آغاز پرواز خارجی لندن آنکارا توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز قصد دارد از تاریخ 9 ژانویه سال آینده میلادی، تنها پرواز خارجی مستقیم بین لندن و آنکارا را راه‌اندازی کند. این پروازها از فرودگاه گاتویک لندن انجام شده و هر هفته دو بار در روزهای شنبه و چهارشنبه، خریداران بلیط هواپیما آنکارا و بلیط هواپیما لندن را به این شهرها منتقل خواهد کرد. پرواز رفت که با شماره پرواز TK1299 انجام خواهد شد از ساعت 21:35 شهر لندن را به مقصد آنکارا ترک می‌کند و در ساعت 04:35 دقیقه خریداران بلیط هواپیما آنکارا را به پایتخت ترکیه می‌رساند. همچنین پرواز برگشت نیز با شماره پرواز TK1300 انجام پذیرفته و با ترک آنکارا در ساعت 19:15، خریداران بلیط هواپیما لندن را در ساعت 20:35 به پایتخت انگلستان منتقل می‌کند.

0
67
رزرو پرواز خارجی لندن آکارا
پرواز خارجی لندن آکارا
آغاز پرواز خارجی لندن آنکارا توسط ترکیش ایرلاینزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 17Rating: 4.0آغاز پرواز خارجی لندن آنکارا توسط ترکیش ایرلاینز - خرید بلیط هواپیما آنکاراشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز قصد دارد از تاریخ 9 ژانویه سال آینده میلادی، تنها پرواز خارجی مستقیم بین لندن و آنکارا را راه‌اندازی کند. این پروازها از فرودگاه گاتویک لندن انجام شده و هر هفته دو بار در روزهای شنبه و چهارشنبه، خریداران بلیط هواپیما آنکارا و بلیط هواپیما لندن را به این شهرها منتقل خواهد کرد.

آغاز پرواز خارجی لندن آنکارا توسط هواپیمایی ترکیش

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز قصد دارد از تاریخ 9 ژانویه سال آینده میلادی، تنها پرواز مستقیم بین لندن و آنکارا را راه‌اندازی کند. این پروازها از فرودگاه گاتویک لندن انجام شده و هر هفته دو بار در روزهای شنبه و چهارشنبه، خریداران بلیط هواپیما آنکارا و بلیط هواپیما لندن را به این شهرها منتقل خواهد کرد.

رزرو پرواز خارجی لندن آکارا
پرواز خارجی لندن آکارا

پرواز رفت که با شماره پرواز TK1299 انجام خواهد شد از ساعت 21:35 شهر لندن را به مقصد آنکارا ترک می‌کند و در ساعت 04:35 دقیقه خریداران بلیط هواپیما آنکارا را به پایتخت ترکیه می‌رساند. همچنین پرواز برگشت نیز با شماره پرواز TK1300 انجام پذیرفته و با ترک آنکارا در ساعت 19:15، خریداران بلیط هواپیما لندن را در ساعت 20:35 به پایتخت انگلستان منتقل می‌کند.

رزرو پرواز خارجی لندن آکارا
پرواز خارجی لندن آکارا

جلال بایکال، مدیر کل شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز دلیل راه‌اندازی این پرواز خارجی را علاقه بسیار زیادی مردم انگلستان به خرید بلیط هواپیما آنکارا و سفر به این شهر عنوان کرد. همچنین او در بخش دیگری از صحبت‌هایش، شروع پرواز خارجی لندن آنکارا را فرصت بزرگی برای پیشرفت هرچه بیشتر ایرلاین ترکیش دانست.

رزرو پرواز خارجی لندن آکارا
پرواز خارجی لندن آکارا

لازم به ذکر است که هم‌اکنون شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، به غیر از دو فرودگاه گاتویک و هیترو لندن، از فرودگاه‌های شهرهای ادینبرو، بیرمنگام و منچستر نیز برای انجام برخی پروازهای خود استفاده می‌کند.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید