پنج شهر ایران در شبکه تبلیغاتی ترکیش ایر

0
293
خرید آنلاین پرواز خارجی با هواپیمایی ترکیش
پرواز خارجی با هواپیمایی ترکیش
پنج شهر ایران در شبکه تبلیغاتی ترکیش ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 28Rating: 3.5پیوستن تهران، تبریز، یزد، اهواز و اصفهان به شبکه تبلیغاتی ترکیش ایرلاین - پرواز خارجیپیوستن شهرهای تهران، تبریز، یزد، اهواز و اصفهان به شبکه تبلیغاتی شرکت ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی ترکیش 5 شهر ایران را در شبکه تبلیغاتی خود قرار داد

پیوستن پنج شهر ایران به شبکه تبلیغاتی ترکیش ایر

به گزارش ایرنا، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پیوستن شهرهای تهران، تبریز، یزد، اهواز و اصفهان به شبکه تبلیغاتی شرکت ترکیش ایر خبر داد.

خرید آنلاین پرواز خارجی با هواپیمایی ترکیش
پرواز خارجی با هواپیمایی ترکیش

علی اصغر مونسان با اعلام این خبر افزود: از این پس در تمام پروازهای هواپیمایی ترکیش در مانیتور داخل هواپیما، این پنج شهر کشورمان تبلیغ می‌شوند. به گفته وی: مجلاتی که در داخل هواپیما توزیع می‌شوند، این پنج شهر را تبلیغ می‌کنند. تمام آژانس‌های هواپیمایی در سراسر جهان که با ترکیش‌ایر در ارتباط هستند نیز جاذبه‌های این پنج شهر را تبلیغ خواهند کرد.

خرید آنلاین پرواز خارجی با ترکیش ایرلاین
پرواز خارجی با ترکیش ایرلاین

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن اشاره به پیگیری‌های اخیر این سازمان برای امضای قرارداد همکاری بین دو طرف، پیوستن پنج شهر ایران به شبکه تبلیغاتی ترکیش ایر را گامی مهم در راستای توسعه گردشگری کشور و معرفی ظرفیت‌های بی‌نظیر تاریخی، طبیعی، فرهنگی، صنایع‌دستی و … ایران برای جذب گردشگران خارجی ارزیابی کرد.

خرید آنلاین پرواز خارجی با ترکیش ایرلاین
پرواز خارجی با ترکیش ایرلاین

لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی ترکیش ‌ایر در سال 2015 بهترین خط هوایی اروپا و چهارمین در دنیا شناخته شد و در حال حاضر بالاترین نرخ رشد در میان شرکت‌های هوایی جهان را در اختیار دارد. لذا گردشگران پرشماری که قصد خرید بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی با هواپیماهای شرکت ترکیش ایر را دارند، از این پس با جاذبه‌های گردشگری شهرهای ایرانی هم در تبلیغات این شرکت آشنا خواهند شد.

برای خرید بلیط هواپیما به مقاصد خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید