برقراری پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینز

0
44
برقراری پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینز
پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینز
برقراری پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 21Rating: 1.5برقراری پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینز - اخبار گردشگری سفرستانشرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز قصد دارد پرواز خارجی جدیدی بین شهرهای میامی و لندن راه‌اندازی کند. این پرواز که از اکتبر پیش را برقرار خواهد شد

پرواز خارجی میامی لندن با امریکن ایرلاینز

شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز قصد دارد پرواز خارجی جدیدی بین شهرهای میامی و لندن راه‌اندازی کند. این پرواز که از اکتبر پیش را برقرار خواهد شد، به صورت روزانه بوده و امکان خرید بلیط هواپیما میامی و بلیط هواپیما لندن را برای مسافران بسیار آسوده‌تر خواهد کرد.

هواپیمای مد نظر برای پرواز خارجی جدید بین فرودگاه هیترو لندن و شهر میامی، صندلی‌های کاملا تخت شو و همچنین صندلی‌های کلاس بیزینس را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. گفتنی است که همزمان با راه‌اندازی این پرواز، شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز نیز پروازهای خود به آمریکا را افزایش خواهد داد.

برقراری پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینز
پرواز خارجی میامی لندن توسط امریکن ایرلاینز

هم‌اکنون شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز روزانه 350 پرواز به 130 مقصد مختلف در 43 کشور و قلمرو گوناگون را از فرودگاه میامی انجام می‌دهد. از این رو، با راه‌اندازی پرواز خارجی لندن میامی، تسهیلات این شرکت برای مسافران و مشتریان خود، گسترده‌تر از قبل خواهد شد.

برای خرید بلیط هواپیما لندن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید