پرواز خارجی قطر به ایران بیشتر می‌شود

شرکت خطوط هواپیمایی قطر اعلام کرد: این شرکت قصد دارد فعالیت‌های خود در ایران را با معرفی یک پرواز مستقیم به فرودگاه بین‌الملل اصفهان از ماه فوریه سال 2019 گسترش دهد. به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از تراول دیلی‌نیوز، شرکت قطر ایرویز اعلام کرد: از ژانویه سال 2019 پروازهای خود به شیراز و اصفهان را افزایش خواهد داد و از ماه فوریه نیز یک پرواز مستقیم به فرودگاه بین‌المللی اصفهان ایجاد خواهد کرد.

0
35
خرید پرواز خارجی از قطر ایرویز
پرواز خارجی با قطر ایرویز
پرواز خارجی قطر به ایران بیشتر می‌شودReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 29Rating: 3.5پرواز خارجی قطر به ایران بیشتر می‌شود - خرید بلیط هواپیما خارجی قطر ایرویزشرکت هواپیمایی قطر اعلام کرد: قطر ایرویز قصد دارد فعالیت‌های خود در ایران را با معرفی یک پرواز خارجی مستقیم به فرودگاه بین‌الملل اصفهان از ماه فوریه سال 2019 گسترش دهد و پرواز خارجی دوحه به شیراز و دوحه به اصفهان را افزایش خواهد داد

پرواز خارجی قطر به ایران بیشتر می‌شود

شرکت خطوط هواپیمایی قطر اعلام کرد: این شرکت قصد دارد فعالیت‌های خود در ایران را با معرفی یک پرواز مستقیم به فرودگاه بین‌الملل اصفهان از ماه فوریه سال 2019 گسترش دهد.

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از تراول دیلی‌نیوز، شرکت قطر ایرویز اعلام کرد: از ژانویه سال 2019 پرواز خارجی به اصفهان و شیراز را افزایش خواهد داد و از ماه فوریه نیز یک پرواز خارجی مستقیم به فرودگاه بین‌المللی اصفهان ایجاد خواهد کرد.

خرید پرواز خارجی از قطر ایرویز
پرواز خارجی با قطر ایرویز

با راه‌اندازی خط پروازی مستقیم به اصفهان این شهر پس از تهران، شیراز و مشهد چهارمین شهر ایران خواهد بود که قطر ایرویز از دوحه به آن پرواز مستقیم ایجاد خواهد کرد. این پروازها با هواپیمای ایرباس 320 انجام خواهد شد و هر دوشنبه و جمعه به اصفهان حرکت خواهند کرد. قرار است سه پرواز هفتگی جدید نیز به فرودگاه شیراز ایجاد شود.

شرکت هواپیمایی قطر همچنین قصد دارد تعداد پرواز خارجی هفتگی به تهران را به دو پرواز افزایش دهد.

خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی

اکبر البکر مدیرعامل قطر ایرویز گفت: با توجه به فوق‌العاده بودن اصفهان از نظر قدمت و داشتن بازارهای سنتی ما خوشحال هستیم که این شهر را چهارمین دروازه ورود به ایران از طریق هواپیمایی قطر معرفی کنیم.

وی همچنین گفت: ما پرواز خارجی خود به شیراز و تهران را به صورت هفتگی افزایش خواهیم داد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی

منبع: farsnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید