پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش همسفر پروازهای دور و نزدیک

0
537
خرید پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline
پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline
پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش همسفر پروازهای دور و نزدیکReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 8Rating: 4.0پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش همسفر پروازهای دور و نزدیکپرواز خارجی با هواپیمایی اتریش همسفر پروازهای دور و نزدیک شرکت هواپیمایی اتریش در شهر وین پایتخت کشور اتریش بلیط هواپیما به اتریش

پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش همسفر پروازهای دور و نزدیک

شرکت هواپیمایی اتریش در سال 1957 میلادی در شهر وین پایتخت کشور اتریش فعالیت خود را به عنوان هواپیمایی ملی کشور اتریش آغاز کرد و حدود یک سال بعد با ناوگانی متشکل از چهار فروند هواپیمای کوچک جثه زندگی خود در آسمان را با فروش بلیط ارزان هواپیما برای پرواز خارجی از وین به مقصد لندن جشن گرفت.

نزدیک به ده سال طول کشید تا شرکت هواپیمایی اتریش آنقدر ناوگان پروازی خود را توسعه بخشد تا توانایی پرواز خارجی بر فراز اقیانوس اطلس را بدست بیاورد و قادر باشد تا مسافران را از قاره اروپا به امریکا یا بالعکس برساند. به همین دلیل نیز این شرکت برای اولین در سال 1968 میلادی بلیط هواپیما به مقصد نیویورک فروخت و مسافران اتریشی و اروپایی را بدون توقف بین شهرهای وین و نیویورک جابه‎جا کرد.

خرید پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline
پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline

شرکت هواپیمایی اتریش از آن دست ایرلاین‎هایی است که معتقد هستند ایرلاین خوب، ایرلاینی است که همیشه «آهسته و پیوسته» پرواز کند. برای همین خاطر نیز در کارنامه شرکت هواپیمایی اتریش به ویژه تا سال 2000 میلادی از «گهی تند و گهی کند رفتن» خبری نیست و این شرکت در تمام این سال‎ها برنامه توسعه متوازن اما به دور از هیاهو و جنجال را در پی گرفته است.

اولین نقاط عطف در کارنامه شرکت هواپیمایی اتریش در سال‌های 2000 و 2001 میلای به چشم می‎خورند، دوره‏ای که این ایرلاین اتریشی تصمیم گرفت تا به منظور توسعه حضور خود در بازارهای بین‎المللی و رقابت با ایرلاین‎هایی که به گوشه و کنار جهان پرواز می‎کنند و برای مقاصد مختلف بلیط هواپیما می‎فروشند، اقدام به خرید شرکت‎های هوایی کوچک و ایرلاین‎های چابک نماید تا بدین ترتیب ضعف خود را در زمینه ارائه پروازهای چارتر نیز برطرف کند و بلیط‎های هواپیمای متنوع‏‌تری را برای سفر به مقاصد مختلف در اختیار مشتریان و مسافران قرار دهد.

خرید پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline
پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline

برنامه‎های توسعه‎ای شرکت هواپیمایی اتریش و استقبال مسافران از بلیط هواپیمای این ایرلاین اتریشی کمک کرد تا هواپیمایی اتریش در سال 2004 میلادی به یکی از خطوط هواپیمایی پیشرو در مرکز و شرق اروپا تبدیل شود در این قاره پر مسافر برای پرواز خارجی به 38 مقصد مختلف بلیط هواپیما بفروشد.

سال 2006 میلادی اولین سالی بود که شرکت هواپیمایی اتریش از صندلی‎های مخصوص خود برای خواب و استراحت مسافرانی که بلیط هواپیما بیزینس کلس خریداری کرده بودند، رونمایی کرد.

خرید پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline
پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline

البته ده ساله ابتدایی 2000 میلادی برای هواپیمایی اتریش فقط به دستاوردهای مثبت و خبرهای خوب محدود نمی‎شود و این ایرلاین اروپایی در سال 2007 میلادی مجبور شد تا به صورت دائم به فروش بلیط هواپیما از شهر وین به مقصد سنگاپور ملبورن و کوالالامپور سیدنی که از قضا طولانی‎ترین مسیر پروازی خط هواپیمایی اتریش نیز محسوب می‎شد، پایان ببخشد.

آمار و ارقام نشان می‎دهد که هواپیمایی اتریش تبحر خاصی در فروش بلیط هواپیما به مقصد شهرهای پرطرفدار اروپای شرقی دارد. به عنوان مثال این ایرلاین در سال 2008 میلادی عنوان دومین ایرلاین پرتردد در آسمان کشور روسیه را از آن خود کرد و موفق شد تا در بین ایرلاین‎های رقیب دومین خط هواپیمایی باشد که به بیشترین تعداد از شهرهای روسیه پرواز می‎کند و برای سفر به مقصد سوچی و نوژنی نوگراد بلیط ارزان هواپیما می‎فروشد.

نزدیک به 8 سال است که شرکت هواپیمایی اتریش در ایرلاین لوفت هانزا ادغام شده است و از سال 2009 میلادی این ایرلاین اتریشی تحت مدیریت آلمانی‎ها در لوفت هانزا به پروازهای خارجی خود ادامه می‎دهد.

خرید پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline
پرواز خارجی با هواپیمایی اتریش Austrian airline

پس از این تغییرات بود که شرکت هواپیمایی اتریش موفق شد تا سرانجام در سال 2011 میلادی ناوگان پروازی خود را برای پرواز در مسافت‎های کوتاه-برد و میان-برد تکمیل کند و با 32 فروند هواپیما از خانواده ایرباس‎های A320 و بوئینگ 737 به مقصد هر شهری که در اروپا فرودگاه قابل استفاده دارد، بلیط هواپیما عرضه کند.

شرکت هواپیمایی اتریش به دلیل طراحی داخلی کابین‎های هواپیما با رنگ غالب قرمز و راحتی صندلی‎های استفاده شده در داخل کابین‎ها (چه برای مسافرانی که بلیط فرست کلس می‎خرند و چه برای مشتریانی که بلیط اکونومی را امتحان می‎کنند) در بین آن دسته از گردشگرانی که زیاد بلیط هواپیما می‎خرند، محبوبیت بالایی دارد. این شرکت با ناوگانی متشکل از ۸۶ فروند هواپیمای مسافربری به ۶ شهر در اتریش و به بیش از ۱۲۰ شهر در ۵۵ کشور دیگر پرواز خارجی دارد و از اعضای استار الاینس است.

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی اتریش Austrian airline
بلیط هواپیما از هواپیمایی اتریش Austrian airline

در سال‎های اخیر شرکت هواپیمایی اتریش حضوری فعال در کشورمان ایران داشته است و در حال حاضر مسافران ایرانی و حتی اروپایی می‎توانند با خرید بلیط هواپیمای این ایرلاین اتریشی از وین به شهرهای تهران، اصفهان و شیراز و یا بالعکس پرواز کنند. این شرکت هواپیمایی از شهر وین روزانه دو پرواز خارجی به تهران انجام می‌دهد و در هر هفته چهار پرواز خارجی نیز به اصفهان و شیراز دارد.

مسیرهای پروازی هواپیمایی اتریش:

پرواز خارجی تهران وین و پرواز خارجی وین تهران
پرواز خارجی اصفهان وین و پرواز خارجی وین اصفهان
پرواز خارجی شیراز وین و پرواز خارجی وین شیراز

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
fa.wikipedia.org
seatmaestro.com
asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید