پرواز خارجی همسفر با جیمز باند

0
329
خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم های جیمز باند
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم های جیمز باند
پرواز خارجی همسفر با جیمز باندReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 14Rating: 4.5پرواز خارجی همسفر با جیمز باندپرواز خارجی همسفر با جیمز باند شاید یکی محبوب‌ترین مجموعه فیلم‌های ماجراجویانه باشد. مجموعه‌ فیلم‌هایی که از سال 1962 ساخت آنها آغاز شده و تا به امروز نیز ادامه داشته‌است.

پرواز خارجی همسفر با جیمز باند

مجموعه فیلم‌های جیمز باند، شاید یکی محبوب‌ترین مجموعه فیلم‌های ماجراجویانه باشد. مجموعه‌ فیلم‌هایی که از سال 1962 ساخت آنها آغاز شده و تا به امروز نیز ادامه داشته‌است. جیمز باند یک مامور مخفی سازمان ام ای 6 است که اولین بار در داستان‌های یان فلیمینگ پدیدار شد و بعدها نیز به شخصیتی سینمایی بدل گشت.

جیمز باند، سوار با ماشین استین مارتین و هواپیمای مخصوصش در سراسر جهان به دنبال به انجام رسیدن ماموریت‌هایی مختلفی است که برای بیننده، لحظات هیجان‌انگیزی را به ارمغان می‌آورد. شما هم از دوستداران این شخصیت محبوب و مرموز هستید؟ پس با ما همراه شوید تا برخی از لوکیشن‌ فیلم‌های جیمز باند را به شما معرفی کنیم، شاید مقصدی که شما برای آن بلیط هواپیمایتان را گرفته‌اید هم در میان این فهرست باشد.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم پنجه طلایی Goldfinger

ovdn پرواز خارجی به لوکیشن فیلم پنجه طلایی Goldfinger
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم پنجه طلایی Goldfinger

سومین فیلم از مجموعه‌ی جیمز باند با بازی شون کانری؛ این قسمت به ماجرای دزدی از بانک مرکزی آمریکا اختصاص دارد که توسط یک انگشتر تولیدکننده‌ی گاز بیهوشی و لیزر اتفاق می‌افتد.

یکی از مهم‌ترین لوکیشن‌های فیلم، هتل Fontainebleau در سواحل میامی در ایلات فلوریدای آمریکا است. این هتل زیبا که توسط معمار معروف موریس لاپیدوس، طراحی و ساخته شده، هنوز هم به عنوان یکی از بهترین و لوکس‌ترین هتل‌های آمریکا شناخته می‌شود.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم نمایی از یک قتل A view to kill

ovdn پرواز خارجی به لوکیشن فیلم نمایی از یک قتل A view to kill
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم نمایی از یک قتل A view to kill

ساخته شده درسال 1985 با بازی راجر مور؛ اگر این فیلم محبوب شما در مجموعه‌ی جیمز باند باشد، باید بلیط هواپیمای خود را به مقصد انگلیس بگیرید. بخشی از مهم‌ترین سکانس‌های این فیلم در پیست اسب‌دوانی برکشایر تصویربرداری شده‌است.

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم نمایی از یک قتل A view to kill
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم نمایی از یک قتل A view to kill

این پیست در Ascot قرار دارد و با ماشین در حدود 50 دقیقه با لندن فاصله دارد. هر ساله در طول یک جشنواره‌ی پنج روزه، خاندان سلطنتی از مسابقات اینجا دیدن می‌کند.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم جواز قتل License to kill

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم جواز قتل License to kill
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم جواز قتل License to kill

با بازدید از لوکیشن این فیلم با یک تیر دو نشان زده‌ای؛ در یکی از سکانس‌های اصلی فیلم، جیمز باند در خانه و موزه‌ی همینگوی مشاهده می‌کنید. خانه‌ی این نویسنده‌ی شهیر در Key West فلوریدا قرار دارد و شما به راحتی می‌توانید از آن بازدید کنید.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم جاسوسی که دوستم داشت
The Spy Who Loved Me

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم جاسوسی که دوستم داشت The Spy Who Loved Me
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم جاسوسی که دوستم داشت
The Spy Who Loved Me

این یکی از معروف‌ترین فیلم‌های این مجموعه است که نامزد جوایز اسکار نیز شد، شاید بخشی از اعجاب‌انگیز بودن این فیلم به سبب لوکیشن خاص آن باشد، هرم گیزا در مصر؛ اگر بلیط هواپیمای خود را به مقصد مصر گرفتید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از برنامه‌ی نور و صدا در شب دیدن کنید، همانطور که باند در این برنامه شرکت کرد.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم تنها دوبار زندگی می‌کنید
You Only Live Twice

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم تنها دوبار زندگی می‌کنید You Only Live Twice
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم تنها دوبار زندگی می‌کنید
You Only Live Twice

یکی از اولین فیلم‌های مجموعه با بازی شون کانری؛ این بار جیمز باند به انجام رساندن یک ماموریت مهم به شرق دور می‌رود. جالب است بدانید که در نوشتن فیلم‌نامه‌ی رولد دال، نویسنده‌ی داستان‌های کودک و نوجوان انگلیسی، با یان فلمینگ همراه شده‌است.

یکی از به یادماندنی‌ترین سکانس‌ها، در مدرسه‌ی نینجا اتفاق می‌افتد، جایی‌که باند با تایگر تاناکا مامور مخفی ژاپنی ملاقات می‌کند. در عالم واقع این مکان Himeji Castle بوده و یکی از محبوب‌ترین نقاطی است که مسافران پروازهای خارجی به ژاپن از آن دیدن می‌کنند.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم فقط به خاطر چشمان تو
For Your Eyes Only

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم فقط به خاطر چشمان تو For Your Eyes Only
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم فقط به خاطر چشمان تو
For Your Eyes Only

یکی از نفس‌گیرترین صحنه‌های این فیلم در یکی از نفس‌گیرترین مقاصد جهان تصویربرداری شده است؛ صومعه‌ی متئورا(Monastery of Holy Trinity) یکی از عجیب‌ترین دیدنی‌های یونان است؛ این صومعه بر روی یک صخره قرار دارد انگار در میان زمین و آسمان معلق است. این مجموعه از صومعه‌ها در فهرست میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده و از دیدنی‌ترین مکان‌هایی است که در یونان قرار دارد، اگر بلیط هواپیمای خود را برای این کشور تهیه کرده‌اید، حتما از این مجموعه دیدن کنید.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم از روسیه با عشق
From Russia with love

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم از روسیه با عشق From Russia with love
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم از روسیه با عشق
From Russia with love

بسیاری معتقدند، لوکیشن‌های فیلم دوم مجموعه‌ی باند، در اثرگذرای و جذابیت این فیلم اثر بسیاری داشته‌است. در بخشی از این فیلم، باند به همراه علی کریم بی در آب انبار عجیب و مسحور کننده‌ی سیسترن مجبور به قایقرانی می‌شوند.

قدمت آب انبار سیسترن به سال 532 میلادی باز می‌گردد و در آن ستون‌هایی به سبک رومی را می‌توانید مشاهده کنید. این آب انبار از دیدنی‌ترین مکان‌های استانبول به شمار می‌رود.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم اختاپوس Octopussy

خرید پرواز خارجی به لوکیشن فیلم اختاپوس Octopussy
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم اختاپوس Octopussy

سیزدهمین فیلم جیمز باند در هتل‌های Taj Lake Palace و Jagmandir Island Palace تصویربرداری شده‌است. البته اگر بخواهید تعطیلات خود را به سبک جیمز باند در این هتل بگذرانید باید بودجه‌ای چشم‌گیر را کنار بگذارید. هزینه‌ی هر شب اقامت در هتل Taj چیزی درحدود 600 تا 700 دلار است.

با دیدن فیلم‌های جیمز باند می‌توانید به تمامی دنیا سفر کنید، از شرق دور تا مکزیک؛ شاید تا به حال به این دید به فیلم‌های جیمز باند نگاه نکرده باشید، اما این بار اگر دوباره به دیدن آنها نشستید، یک قلم و کاغذ به همراه داشته باشید و فهرستی از مقاصدی که می‌توانید بلیط هواپیمای خود را به آن بگیرید، تهیه کنید.

برای جستجوی پرواز خارجی مقاصد مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

منبع: Cn Traveler

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید