اوزاکا ژاپن میزبان پرواز خارجی بریتیش ایرویز از لندن

سازمان گردشگری کشور ژاپن از اخبار مربوط به راه‌اندازی پرواز مستقیم لندن اوزاکا قبل از شروع رقابت‌های جام جهانی راگبی در سال آینده میلادی استقبال کرد. قرار است پرواز خارجی لندن اوزاکا از 31 مارس راه‌اندازی شود. این پرواز که چهار بار در هفته انجام خواهد شد، تعداد پروازهای بین شهر لندن و کشور ژاپن را به عدد 32 در هر هفته خواهد رساند.

0
18
خرید پرواز خارجی اوزاکا
پرواز خارجی اوزاکا
اوزاکا ژاپن میزبان پرواز خارجی بریتیش ایرویز از لندنReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 1Rating: 3.5اوزاکا ژاپن میزبان پرواز خارجی مستقیم بریتیش ایرویز از لندن - خرید بلیط هواپیما اوزاکاسازمان گردشگری کشور ژاپن از اخبار مربوط به راه‌اندازی پرواز خارجی مستقیم لندن اوزاکا قبل از شروع رقابت‌های جام جهانی راگبی در سال آینده میلادی استقبال کرد. قرار است پرواز خارجی لندن اوزاکا از 31 مارس راه‌اندازی شود.

اوزاکا ژاپن میزبان پرواز خارجی بریتیش ایرویز از لندن

سازمان گردشگری کشور ژاپن از اخبار مربوط به راه‌اندازی پرواز مستقیم لندن اوزاکا قبل از شروع رقابت‌های جام جهانی راگبی در سال آینده میلادی استقبال کرد.

خرید پرواز خارجی اوزاکا
پرواز خارجی اوزاکا

قرار است پرواز خارجی لندن اوزاکا از 31 مارس راه‌اندازی شود. این پرواز که چهار بار در هفته انجام خواهد شد، تعداد پروازهای بین شهر لندن و کشور ژاپن را به عدد 32 در هر هفته خواهد رساند.

خرید بلیط هواپیما لندن اوزاکا
بلیط هواپیما لندن اوزاکا

به گفته مسئولان فرودگاه اوزاکا، پرواز خارجی لندن اوزاکا امکان خرید بلیط هواپیما اوزاکا و دسترسی آسان به این شهر و همچنین شهر توکیو را به‌خوبی فراهم می‌آورد. البته در راه‌اندازی این پرواز، سازمان گردشگری کشور ژاپن نقش عمده‌ای ایفا کرد. چراکه این سازمان در پی جذب گردشگران بیشتر و معرفی هر چه بهتر فرهنگ کشور ژاپن به مسافران می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما لندن اوزاکا
بلیط هواپیما لندن اوزاکا

 بد نیست بدانید مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما اوزاکا از شرکت بریتیش ایرویز قصد انجام پرواز خارجی به این شهر را دارند، پرواز خود را از فرودگاه هیترو آغاز کرده و در فرودگاه بین‌المللی کانزای به زمین خواهند نشست.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید