افتتاح پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور

0
91
برقراری پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور
پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور
افتتاح پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپورReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 20Rating: 2.0افتتاح پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور - اخبار گردشگری وبلاگ سفرستانبعد از گذشت چند سال، بالاخره پروژه جواهر فرودگاه چانگی سنگاپور افتتاح شد و خود را به‌عنوان نمونه‌ای بی‌نظیر، به جهانیان معرفی کرد. این مجموعه که مساحتش 135 هزار و 700 متر مربع می‌باشد

پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور

بعد از گذشت چند سال، بالاخره پروژه جواهر فرودگاه چانگی افتتاح شد و خود را به‌عنوان نمونه‌ای بی‌نظیر، به جهانیان معرفی کرد. این مجموعه که مساحتش 135 هزار و 700 متر مربع می‌باشد، توسط معمار مشهور، موشه سفدی طراحی شده است.

پروژه جواهر فرودگاه چانگی که از سال 2014 در حال ساخت می‌باشد، ضمن‌ ارائه چشم‌اندازهایی زیبا، امکان خرید انواع اجناس و همچنین خوردن غذا در بهترین رستوران‌ها به همراه سایر امکانات فرودگاهی در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد داد تا نام و آوازه بهترین فرودگاه جهان، پیش از بیش شنیده شود.

برقراری پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور
پروژه جواهر فرودگاه چانگی در سنگاپور

شکل‌های مختلف خرده‌فروشی‌ها، تراس‌های فضای باز و ساخت 280 فروشگاه و رستوران باعث شده‌اند که پروژه جواهر فرودگاه چانگی حیرت همه را برانگیزد. البته به همه اینها باید بزرگترین آبشار جهان در محیط داخلی را هم اضافه کرد. پروژه‌ای که هزینه ساخت آن بالغ بر 1.25 میلیارد بوده و در 10 طبقه خود، امکانات بسیار متنوعی برای تمامی حاضران فراهم کرده است. از دیگر امکانات پروژه جواهر فرودگاه چانگی می‌توان به وای فای رایگان و پاور بانک اشاره کرد.

پروژه جواهر که به تازگی به فرودگاه چانگی اضافه شده است، خدمات دیگری همچون چک‌این سریع، سالن استراحت و حتی محل نگهداری از چمدان‌ها را هم ارائه می‌دهد. از این رو، به نظر می‌رسد که با خرید بلیط هواپیما سنگاپور و ورود به فرودگاه چانگی، شگفتی بزرگی در انتظار همه خواهد بود.

برای خرید بلیط هواپیما سنگاپور و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید