گسترش فعالیت سوئیس ایرلاینز در زوریخ

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز به منظور گسترش فعالیت‌های خود در شهر زوریخ، قصد راه‌اندازی چند پرواز بدون توقف از این شهر به شهرهای گدانسک لهستان و هرینگسدورف آلمان را دارد. این پروازها که از تابستان سال 2019 میلادی آغاز می‌شوند، دسترسی مسافران و خریداران بلیط هواپیما زوریخ به این شهر و دیگر شهرهای اروپایی را بسیار راحت و پرسرعت‌ خواهد کرد. لازم به ذکر است که بلیط هواپیما گدانسک برای چهار روز در هفته شامل روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه فروخته خواهد شد.

0
56
خرید بلیط هواپیما زوریخ
بلیط هواپیما زوریخ
گسترش فعالیت سوئیس ایرلاینز در زوریخReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 27Rating: 3.5گسترش فعالیت سوئیس ایرلاینز در زوریخ - خرید بلیط هواپیما زوریخ و پرواز خارجی زوریخشرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز به منظور گسترش فعالیت‌های خود در شهر زوریخ، قصد راه‌اندازی چند پرواز خارجی بدون توقف از این شهر به شهرهای گدانسک لهستان و هرینگسدورف آلمان را دارد. این پروازها که از تابستان سال 2019 میلادی آغاز می‌شوند، دسترسی مسافران و خریداران بلیط هواپیما زوریخ به این شهر

گسترش فعالیت سوئیس ایرلاینز در زوریخ

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز به منظور گسترش فعالیت‌های خود در شهر زوریخ، قصد راه‌اندازی چند پرواز بدون توقف از این شهر به شهرهای گدانسک لهستان و هرینگسدورف آلمان را دارد.

رزرو پرواز خارجی زوریخ
پرواز خارجی زوریخ

این پروازها که از تابستان سال 2019 میلادی آغاز می‌شوند، دسترسی مسافران و خریداران بلیط هواپیما زوریخ به این شهر و دیگر شهرهای اروپایی را بسیار راحت و پرسرعت‌ خواهد کرد. لازم به ذکر است که بلیط هواپیما گدانسک برای چهار روز در هفته شامل روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه فروخته خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما زوریخ
بلیط هواپیما زوریخ

شهر گدانسک، بعد از ورشو، کراکوف و وروتسواف، چهارمین مقصد پروازهای شرکت سوئیس ایرلاینز به کشور لهستان به شمار می‌رود. با توجه به توریستی بودن این شهر، پیش‌بینی می‌شود که بلیط هواپیما گدانسک با استقبال بسیار خوبی از جانب مسافران و گردشگران روبه‌رو شود.

رزرو پرواز خارجی زوریخ
پرواز خارجی زوریخ

در مورد پرواز خارجی هرینگسدورف هم بهتر است بدانید که پرواز سوئیس اینترنشنال ایرلاینز به این شهر بین ماه‌های می ‌و سپتامبر خواهد بود. شهری که مثل گدانسک، جزو مناطق بسیار زیبایی اروپایی می‌باشد. بلیط هواپیما هر دو پرواز خارجی از هم‌اکنون قابل رزرو می‌باشد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما زوریخ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید