برقراری پرواز فرانکفورت آستین توسط لوفت‌هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا برای گسترش فعالیت‌های خود در نظر دارد که بهار سال آینده میلادی پرواز مستقیم فرانکفورت آستین راه‌اندازی کند. این پرواز خارجی که از روز سوم ماه می آغاز می‌شود، هر هفته 5 بار و در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام خواهد شد. با راه‌اندازی پرواز جدید، شهر آستین بعد از شهرهای دالاس و هیوستون به سومین مقصد شرکت هواپیما لوفت‌هانزا در ایالت تگزاس تبدیل خواهد شد. لازم به ذکر است که این پرواز توسط یک فروند ایرباس A330-300 با 3 کلاس پروازی مختلف شامل کلاس‌های بیزینس، اکونومی و پریمیم اکونومی عملیاتی شده و خریداران بلیط هواپیما را به مقصد مد نظر خود خواهد رساند.

0
58
خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما
برقراری پرواز فرانکفورت آستین توسط لوفت‌هانزاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Oct 19Rating: 3.5برقراری پرواز خارجی فرانکفورت آستین توسط لوفت‌هانزا - خرید بلیط هواپیما از سفرستانشرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا برای گسترش فعالیت‌های خود در نظر دارد که بهار سال آینده میلادی پرواز خارجی مستقیم فرانکفورت آستین راه‌اندازی کند.لازم به ذکر است که خریداران بلیط هواپیما را به مقصد مد نظر خود خواهد رساند.

برقراری پرواز فرانکفورت آستین توسط لوفت‌هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا برای گسترش فعالیت‌های خود در نظر دارد که بهار سال آینده میلادی پرواز مستقیم فرانکفورت آستین راه‌اندازی کند. این پرواز خارجی که از روز سوم ماه می آغاز می‌شود، هر هفته 5 بار و در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

با راه‌اندازی پرواز جدید، شهر آستین بعد از شهرهای دالاس و هیوستون به سومین مقصد شرکت هواپیما لوفت‌هانزا در ایالت تگزاس تبدیل خواهد شد. لازم به ذکر است که این پرواز توسط یک فروند ایرباس A330-300 با 3 کلاس پروازی مختلف شامل کلاس‌های بیزینس، اکونومی و پریمیم اکونومی عملیاتی شده و خریداران بلیط هواپیما را به مقصد مد نظر خود خواهد رساند.

خرید پرواز خارجی
پرواز خارجی

طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده قرار است پرواز رفت از ساعت 16 در فرودگاه آستین شروع شده و در ساعت 9:05 خریداران بلیط هواپیما فرانکفورت را به این مقصد برساند. همچنین هواپیمای پرواز برگشت نیز از ساعت 10 از فرودگاه فرانکفورت برخواسته و در ساعت 14:05 خریداران بلیط هواپیما آستین را به این شهر منتقل کند.

خرید پرواز خارجی
پرواز خارجی

شهر آستین مرکز تگزاس بوده و با توجه به وجود چندین مراکز دولتی و امنیتی، هم به لحاظ گردشگری و هم از حیث سیاسی و تجاری از اهمیت بسیار بالایی در ایالات متحده آمریکا برخوردار است. از این رو با راه‌اندازی پرواز فرانکفورت آستین، احتمال می‌رود که مسافران زیادی به دنبال خرید بلیط هواپیما این مسیر از شرکت لوفت‌هانزا باشند.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید