راه‌اندازی پرواز خارجی مسقط مسکو توسط عمان‌ایر

شرکت هواپیمایی عمان ایر پرواز جدید خود را بین پایتخت­های دو کشور عمان و روسیه یعنی شهرهای مسقط و مسکو راه‌اندازی کرد. مسیر هوایی رفت که خریداران بلیط هواپیما مسکو را با شماره پرواز WY181 به مقصد خود خواهد رساند، اولین بار از ساعت 14:55 و پس از برگزاری جشن آغازین انجام شد و در ساعت 19:55 دقیقه به مسکو رسید. همچنین مسیر هوایی برگشت هم با شماره پرواز WY182 و از ساعت 00:20 بامداد در مسکو انجام شده و خریداران بلیط هواپیما مسقط را ساعت 06:55 به فرودگاه بین‌المللی این شهر رساند.

0
55
خرید پرواز خارجی مسکو مسقط
پرواز خارجی مسکو مسقط
راه‌اندازی پرواز خارجی مسقط مسکو توسط عمان‌ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 3Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز خارجی مسقط مسکو توسط عمان‌ایر - خرید بلیط هواپیما مسکوشرکت هواپیمایی عمان ایر پرواز خارجی جدید خود را بین پایتخت­‌های دو کشور عمان و روسیه یعنی شهرهای مسقط و مسکو راه‌اندازی کرد. مسیر هوایی رفت که خریداران بلیط هواپیما مسکو را با شماره پرواز WY181 به مقصد خود خواهد رساند، اولین بار از ساعت 14:55 و پس از برگزاری جشن آغازین انجام شد و در ساعت 19:55 دقیقه به مسکو رسید.

راه‌اندازی پرواز خارجی مسقط مسکو با عمان‌ایر

شرکت هواپیمایی عمان ایر پرواز جدید خود را بین پایتخت­های دو کشور عمان و روسیه یعنی شهرهای مسقط و مسکو راه‌اندازی کرد. مسیر هوایی رفت که خریداران بلیط هواپیما مسکو را با شماره پرواز WY181 به مقصد خود خواهد رساند، اولین بار از ساعت 14:55 و پس از برگزاری جشن آغازین انجام شد و در ساعت 19:55 دقیقه به مسکو رسید.

خرید بلیط هواپیما مسکو مسقط
بلیط هواپیما مسکو مسقط

همچنین مسیر هوایی برگشت هم با شماره پرواز WY182 و از ساعت 00:20 بامداد در مسکو انجام شده و خریداران بلیط هواپیما مسقط را ساعت 06:55 به فرودگاه بین‌المللی این شهر رساند.

خرید پرواز خارجی مسکو مسقط
پرواز خارجی مسکو مسقط

به گفته عبدالعزیز الریسی، رئیس شرکت هواپیمایی عمان ایر، کشور روسیه مقصد بسیار مهمی برای این شرکت هواپیمایی تلقی می‌شود و از زمان آغاز پرواز خارجی مسقط مسکو، عده بسیار زیادی مشتاق خرید بلیط هواپیما این مسیر هوایی شده‌اند.

خرید بلیط هواپیما مسکو مسقط
بلیط هواپیما مسکو مسقط

لازم به ذکر است که پرواز خارجی مدنظر مدنظر با یک فروند بوئینگ 737 MAX 8 انجام خواهد شد. جدا از تقویت روابط بین دو کشور، این پرواز می­تواند وسیله‌ای برای افزایش تعداد گردشگران و خریداران بلیط هواپیما روسیه و عمان باشد و کمک شایانی به رشد اقتصادی و تجاری این دو کشور داشته باشد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید