد است. چه بسیار گردشگرانی که معتقدند زندگی‌شان به دو بخش قبل و بعد از سفر به سنگاپور تقسیم می‌شود. مساحت سنگاپور بسیار کم، اما تنوع در آن بی­اندازه زیاد است. حتی اگر چندین و چند بار هم بلیط هواپیما به سنگاپور را تهیه کنید و مسافر این کشور شوید، باز هم در سفر بعدی راز جدیدی از گنجینه اسرار این شهر برای شما فاش خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

تنوع جمعیت، رونق اقتصادی فوق‌العاده و مهم‌تر از همه، ساخت مکان‌های بسیار دیدنی با نمونه‌برداری از اقصی نقاط جهان، پرواز خارجی به سنگاپور را به منزله سفر به چندین و چند شهر جهان خواهد کرد. چمدان­‌هایتان را ببندید و با تهیه بلیط هوپیما به سنگاپور، فقط با یک تیر ده‌ها نشان بزنید.

مردم سنگاپور

خرید بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

علی رغم داشتن مساحتی بسیار کوچک، نژادهای مختلفی از مردم را در سنگاپور می‌توان دید. چینی­‌ها که 75 درصد از جمعیت این کشور را تشکیل می­دهند، بر اساس گویش­های مختلف‌شان، خود به شاخه‌های جداگانه‌ای همچون هاکین، توچو و کانتونی تقسیم می­‌شوند. 14 درصد از جمعیت را مردمانی با نژاد برونئی، اندونزی و مالایی تشکیل می­دهند که در این بین مالایی‌ها را باید اصیل‌ترین ساکنین سنگاپور دانست. هندی‌ها هم سهم قابل توجهی از جمعیت سنگاپور را به خود اختصاص داده‌اند و گویش‌های مختلف هندی مثل مالایام و پنجابی از زبان 9 درصد از جمعیت سنگاپور شنیده می­شود. ما‌بقی جمعیت سنگاپور نیز مختص نژادهای دیگر از جمله اوراسیائی، بورمسه، تایلندی و ژاپنی می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

جدا از بحث نژادی، دین مردم سنگاپور هم متفاوت از یکدیگر است. بودایی­‌ها با 33 درصد بیشترین سهم را از این لحاظ دارند. مسیحی،  مسلمان، هندو، یهود و حتی مردمانی با آئین زرتشتی را هم می­‌توان در سنگاپور دید. نکته حائز اهمیت فرهنگ بالای این مردم است که سبب شده هیچ یک از افراد ادیان مختلف ادعای برتری نسبت به دیگری نداشته باشد و احترام به هم نوع حرف اول و آخر را در بین مردم سنگاپور بزند. در دست داشتن بلیط هواپیما به سنگاپور یعنی یک قدم رو به جلو برای آشنایی با مردمی متمدن و با فرهنگ.

اقتصاد سنگاپور

خرید بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

چشم‌اندازهای کلان اقتصادی و ثبات حکومت، کلیدهای موفقیت سنگاپور در راه رشد و پیشرفت و رسیدن به اقتصادی پویا بوده‌اند. حق مالکیت کارآفرینی و رشد بهره‌وری هر شخصی در سنگاپور کاملا تضمین شده می‌باشد. آماده بودن سنگاپور برای تجارت و سرمایه گذاری در کنار محیط نظارتی شفاف و کارآمد آن، بستر بسیار مناسبی را برای فعالیت‌های پر جنب و جوش تجاری پدید آورده‌اند. با اینکه اکثر قسمت‌های کشور به بخش خصوصی واگذار شده‌اند اما دخالت‌های دولتی برای حفظ منافع مردم همچنان در این بخش‌ها مشهود است. آنچه که امروزه شاهد آن هستیم، قرار گرفتن سنگاپور در رتبه چهارم اقتصادهای بزرگ جهان می‌باشد. اگر از شمه اقتصادی خوبی برخوردار باشید، سنگاپور بهشت شماست. بلیط هواپیما به سنگاپور را تهیه کنید و یک سفارت سیاحتی، تجارتی تمام عیار را تجربه نمائید.

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از مجموعه تفریحی
Universal Studios Singapore

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

همین طور که در جزیره “Sentosa” قدم بر می­دارید و مشغول تفریح هستید، چشم‌تان به مجموعه تفریحی “Universal Studios Singapore” می‌افتد. در آن لحظه دریچه­‌های جدیدی از یک زندگی شاد و با نشاط به روی شما باز می­شود. خوشی­هایی را در این مکان تجربه می‌کند که فراتر از خیالات و رویاهایتان هستند. اینجاست که متوجه می­شوید با خریدن بلیط هواپیما به سنگاپور چه شانسی در خانه‌تان را زده است. این مجموعه تفریحی که در سال 2010 افتتاح شد، دارای هفت منطقه متنوع می­باشد. مناطقی که هر کدام دنیایی برای خودشان دارند و ورود به هر یک از این آنها به معنای غرق شدن در اقیانوسی از شگفتی­هاست.

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “Hollywood”

منطقه “Hollywood” اولین مکانی است که می­توانید وارد آن شوید و همین طور که جلوتر می‌روید و مشغول تماشای معماری­های چشم نواز و نخل‌ها می‌شوید، فراموش کنید که در قاره آسیا هستید نه آمریکا. خریدهای خودتان را از فروشگاه­های این منطقه می­توانید انجام دهید. ضمنا، دوربین‌تان را هم دم دست بگذراید. مناظری را که در این مکان می‌بینید در جای دیگری نخواهید دید.

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “New York”

هر چند که “Hollywood” زیباست و تماشا کردنش لذت بخش، اما تمام وقت خود را صرف حضور در آن نکنید. به منطقه “New York” هم بروید تا هیجان و لذت گشت و گذارتان دو برابر شود. عکس­هایتان را با ستارگان سینما مثل چارلی چاپلین و مارلین مونرو اسنپ کنید و فضای نیویورک آمریکا را با کوچک‌ترین جزئیات لمس نمائید.

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “Sci-Fi City”

حالا که بلیط هواپیما به سنگاپور را در دست دارید، بد نیست سفری هم به آینده داشته باشید. پس هر چه سریع‌تر قدم در منطقه “Sci-Fi City” بگذارید. مگر می‌شود تماشای تصاویر سه بعدی جنگ بین هوش طبیعی و هوش مصنوعی را بیخیال شد و یا سوار بلندترین رولر کاستر جهان نشد؟

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “Ancient Egypt”

جالب است بدانید که همان بلیط هواپیمائی که تا لحظاتی پیش شما را به آینده برد بود، حالا هم قصد دارد شما را مسافر زمان گذشته کند. به منطقه “Ancient Egypt” بروید و اهرام مصر باستان را در کنار مومیایی­های جالب و شاهان و فراعنه این سرزمین شگفت‌انگیز تماشا کنید.

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “Far Far Away”

آیا دوست دارید سفری هم به دنیای فیلم انیمیشین­ها داشته باشید و شرک، گربه چکمه پوش، الاغ سخنگو و قصر با شکوه‌شان را از نزدیک ببینید؟ اگر جواب‌تان مثبت است پس در ادامه مسیر گشت و گذارتان، سری هم به منطقه “Far Far Away” بزنید.

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “Far Far Away”

اگر منطقه “Far Far Away” و محیطش خوشتان آمده باشد، ایده آل‌ترین گزینه برای ادامه مسیرتان منطقه “The Lost World” خواهد بود. منطقه‌ای که به دو قسمت تقسیم شده تا بخشی از آن فضای فیلم پارک ژوراسیک و بخشی دیگر هم دنیای آب را برای شما به تصویر بکشاند.

خرید پرواز خارجی به سنگاپور
پرواز خارجی به سنگاپور

بلیط هواپیما به سنگاپور و بازدید از منطقه “Madagaskar”

در نهایت، با پرواز خارجی به سنگاپور مسافر ماداگاسکار خواهید شد. کافیست در مجموعه “Universal Studios Singapore”، راهی منطقه “Madagaskar” شوید. اینجا جائی است که بر لبان تمامی بازدیدکنندگان لبخندی از سر رضایت می‌نشیند. حتی یک نفر هم در بین گردشگران نمی­توان یافت که این منطقه را دوست نداشته باشد. قایق سواری، ماجراجویی و دیدن حیوانات عجیب و غریبی همچون میمون پوزه دار و فوسا، بخش­‌های جذابی هستند که همگان را به لذت و نشاط وا می­‌دارند.

برای خرید بلیط هواپیما به مقاصد خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

منابع
wikitravel.org
rwsentosa.com
singapore.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید