تغییر در پرواز فرانکفورت تهران توسط لوفت‌هانزا

0
99
تغییر در پرواز فرانکفورت تهران توسط لوفت‌هانزا
پرواز فرانکفورت تهران
تغییر در پرواز فرانکفورت تهران توسط لوفت‌هانزاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 6Rating: 3.5تغییر در پرواز فرانکفورت تهران توسط لوفت‌هانزا.شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا قصد دارد با ایجاد تغییراتی در پرواز فرانکفورت تهران این پرواز در قالب جدیدی به مشتریان خود ارائه دهد

پرواز فرانکفورت تهران توسط لوفت‌هانزا دارای تغییراتی خواهد شد

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا قصد دارد، با ایجاد تغییراتی در پرواز خارجی فرانکفورت تهران، این پرواز در قالب جدیدی به مشتریان خود ارائه دهد. طی این تغییرات که از تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی عملی خواهند شد، هواپیمای ایرباس A330-300 جایگزین هواپیمای ایرباس A340-300 می‌شود.

لازم به ذکر است که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، پرواز رفت این مسیر، در همه ایام هفته به غیر سه‌شنبه و پنج‌شنبه‌ها، از ساعت ۱۳:۳۰ در فرانکفورت آغاز شده و در ساعت ۲۱:۰۵، خریداران بلیط هواپیما تهران را به مقصد مد نظر خود می‌رساند.

همچنین پرواز برگشت نیز در همه روزهای هفته به غیر از روزهای چهارشنبه و جمعه، از ساعت ۲:۲۵ بامداد در پایتخت ایران آغاز می‌شود و هواپیمای مد نظر در ساعت ۵:۴۰ بامداد در فرانکفورت به زمین می‌نشیند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید