راه‌اندازی پرواز خارجی قطر نیویورک با هواپیمای جدید

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی خود به نیویورک با استفاده از یک فروند هواپیما جدید ایرباس A350-1000 را انجام داد و نیویورک به اولین شهر در ایالت متحده تبدیل شد که قطر ایرویز برای راه‌اندازی پرواز به آن از هواپیمای A350-1000 استفاده می‌کند. هواپیمای ایرباس A350-1000 پیش از این برای انجام پرواز خارجی به شهرهایی مثل لندن و فرانکفورت مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما با راه‌اندازی پرواز خارجی جدید، خریداران بلیط هواپیما نیویورک نیز می‌توانند از این هواپیما برای مسافرت خود استفاده کنند. این چهارمین فروند از هواپیماهای ایرباس تحویل‌داده‌شده به شرکت هواپیمایی قطر ایرویز می‌باشد. شرکت قطر ایرویز برای ارائه خدمات بهتر به خریداران بلیط هواپیما قصد دارد 38 فروند از این نوع هواپیما را به ناوگان هوایی خود اضافه کند.

0
57
خرید پرواز خارجی قطر
پرواز خارجی قطر
راه‌اندازی پرواز خارجی قطر نیویورک با هواپیمای جدیدReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 12Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز خارجی قطر نیویورک با هواپیمای جدید - خرید بلیط هواپیما قطرشرکت هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی خود به نیویورک با استفاده از یک فروند هواپیما جدید ایرباس A350-1000 را انجام داد و نیویورک به اولین شهر در ایالت متحده تبدیل شد که قطر ایرویز برای راه‌اندازی پرواز به آن از هواپیمای A350-1000 استفاده می‌کند. خریداران بلیط هواپیما نیویورک نیز می‌توانند از این هواپیما برای مسافرت خود استفاده کنند.

راه‌اندازی پرواز خارجی قطر نیویورک با هواپیمای جدید

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی خود به نیویورک با استفاده از یک فروند هواپیما جدید ایرباس A350-1000 را انجام داد و نیویورک به اولین شهر در ایالت متحده تبدیل شد که قطر ایرویز برای راه‌اندازی پرواز به آن از هواپیمای A350-1000 استفاده می‌کند.

خرید پرواز خارجی قطر
پرواز خارجی قطر

هواپیمای ایرباس A350-1000 پیش از این برای انجام پرواز خارجی به شهرهایی مثل لندن و فرانکفورت مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما با راه‌اندازی پرواز خارجی جدید، خریداران بلیط هواپیما نیویورک نیز می‌توانند از این هواپیما برای مسافرت خود استفاده کنند. این چهارمین فروند از هواپیماهای ایرباس تحویل‌داده‌شده به شرکت هواپیمایی قطر ایرویز می‌باشد. شرکت قطر ایرویز برای ارائه خدمات بهتر به خریداران بلیط هواپیما قصد دارد 38 فروند از این نوع هواپیما را به ناوگان هوایی خود اضافه کند.

خرید پرواز خارجی قطر ایرویز
پرواز خارجی قطر ایرویز

لازم به ذکر است که هواپیمای ایرباس A350-1000 دارای 327 صندلی می‌باشد که 41 صندلی آن در کلاس بیزینس یا همان کیوسوئیت و 281 صندلی در کلاس اکونومی طراحی شده‌اند. صندلی‌های کلاس کیوسوئیت تخت شو بوده و دارای یک در شخصی نیز می‌باشند و در کل می‌توان آنها را جز خاص‌ترین کلاس‌های پرواز شرکت قطر ایرویز نامید.

خرید بلیط هواپیما قطر
بلیط هواپیما قطر

نکته جالب دیگر این است که قطر ایرویز به تمامی مسافران و خریداران بلیط هواپیما خود اجازه می‌دهد که هر زمان دوست داشتند از منوی ارائه‌شده به آنها استفاده کنند و غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند. ضمنا، صندلی‌های اکونومی هم به صورت 3-3-3 طراحی شده‌اند. تمامی این صندلی‌ها دارای سیستم سرگرمی شامل تلویزیون و وای‌فای نامحدود بوده و به خریداران بلیط هواپیما نیویورک یا بلیط هواپیما دوحه، حس بسیار خوبی در طول پرواز القا می‌کنند.

خرید بلیط هواپیما قطر ایرویز
بلیط هواپیما قطر

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز با دریافت یک فروند هواپیمای جدید از بوئینگ یا ایرباس به ازای هر 10 روز، همچنان به یکه‌تازی خود در صنعت هوایی و گردشگری ادامه داده و با ارائه طرح‌های خلاقانه به مشتریان خود باعث رونق هرچه بیشتر و افزایش محبوبیت بلیط هواپیما قطر ایرویز نزد مسافران و گردشگران شده است.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: aeronauticsonline.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید