راه‌اندازی پرواز خارجی لتونی قزاقستان توسط ایربالتیک

شرکت هواپیمایی ایربالتیک پرواز خارجی جدیدی را از فرودگاه بین‌المللی ریگا به شهر آلماتی قزاقستان راه‌اندازی کرده است. این پرواز خارجی امن که فرصت جدیدی برای خریداران بلیط هواپیما آلماتی به وجود آورده است در 3 روز از هفته عملیاتی می‌شود. پرواز مدنظر دومین پرواز طولانی‌مدت در برنامه­های ایربالتیک به شمار می‌رود.

0
46
خرید بلیط هواپیما لتونی
بلیط هواپیما لتونی
راه‌اندازی پرواز خارجی لتونی قزاقستان توسط ایربالتیکReviewed by تحریریه پرواز خارجی on May 8Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز خارجی لتونی قزاقستان توسط ایربالتیک - خرید بلیط هواپیما آلماتیسال جدید شرکت ایربالتیک هشت مسیر پروازی جدید را به خریداران بلیط هواپیما آلماتی معرفی کرده است که اسامی ‌آنها عبارتند از شهرهای مالاگا، لیسبون، بوردو، آلماتی، سوچی، کالنینگراد، گدانسک و اسپلیت. این شرکت در همین روزها پرواز خارجی جدیدی به شهرهای لندن و تالین هم راه‌اندازی کند. بلیط هواپیما لتونی پرواز خارجی قزاقستان

راه‌اندازی پرواز خارجی لتونی قزاقستان توسط ایرلاین ایربالتیک

شرکت هواپیمایی ایربالتیک پرواز خارجی جدیدی را از فرودگاه بین‌المللی ریگا به شهر آلماتی قزاقستان راه‌اندازی کرده است.

خرید پرواز خارجی لتونی
پرواز خارجی لتونی

این پرواز خارجی امن که فرصت جدیدی برای خریداران بلیط هواپیما آلماتی به وجود آورده است در 3 روز از هفته عملیاتی می‌شود. پرواز مدنظر دومین پرواز طولانی‌مدت در برنامه­‌های ایربالتیک به شمار می‌رود.

خرید بلیط هواپیمای ارزان لتونی
بلیط هواپیمای ارزان لتونی

ولفگانگ رئوس معاون ارشد مدیریت شبکه ایربالتیک با ابراز رضایت از راه‌اندازی پرواز ریگا آلماتی گفت: به لطف وجود هواپیماهای مدرنی همچون CS300 در ناوگان هوایی ایربالتیک، اکنون ما می‌توانیم مسیرهای طولانی­تری را هم راه‌اندازی کنیم و بلیط هواپیما آن را در اختیار گردشگران و مسافران قرار دهیم.

خرید بلیط هواپیمای ارزان لتونی
بلیط هواپیمای ارزان لتونی

شرکت هواپیمایی ایربالتیک با داشتن 70 مسیر پروازی مختلف به کشورهای اروپائی، اسکاندیناویائی، مشترک‌المنافع و خاورمیانه‌، از پرکارترین شرکت‌های کشور لتونی به حساب می‌آید.

خرید بلیط هواپیما آلماتی
بلیط هواپیما آلماتی

تاکنون در سال جدید شرکت ایربالتیک هشت مسیر پروازی جدید را به خریداران بلیط هواپیما معرفی کرده است که اسامی ‌آنها عبارتند از شهرهای مالاگا، لیسبون، بوردو، آلماتی، سوچی، کالنینگراد، گدانسک و اسپلیت. قرار است این شرکت در همین روزها پرواز خارجی جدیدی به شهرهای لندن و تالین هم راه‌اندازی کند.

برای خرید بلیط هواپیما دوشنبه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید