راه اندازی خط هوایی فرانکفورت زادار کرواسی

0
146
پرواز خارجی لوفت هانزا فرانکفورت زادار
لوفت هانزا و فرانکفورت زادار
راه اندازی خط هوایی فرانکفورت زادار کرواسیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 31Rating: 4.0راه اندازی خط هوایی فرانکفورت زادار کرواسی - خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجی به کرواسیشرکت هواپیمایی لوفت هانزا یکی دیگر از شهرهای توریستی کرواسی را به برنامه‌های پروازی سال 2018 خود اضافه کرد. بلیط هواپیما زادار پرواز خارجی فرانکفورت زادار

راه اندازی خط هوایی فرانکفورت زادار کرواسی

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا قصد دارد یکی دیگر از شهرهای توریستی کرواسی را به برنامه‌های پرواز خارجی سال 2018 خود اضافه کند. این شهر چندان مشهور نیست ولی پر از جاذبه‌های گردشگری جذاب است و برای پیاده روی بسیار مناسب است. این شهر شامل مراکز تاریخی، کلیساهای قرون وسطا، آثاری از دوران روم باستان است. قدم‌زدن در شهر زادار برای دیدن سواحل و آسمان زیبای آن نیز از جاذبه‌های گردشگری محسوب می‌شود که فقط با پیاده روی می‌توان آن‌ها را دید. بسیاری از جاذبه‌های این شهر در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند.

بلیط هواپیما لوفت هانزا فرانکفورت زادار
خط هوایی فرانکفورت زادار

بعد از راه‌اندازی خطوط هوایی به شهرهای زاگرب، دوبروونیک، پولا و اسپلیت، شرکت لوفت هانزا قصد دارد که این بار پرواز خارجی خود را از فرانکفورت به شهر زادار هدایت کند. این خط هوایی از تاریخ 28 آوریل 2018 راه اندازی شده و پروازهای آن در روزهای شنبه و یکشنبه هر هفته توسط یک ایرباس A319 عملیاتی خواهند شد.

بلیط هواپیما لوفت هانزا فرانکفورت زادار
خط هوایی فرانکفورت زادار

شهر زادا در سواحل مرکزی آدریاتیک واقع شده و با 75 هزار نفر جمعیت، یکی از مهم‌ترین مراکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در کشور کرواسی به حساب می‌آید. سواحل بسیار زیبای آن هم هر ساله عده بسیار زیادی از خریداران بلیط هواپیما را به سمت خود می‌کشانند.

پرواز خارجی لوفت هانزا فرانکفورت زادار
لوفت هانزا و فرانکفورت زادار

لازم به ذکر است خط هوایی فرانکفورت زادار شامل پرواز خارجی برگشتی نیز بوده و مسافران می‌توانند بلیط هواپیمای خود را به صورت آنلاین و یا حضوری از شرکت هواپیمایی لوفت هانزا تهیه کنند.

برای خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

منبع : breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید