راه‌اندازی پرواز خارجی گاتویک به بوداپست توسط ویز ایر

شرکت هواپیمایی ویز ایر از برنامه خود برای راه‌اندازی پرواز خارجی به بوداپست در ماه مارس سال آینده میلادی خبر داد. این پرواز خارجی که از دومین فرودگاه شلوغ شهر لندن یعنی فرودگاه گاتویک راه‌اندازی می‌شود، از تاریخ 31 مارس سال آینده میلادی، به صورت روزانه انجام خواهد شد. با راه‌اندازی پرواز جدید، تعداد مسیرهای هوایی ویز ایر از لندن به سایر شهر به عدد 84 خواهد رسید. با توجه به اینکه این شرکت بلیط هواپیما ارزان در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد و قیمت‌های آن واقعا پایین است، همواره ویز ایر جزو ایرلاین‌های پرطرفدار در کشور انگلستان بوده است.

0
43
خرید پرواز خارجی بوداپست با ویز ایر
پرواز خارجی بوداپست با ویز ایر
راه‌اندازی پرواز خارجی گاتویک به بوداپست توسط ویز ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Dec 20Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز خارجی گاتویک به بوداپست توسط ویز ایر - خرید بلیط هواپیماشرکت هواپیمایی ویز ایر از برنامه خود برای راه‌اندازی پرواز خارجی به بوداپست در ماه مارس سال آینده میلادی خبر داد. این پرواز خارجی که از دومین فرودگاه شلوغ شهر لندن یعنی فرودگاه گاتویک راه‌اندازی می‌شود، از تاریخ 31 مارس سال آینده میلادی، به صورت روزانه انجام خواهد شد.

راه‌اندازی پرواز خارجی از گاتویک به بوداپست توسط ویز ایر

شرکت هواپیمایی ویز ایر از برنامه خود برای راه‌اندازی پرواز خارجی به بوداپست در ماه مارس سال آینده میلادی خبر داد. این پرواز خارجی که از دومین فرودگاه شلوغ شهر لندن یعنی فرودگاه گاتویک راه‌اندازی می‌شود، از تاریخ 31 مارس سال آینده میلادی، به صورت روزانه انجام خواهد شد.

خرید پرواز خارجی بوداپست با ویز ایر
پرواز خارجی بوداپست با ویز ایر

با راه‌اندازی پرواز جدید، تعداد مسیرهای هوایی ویز ایر از لندن به سایر شهر به عدد 84 خواهد رسید. با توجه به اینکه این شرکت بلیط هواپیما ارزان در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد و قیمت‌های آن واقعا پایین است، همواره ویز ایر جزو ایرلاین‌های پرطرفدار در کشور انگلستان بوده است.

خرید پرواز خارجی بوداپست با ویز ایر
پرواز بوداپست با ویز ایر

لازم به ذکر است که علاوه بر راه‌اندازی پرواز خارجی جدید و فروش بلیط هواپیما بوداپست، شرکت هواپیمایی ویز ایر قصد افزایش پروازهای خود به شهر اسلو، فرانکفورت و سنت پترزبورگ را نیز دارد. ضمنا، شرکت ویز ایر برای پرواز خارجی بوداپست، از یک فروند ایرباس A321 استفاده خواهد کرد.

خرید پرواز خارجی بوداپست با ویز ایر
پرواز بوداپست با ویز ایر

با توجه به توریست‌پذیر بودن بوداپست و علاقه بالای گردشگران به خرید بلیط هواپیما بوداپست، به نظر می‌رسد که راه‌اندازی پرواز خارجی جدید به پایتخت مجارستان بتواند انتظارات مشتریان شرکت ویز ایر را تا حد بسیار بالایی برآورده سازد. بدین‌ترتیب برقراری پرواز خارجی به بوداپست را می‌توان گامی مثبت برای این شرکت ارزیابی کرد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما بوداپست و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید