پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت هانزا

0
593
خرید آنلاین پرواز خارجی و بلیط هواپیما با ایرلاین لوفت هانزا
پرواز خارجی و بلیط هواپیما با ایرلاین لوفت هانزا
پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت هانزاReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jun 20Rating: 4.5پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت هانزاایرلاین لوفت‎‌ هانزا یا هواپیمایی لوفت هانزا با شعار «وارد شو، ببین و احساس راحتی کن!» از مسافرانی که برای پرواز خارجی خود از این ایرلاین بلیط هواپیما خرید

ایرلاین لوفت هانزا و تجربه‎‌ی پرواز خارجی در اوج راحتی

ایرلاین لوفت‎‌ هانزا با شعار «وارد شو، ببین و احساس راحتی کن!» از مسافرانی که برای پرواز خارجی خود از این شرکت، بلیط هواپیما خریده‏‎‌اند، استقبال می‎‌کند. اما لوفت هانزا چه ویژگی‎‌هایی دارد که مسافران این ایرلاین با ورود به هواپیماهای آن قرار است احساس راحتی کنند؟

اگر چه در سال‎‌های اخیر هواپیمایی‌های کشورهای حوزه‎‌ی خلیج فارس، گوی رقابت را در آسمان‎‌ها از رقیبان اروپایی خود ربوده‏اند و آسمان‎‌ کشورهای مختلف را از شرق تا غرب از آن خود کرده‎‌اند، اما همچنان سابقه‌ و پیشینه‎‌ی خطوط هواپیمایی اروپایی باعث می‎‌شود تا مسافران هنگام جست‎‌وجوهای آنلاین خود برای خرید بلیط هواپیما و انتخاب ایرلاین، همچنان گوشه چشمی نیز به این ایرلاین‎‌های پیشکسوت داشته باشند و برای انتخاب برترین‎‌ها تنها به چند ایرلاین حوزه‌ی خلیج فارس اکتفا نکنند.

در ادامه با وب‎‌سایت سفرستان همراه باشید تا با لوفت هانزا، به عنوان یکی از ایرلاین‎‌های موفق اروپایی بیشتر آشنا شوید.

خرید آنلاین پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت‌ هانزا
پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت‌ هانزا

شرکت آلمانی هواپیمایی لوفت‌ هانزا به عنوان یکی از مشهورترین شرکت‌های هواپیمای جهان و بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا -هم از لحاظ تعداد مسافران و هم از جهت تعداد ناوگان هوایی- است.

پروازهای مستقیم لوفت ‌هانزا از تهران به دو شهر وین و فرانکفورت صورت می‌گیرد و همچنین امکان پرواز خارجی غیرمستقیم به سایر فرودگاه‌های جهان نیز وجود دارد.

خرید آنلاین پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت‌ هانزا
پرواز خارجی و بلیط هواپیما با هواپیمایی لوفت‌ هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت‌ هانزا در رده‌ی شرکت‌های هواپیمایی باکیفیت و البته گران به حساب می‌آید. اما اگر خوش‌شانس باشید و بلیط هواپیما مقصد مورد نظر شما تخفیف خورده باشد، می‌توانید با قیمتی نزدیک به بلیط هواپیما دیگر شرکت‌های هواپیمایی بلیط هواپیما خود را تهیه نمایید و از کیفیت و راحتی لوفت ‌هانزا لذت ببرید.

کابین‌ها در هواپیمایی لوفت‌ هانزا چه امکاناتی دارند؟

خرید آنلاین پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت‌ هانزا
پرواز خارجی با هواپیمایی لوفت‌ هانزا

کابین فرست کلاس در هواپیمایی لوفت‌ هانزا

این کابین‌های لوکس در قسمت بالایی ایرباس‌های A380 و بخش طولی ایرباس های دیگر قرار داشته و دارای امکاناتی چون صندلی تخت‌شوی دو متری، پورت‌های مخصوص شارژ لپتاپ و موبایل و غذای دلخواه هستند. البته خدمات مخصوصی نیز در فرودگاه برای این مسافران در نظر گرفته می‌شود.

بیزینس کلاس در هواپیمایی لوفت‌ هانزا

صندلی‌های این کلاس نیز موقع خواب به دو متر افزایش طول می‌یابند و امکاناتی همچون سیستم صوتی و تصویری و شارژ لپ‌تاپ دارند. همچنین خریداران این نوع بلیط هواپیما خدمات اختصاصی در فرودگاه دریافت خواهند کرد. صندلی‌های اولیه کابین بیزینس کلاس لوفت‌هانزا امکان تخت شدن تا ۱۵۰ درجه را دارند که در سری جدید این کابین‌ها این اندازه به ۱۸۰ درجه افزایش یافته است.

پرمیوم اکونومی در هواپیمایی لوفت‌ هانزا

از سال ۲۰۱۴ نوع جدیدی از صندلی‌های اکونومی لوفت‌هانزا معرفی شده‌اند که نسبت به صندلی‌های اکونومی کلاس لوفت‌هانزا فضای بیشتری دارند و از امکانات مناسب‌تری برخوردارند.

اکونومی کلاس در هواپیمایی لوفت‌ هانزا

صندلی‌های راحتی عادی که در همه انواع هواپیماهای این شرکت قرار دارند و اغلب عرضی ۳۱ اینچی دارند. مانیتور صوتی و تصویری، غذا و نوشیدنی رایگان از دیگر امکانات این نوع کلاس است.

هواپیمایی لوفت ‌هانزا از چه زمانی پریدن را آغاز کرد؟

خرید آنلاین پرواز خارجی با ایرلاین لوفت هانزا
پرواز خارجی با ایرلاین لوفت هانزا

تاریخ ایرلاین لوفت ‌هانزا پر از حوادث ناگوار و شیرین و اتفاقات ماندگار است که نقش مهمی در تاریخ کشور آلمان و اروپا داشته‌اند. این حوادث البته به این شرکت کمک کرده‌اند تا با آموختن از این تاریخ پر فراز و نشیب، به رشد و شکوفایی خود سرعت بخشند.

این شرکت در سال ۱۹۲۶ تحت نام  Deutsche Luft Hansa A.G تاسیس گردیده و سپس از سال ۱۹۳۶ با نام فعلی به فعالیت خود ادامه داد. دهه‌ی ۳۰ سرآغاز رشد سریع این شرکت بود بطوریکه هواپیماهای بزرگتری تهیه شده و مسافت‌های طولانی‌تری طی می‌شد. در این حین وقوع جنگ‌ تاثیرات بزرگی بر این شرکت گذارد بطوریکه تمام اطلاعات پرواز داخلی و پرواز خارجی آن محرمانه گردید و بسیاری از پروازها برای تامین ادوات جنگی و پشتیبانی نیروهای نظامی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اغلب پروازهای عادی نیز متوقف شده و ماهیت این شرکت را بیشتر نظامی نمود.

در سال ۱۹۵۳ شرکتی با نام مختصر Luftag تاسیس شد که با استفاده از ادوات ایرلاین لوفت‌هانزا قصد برقراری پرواز خارجی بین‌المللی داشت.

خرید آنلاین پرواز خارجی با ایرلاین لوفت هانزا
پرواز خارجی با ایرلاین لوفت هانزا

فرودگاه هامبورگ مقر شرکت جدید شد تا با 8 فروند هواپیما، خدمات خود را آغاز کند. یک سال بعد این شرکت لوگو و نام لوفت‌هانزای سابق را خریداری نموده و به عنوان شرکت هواپیمایی دولتی و ملی این کشور شناخته شد.
از سال ۱۹۵۵ پروازهای بین‌المللی این شرکت با پرواز خارجی به شهرهای لندن، پاریس، مادرید و سرانجام نیویورک آغاز شد و سپس پرواز خارجی به آمریکای جنوبی، سه پرواز مستمر به تهران و یک پرواز خارجی به بغداد در طی هفته برنامه‌ریزی گردید.
ورود هواپیمای بزرگ بوئینگ ۷۰۷ و پروازهای مستمر آن مابین فرانکفورت و نیویورک از مهم‌ترین تحولات رخ داده در این شرکت در اغاز دهه ۶۰ بود. به تدریج با افزایش ناوگان و خرید جت‌های مسافربری بزرگ‌تر مسیرهای بیشتر و پروازهای طولانی‌تر به برنامه‌ی پروازی لوفت ‌هانزا اضافه شد.

اواخر دهه‌ی هشتاد با خرید ۱۵ فروند ایرباس A320s و ۷ فروند ایرباس A300 و همینطور ۱۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ برای این شرکت به پایان رسید. البته در سال ۱۹۸۷ سیستم آمادئوس (Amadeus) توسط لوفت هانزا و شرکت‌هایی چون ایرفرانس، ایبریا و ایرلاین اسکاندیناوری تاسیس گردید. این سیستم خدماتی یکپارچه به GDS نیز مشهور است که خدمات رزرو بلیط هواپیما کامپیوتری به مسافران ارائه می‌دهد.

در سال‌های بعد ایرلاین لوفت هانزا به خرید‌های متعدد و نوسازی ناوگان هوایی خود اقدام نمود و همواره رشدی صعودی را تجربه نمود اگرچه بعد از حوادث یازده سپتامبر به طور محسوسی از این رشد کاسته شد ولی برخلاف بسیاری از شرکت‌های دیگر، توانست بر مشکلات مالی ناشی از رکود فائق آید.

ایرلاین لوفت‌ هانزا در داخل کشور آلمان پروازهای منظمی به ۱۸ مقصد دارد، و با داشتن بیش از ۲۸۰ فروند هواپیما به ۱۹۷ مقصد بین‌المللی از ۷۸ کشور جهان برنامه پروازی برقرار نموده است.

ایرلاین لوفت‌هانزا به عنوان شرکت مادر بسیاری از شرکت‌های هوایی اروپا همچون ایرلاین‌های سوئیس، اتریش، لوفت‌هانزا تکنیک و Germanwings شناخته می‌شود که در صورت محاسبه تعداد ناوگان همه‌ی این شرکت‌ها، لوفت ‌هانزا با داشتن ۶۲۰ فروند هواپیما، بزرگترین شرکت هوایی مسافربری جهان محسوب می‌شود. مجموعه این شرکت‌ها در سال ۲۰۱۲ رکورد جابه‌جایی ۱۰۳ میلیون مسافر را برجای گذاشت.

خرید آنلاین پرواز خارجی با ایرلاین لوفت هانزا
پرواز خارجی با ایرلاین لوفت هانزا

دفتر اصلی این شرکت در شهر کلن آلمان قرار دارد ولی مقر اصلی و ناوگان آن در فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت مستقر شده است. اکثر پروازهای اصلی آن نیز از مبدا همین فرودگاه صورت می‌گیرد. مقر دوم ایرلاین لوفت‌هانزا فرودگاه مونیخ و مقر سوم آن فرودگاه کوچک دوسلدورف است.

شرکت هواپیمای لوفت ‌هانزا علاوه بر خدمات خود به مسافران منشا ایجاد برخی پیمان‌های بین‌المللی موثر نیز شده است. از جمله اتحادیه‌ی بین‌المللی «اتحاد ستاره» در ۱۹۹۷ به عنوان بزرگترین اتحادیه ایرلاین‌های جهان توسط ایرلاین لوفت‌ هانزا و چهار ایرلاین دیگر پایه‌گذاری گردید.

نام لوفت‌هانزا از دو کلمه Luft به معنی هوا و Hansa به معنی انجمن تشکیل شده است که اولی لغتی آلمانی و دومی لاتین است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
farang.ir
lufthansagroup.com
fa.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید