آغاز پرواز خارجی مومباسا توسط قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی بدون توقف خود را بین شهرهای دوحه و مومباسا راه‌اندازی کرد. این پرواز که توسط یک فروند ایرباس A320 در بامداد دیروز و از ساعت 2:30 در فرودگاه بین‌المللی حمد آغاز شد، خریداران بلیط هواپیما مومباسا را در ساعت 8:40 صبح به این شهر رساند. با راه‌اندازی پرواز جدید تعداد پروازهای قطر ایروز به سرتاسر جهان به بیش از 160 مقصد مختلف رسید. ضمن اینکه مومباسا دومین مقصد این شرکت در کشور مومباسا به شمار می‌رود. پرواز قبلی این شرکت امکان خرید بلیط هواپیما نایروبی را در اختیار مسافران و گردشگران قرار داده بود.

0
41
خرید بلیط هواپیما کنیا
بلیط هواپیما کنیا
آغاز پرواز خارجی مومباسا توسط قطر ایرویزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Dec 15Rating: 3.5آغاز پرواز خارجی قطر ایرویز به مومباسا - خرید بلیط هواپیما کنیا از قطر ایرویزشرکت هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی بدون توقف خود را بین شهرهای دوحه و مومباسا راه‌اندازی کرد. این پرواز که توسط یک فروند ایرباس A320 در بامداد دیروز و از ساعت 2:30 در فرودگاه بین‌المللی حمد آغاز شد، خریداران بلیط هواپیما مومباسا را در ساعت 8:40 صبح به این شهر رساند. بلیط هواپیما کنیا

آغاز پرواز خارجی مومباسا توسط قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اولین پرواز خارجی بدون توقف خود را از شهر دوحه به مومباسا راه‌اندازی کرد. این پرواز که توسط یک فروند ایرباس A320 در بامداد دیروز و از ساعت 2:30 در فرودگاه بین‌المللی حمد آغاز شد، خریداران بلیط هواپیما مومباسا را در ساعت 8:40 صبح به این شهر رساند.

خرید بلیط هواپیما مومباسا
بلیط هواپیما مومباسا

با راه‌اندازی پرواز جدید تعداد پروازهای قطر ایرویز به سرتاسر جهان به بیش از 160 مقصد مختلف رسید. ضمن اینکه مومباسا دومین مقصد این شرکت در کشور کنیا به شمار می‌رود. پرواز قبلی این شرکت امکان خرید بلیط هواپیما نایروبی را در اختیار مسافران و گردشگران قرار داده بود.

خرید پرواز خارجی کنیا
پرواز خارجی کنیا

لازم به ذکر است که هواپیمای ایرباس A320 این پرواز دارای 12 صندلی در کلاس پروازی بیزینس و 120 صندلی در کلاس پروازی اکونومی می‌باشد که خریداران بلیط هواپیما می‌توانند از آنها استفاده کنند. همچنین مسافران و خریداران بلیط هواپیما قطر ایرویز می‌توانند از سیستم تفریحی که شامل گزینه‌های مختلف در هواپیماست بهره‌مند شوند.

خرید پرواز خارجی مومباسا
پرواز خارجی مومباسا

پرواز خارجی مومباسا هر هفته 4 بار توسط شرکت هواپیمایی قطر ایرویز انجام خواهد شد. با توجه به وجود منابع اقتصادی و گردشگری مختلف در کشور کنیا و در شهر مومباسا، به نظر می‌رسد که راه‌‌اندازی پرواز خارجی جدید، اقدام بسیار ویژه‌ای برای شرکت هواپیمایی قطر ایرویز باشد و بلیط هواپیما مومباسا با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شود.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما کنیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید