چاینا ساترن در صدد آغاز پرواز ووهان نیویورک

0
17
چاینا ساترن در صدد آغاز پرواز ووهان نیویورک آمریکا
چاینا ساترن در صدد آغاز پرواز ووهان نیویورک
چاینا ساترن در صدد آغاز پرواز ووهان نیویورکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 19Rating: 3.0چاینا ساترن در صدد آغاز پرواز ووهان نیویورک.شرکت هواپیمایی چاینا ساترن در جدیدترین اقدام خود برای ارائه سرویس‌های جدید به مشتریانش امکان رزرو بلیط هواپیما ووهان نیویورک را فراهم آورد.

احتمال آغاز پرواز ووهان نیویورک توسط چاینا ساترن

شرکت هواپیمایی چاینا ساترن در جدیدترین اقدام خود برای ارائه سرویس‌های جدید به مشتریانش، امکان رزرو بلیط هواپیما ووهان نیویورک را فراهم آورد. این پرواز خارجی جدید که مهر تائید سازمان حمل‌ونقل ایالات متحده را هم اخیرا دریافت کرده است، از 10 جولای سال 2019 میلادی به طور رسمی آغاز خواهد شد.

پرواز خارجی ووهان نیویورک توسط یک فروند بوئینگ 787-9 عملیاتی خواهد شد. ضمنا، تعداد پروازهای این مسیر، 3 بار در هفته خواهد بود. طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده توسط شرکت چاینا ساترن، پرواز رفت در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه از ساعت 20:00 از ووهان آغاز شده و در ساعت 22:30 خریداران بلیط هواپیما نیویورک را به این ایالت خواهد رساند.

همچنین پرواز برگشت نیز در روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه هر هفته انجام می‌شود. هواپیمای این پرواز در ساعت 03:20 نیویورک را به مقصد ووهان ترک کرده و در ساعت 06:20 در این شهر به زمین خواهد نشست.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید