پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور

پیدا کردن شغلی مناسب از همان دوران تحصیل ذهن بسیاری را به خود مشغول می کند و در نوع رشته انتخابی تحصیلی دانش آموزان تاثیر می گذارد. این فکر حتی پس از پیدا کردن شغل نیز همراه بسیاری از شاغلین است. در انتخاب شغل عوامل مختلفی دخیل اند از جایگاه اجتماعی و رقابتی بودن شغل گرفته تا جذاب بودن و درآمد بالا.

0
49
معرفی پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور
پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور
پر درآمدترین مشاغل خارج از کشورReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 23Rating: 4.0پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور چه نوع مشاغلی را شامل می شوند.پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور در ادامه معرفی شده پس اگر به فکر مهاجرت کاری هستید قطعا درآمد بالا تاثیر گذارترین عامل در انتخاب شغلتان خواهد بود.

آشنایی با پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور

پیدا کردن شغلی مناسب از همان دوران تحصیل ذهن بسیاری را به خود مشغول می کند و در نوع رشته انتخابی تحصیلی دانش آموزان تاثیر می گذارد. این فکر حتی پس از پیدا کردن شغل نیز همراه بسیاری از شاغلین است. در انتخاب شغل عوامل مختلفی دخیل اند از جایگاه اجتماعی و رقابتی بودن شغل گرفته تا جذاب بودن و درآمد بالا. به ویژه درآمد بالا تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شغل دارد. در ادامه لیستی را تهیه کرده‌ایم که تمامی گزینه‌های موثر در انتخاب شغل را در بر گرفته اند. اگر به فکر مهاجرت کاری هستید  قطعا درآمد بالا تاثیر گذارترین عامل در انتخاب شغل خواهد بود چرا که درآمدتان باید بسیاری از هزینه ها را پوشش دهد. پس اگر به دنبالی شغلی پر درآمد هستید همراه سفرستان (مرجع فروش آنلاین بلیط هواپیما ) باشید تا لیستی از برترین ها را در اختیارتان قرار دهیم. در واقع این مشاغل پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور هستند.

پزشک

معرفی پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور
پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور

درآمد بالقوه: 227,000 دلار آمریکا/ 102,000 پوند انگلیس/ 252,000 دلار کانادا

پزشکان به دو دسته پزشکان عمومی و پزشکان متخصص تقسیم می شوند. پزشکان عمومی اولین افرادی هستند که با بیمار مواجه می شوند این دسته از پزشکان به لطف دانش گسترده خود از شرایط مختلف بیماری توانایی درمان بیماری های مختلف از یک سرما خوردگی ساده تا تشخیص بیماری های نادر را دارند. پزشکان متخصص اما بیشتر بر پزشکی بالینی متمرکز شده و دانش بسیاری در زمینه تخصص خود دارند. برای پزشک شدن باید ابتدا دوره های پزشکی را گذرانده و مدرک تحصیلی دریافت کنید سپس دوره رزیدنسی را بگذرانید تا بتوانید مجوز پزشکی دریافت کنید. گرچه به نظر مسیری طولانی می آید اما قطعا در پایان کار نتیجه زحمات و تلاش خود را خواهید دید.

داروساز

درآمد بالقوه: 135,000 دلار آمریکا/ 46,000 پوند انگلیس/ 118,000 دلار کانادا

زندگی داروسازها پر از وظایف و کارهای مختلف است. از پیچیدن نسخه گرفته تا مشاوره دادن به بیماران در مورد داروهایشان. شغل داروسازها شغلی ضروری در حوزه سلامت و بهداشت است پس چندان تعجبی ندارد که جزو پر درآمدترین ها است. برای داروساز شدن ابتدا باید مدرک دکترا را گرفته و سپس دوره‌ای آموزشی را از سر گذرانده و در نهایت مجوز خود را دریافت کنید. روش دیگر داروساز شدن این است که کار خود را به عنوان دستیار داروساز آغاز کنید و در نهایت خود داروساز شوید.

دندانپزشک

معرفی پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور
پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور

درآمد بالقوه: 213,000 دلار آمریکا/ 98,000 پوند انگلیس/ 206,000 دلار کانادا

دندانپزشکی یکی از 5 شغل برتر در لیست پر درآمدها است که رشد قابل توجهی دارد. دندان پزشک به بیماران خود توصیه می کند تا از دندان هایشان مراقبت کرده و بهداشت دهان و دندان خود را حفظ کنند. این پزشکان بیماری و مشکلات دندان را تشخیص داده و درمان می‌کنند. پس از اینکه به عنوان دندانپزشک تایید شدید می توانید در زمینه به خصوصی تخصص خود را دریافت کنید اما قبل از آن باید دوره کارشناسی دندانپزشکی و تمامی برنامه های آموزشی لازم را بگذرانید.

✅ بازدید از مقاله معلمان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند

وکیل شرکت

معرفی پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور
پر درآمدترین مشاغل خارج از کشور

درآمد بالقوه: 240,000 دلار آمریکا/ 101,000 پوند انگلیس/ 152,000 دلار کانادا

اگر وکالت خوانده اید بد نیست تخصص خود را در زمینه حقوق شرکت ها کسب کنید. این کار نه تنها شغلی هیجان انگیز است بلکه درآمد خوبی نیز دارد. وکلای شرکتی درواقع مشاوران حقوقی قانونی کسب و کار هستند. وظیفه اصلی این وکلا مشاوره دادن به صاحبان کسب و کار در زمینه حقوق و وظایف قانونی شان است. دریافت مدرک وکالت اولین قدم برای این کار است پس از آن می توانید مسیر خود را در زمینه قوانین مختلف مشخص کنید.

مدیریت سیستم های فناوری اطلاعات

معرفی پر درآمدترین دنیا
پر درآمدترین مشاغل دنیا

درآمد بالقوه: 127,000 دلار آمریکا/ 55,000 پوند انگلیس/ 121,000 دلار کانادا

مدیریت IT بخش جدایی ناپذیر هر کسب و کاری است و همین امر هم باعث شده تا هر مسئولی به دنبال مدیران فناوری باشد. نقش اصلی مدیران فناوری اطلاعات محافظت از شبکه اداره مقابل هکرها و بدافزارها، حفظ نرم افزارها و سخت افزارها از طریق به روز رسانی های منظم و حل هرگونه مشکل فنی است. راه های زیادی برای کسب این شغل وجود دارد اما اگر مدرک تحصیلی مرتبط با این شغل را داشته باشید شانستان بیشتر خواهد بود.

متخصص بیهوشی

درآمد بالقوه: 411,000 دلار آمریکا/ 192,000 پوند انگلیس/ 408,000 دلار کانادا

همانند جراحان، متخصصان بیهوشی نیز پزشکانی آموزش دیده اند که در زمینه مراقبت های بعد از عمل تخصص یافته است. این افراد در پروسه جراحی نقشی حیاتی دارند زیرا باید مطمئن شوند که بیمار در حالی که زیر تیغ جراحی است، نوع و مقدار مناسبی از داروی بیهوشی را دریافت می کند. متخصص بیهوشی شد پروسه ای نسبتا طولانی و خسته کننده است و نیازمند حدود 12 تا 13 سال آموزش پزشکی است.

جراح

درآمد بالقوه: 496,000دلار آمریکا/ 120,000 پوند انگلیس/ 180,000 دلار کانادا

جراحان پزشکانی بسیار حرفه ای اند. یک روز عادی برای جراحان شامل تشخیص های قبل از عمل، انجام پروسه جراحی و معاینه بیمار پس از عمل جراحی است. این شغل برای افراد دل نازک و افراد راحت طلب چندان مناسب نیست زیرا علاوه بر ساعات کار طولانی با موقعیت های سخت مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می کنند؛ بعلاوه جراحان همیشه باید گوش به زنگ باشند. برای جراح شدن علاوه بر گذراندن دوره های پزشکی باید چند سالی را اضافه تر مشغول تحصیل شوید تا در یک زمینه تخصص پیدا کنید.

مدیر مهندسی

معرفی پر درآمدترین مشاغل دنیا
پر درآمدترین مشاغل دنیا

درآمد بالقوه: 149,000 دلار آمریکا/ 89,000 پوند انگلیس/ 109,000 دلار کانادا

مدیران مهندسی در کنار تمامی کارهای دیگر باید بر پروژه های مختلف نظارت، با تیم های متنوع همکاری و با مشتریان در ارتباط باشند. به عبارتی دیگر در این شغل نه تنها باید تجربه بالایی داشته باشید بلکه نیازمند برخی مهارت های ارتباطی و مدیریتی نیز خواهید بود.

گرچه بخش اعظمی از لیست پر درآمدها را مهندسان و پزشکان تشکیل داده اند اما در کنار آن ها مشاغل دیگری مانند استاد دانشگاه، خلبان هواپیما، مدیر عاملی و مدیریت بازاریابی نیز به چشم می خورد که در آمد خوبی داشته و می توان آن ها را جزو مشاغل پر درآمد نام برد. در ادامه نیز می توانید با شغل های پرطرفدار فرودگاهی آشنا شوید.

منبع:مجله گردشگری سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید