آغاز پرواز خارجی به مدئین کلمبیا از ماه ژوئن

شرکت هواپیمایی ایر اروپا در ادامه گسترش شبکه پروازی خود، این بار شهر مدئین در کلمبیا را به عنوان مقصد پرواز خارجی جدید خود برگزیده و با فروش بلیط هواپیما مدئین از شهر مادرید قصد برداشتن گامی بزرگ در فعالیت‌هایش دارد. این پرواز خارجی که 3 بار در هفته انجام خواهد شد، از ماه ژوئن شروع می‌شود. همچنین بد نیست بدانید که آن دسته از خریداران بلیط هواپیما مدئین که قصد سفر به این شهر از انگلستان را دارند، می‌توانند از طریق فرودگاه گاتویک لندن و با استفاده از پروازی که دو بار در هفته انجام می‌شود، به این شهر سفر کنند.

0
51
خرید پرواز خارجی کلمبیا
پرواز خارجی کلمبیا
آغاز پرواز خارجی به مدئین کلمبیا از ماه ژوئنReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Feb 3Rating: 3.5آغاز پرواز خارجی به مدئین کلمبیا از ماه ژوئن - خرید بلیط هواپیما کلمبیا از ایر اروپاشرکت هواپیمایی ایر اروپا در ادامه گسترش شبکه پروازی خود، این بار شهر مدئین در کلمبیا را به عنوان مقصد پرواز خارجی جدید خود برگزیده و با فروش بلیط هواپیما مدئین از شهر مادرید قصد برداشتن گامی بزرگ در فعالیت‌هایش دارد. خرید بلیط هواپیما کلمبیا

آغاز پرواز خارجی به مدئین کلمبیا از ماه ژوئن

شرکت هواپیمایی ایر اروپا در ادامه گسترش شبکه پروازی خود، این بار شهر مدئین در کلمبیا را به عنوان مقصد پرواز خارجی جدید خود برگزیده و با فروش بلیط هواپیما مدئین از شهر مادرید قصد برداشتن گامی بزرگ در فعالیت‌هایش دارد.

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

این پرواز خارجی که 3 بار در هفته انجام خواهد شد، از ماه ژوئن شروع می‌شود. همچنین بد نیست بدانید که آن دسته از خریداران بلیط هواپیما مدئین که قصد سفر به این شهر از انگلستان را دارند، می‌توانند از طریق فرودگاه گاتویک لندن و با استفاده از پروازی که دو بار در هفته انجام می‌شود، به این شهر سفر کنند.

خرید پرواز خارجی کلمبیا
پرواز خارجی کلمبیا

پرواز خارجی جدید سومین پروازی است که شرکت هواپیمایی ایر اروپا در سال 2019 به سمت آمریکای لاتین راه‌اندازی می‌کند. دو پرواز قبلی هم امکان خرید بلیط هواپیما پاناما و بلیط هواپیما آرژانتین را فراهم کرده بودند.

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

جالب است بدانید که مدئین دومین شهر بزرگ در کشور کلمبیا بوده و با داشتن رنج گسترده‌ای از اماکن دیدنی، رستوران‌های شیک و چندین جاذبه تفریحی دیگر توانسته در عرصه گردشگری نامی برای خود دست و پا کند. به همین دلیل است که انتظار می‌رود بلیط هواپیما مدئین با استقبال گرم گردشگران روبه‌رو شود.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما کلمبیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید