برقراری پرواز خارجی به‌ هارکورت توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در جدیدترین فعالیت خود، به سراغ خریداران بلیط هواپیما نیجریه رفته و از آغاز پرواز خارجی به بندر ‌هارکورت از اواخر ژوئن سال 2019 میلادی خبر داده است. این پرواز خارجی بدون توقف از 25 ژوئن سال 2019 میلادی آغاز خواهد شد. اما بلیط هواپیما ‌هارکورت را از هم اکنون می‌توان رزرو کرد. لازم به ذکر است که پرواز خارجی مد نظر هر هفته 4 بار و توسط یک فروند بوئینگ 738 مکس 8 انجام خواهد شد.

0
38
برقراری پرواز خارجی ترکیش ایرلاینز
پرواز خارجی ترکیش ایرلاینز
برقراری پرواز خارجی به‌ هارکورت توسط ترکیش ایرلاینزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Mar 21Rating: 3.5برقراری پرواز خارجی به‌ هارکورت توسط ترکیش ایرلاینز - خرید بلیط هواپیما نیجریهشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در جدیدترین فعالیت خود، به سراغ خریداران بلیط هواپیما نیجریه رفته و از آغاز پرواز خارجی به بندر ‌هارکورت از اواخر ژوئن 2019

برقراری پرواز خارجی به‌ هارکورت توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در جدیدترین فعالیت خود، به سراغ خریداران بلیط هواپیما نیجریه رفته و از آغاز پرواز خارجی به بندر ‌هارکورت از اواخر ژوئن سال 2019 میلادی خبر داده است.

برقراری پرواز خارجی ترکیش ایرلاینز
پرواز خارجی ترکیش ایرلاینز

این پرواز خارجی بدون توقف از 25 ژوئن سال 2019 میلادی آغاز خواهد شد. اما بلیط هواپیما ‌هارکورت را از هم اکنون می‌توان رزرو کرد. لازم به ذکر است که پرواز خارجی مد نظر هر هفته 4 بار و توسط یک فروند بوئینگ 738 مکس 8 انجام خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما ‌هارکورت
بلیط هواپیما ‌هارکورت

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، پرواز رفت با شماره پرواز 627 در روزهای شنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه و از ساعت 18:45 در فرودگاه استانبول آغاز می‌شود و در ساعت 23:40 خریداران بلیط هواپیما ‌هارکورت را به مقصد خود می‌رساند.

خرید بلیط هواپیما ‌هارکورت
بلیط هواپیما ‌هارکورت

همچنین پرواز برگشت نیز که با شماره پرواز 628 عملیاتی می‌گردد، در روزهای یکشنبه‌، سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعت 00:35 از بندر ‌هارکورت شروع شده و در ساعت 09:15، خریداران بلیط هواپیما استانبول را به این شهر منتقل می‌کند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید