آغاز پرواز خارجی به مقصد مکزیک توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از راه‌اندازی پرواز خارجی استانبول-مکزیکوسیتی-کانکون-استانبول در سال 2019 میلادی خبر داد. این پرواز خارجی که توسط یک فروند بوئینگ 787-9 انجام خواهد شد، امکان خرید بلیط هواپیما مکزیک و سفر به این کشور را برای شهروندان ترکیه‌ای بسیار آسان می‌کند. پرواز خارجی مد نظر از تاریخ 21 آگوست سال 2019 میلادی آغاز شده و هر هفته 3 بار در روزهای یک‌شنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود. بلیط هواپیما این پرواز خارجی از هم‌اکنون قابل رزرو می‌باشد.

0
71
پرواز خارجی مکزیک با ترکیش ایرلاین
پرواز خارجی مکزیک
آغاز پرواز خارجی به مقصد مکزیک توسط ترکیش ایرلاینزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jan 13Rating: 3.5آغاز پرواز خارجی مکزیک توسط ترکیش ایرلاینز - خرید بلیط هواپیما مکزیکشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از راه‌اندازی پرواز خارجی استانبول مکزیکوسیتی کانکون استانبول در سال 2019 میلادی خبر داد. این پرواز خارجی که توسط یک فروند بوئینگ 787-9 انجام خواهد شد، امکان خرید بلیط هواپیما مکزیک و سفر به این کشور را برای شهروندان ترکیه‌ای بسیار آسان می‌کند.

آغاز پرواز خارجی به مقصد مکزیک توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از راه‌اندازی پرواز خارجی استانبول مکزیکوسیتی کانکون استانبول در سال 2019 میلادی خبر داد. این پرواز خارجی که توسط یک فروند بوئینگ 787-9 انجام خواهد شد، امکان خرید بلیط هواپیما مکزیک و سفر به این کشور را برای شهروندان ترکیه‌ای بسیار آسان می‌کند.

خرید پرواز خارجی مکزیک با ترکیش ایرلاین
پرواز خارجی مکزیک با ترکیش ایرلاین

پرواز خارجی مد نظر از تاریخ 21 آگوست سال 2019 میلادی آغاز شده و هر هفته 3 بار در روزهای یک‌شنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود. بلیط هواپیما این پرواز خارجی از هم‌اکنون قابل رزرو می‌باشد.

پرواز خارجی مکزیک با ترکیش ایرلاین
ترکیش ایرلاین

برای شرکتی همچون ترکیش ایرلاینز که عهده‌دار حمل­ونقل مسافران و خریداران بلیط هواپیما در کشور پر رفت‌وآمد ترکیه می‌باشد، راه‌اندازی پرواز خارجی به کشور زیبای مکزیک می‌تواند گام بسیار مثبت و موثری باشد. لذا استقبال گسترده مسافران و گردشگران از بلیط هواپیما مسیر هوایی جدید اصلا دور از ذهن نیست.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما مکزیک و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید