14 راه برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان

از مهمترين مسائل زمان فروش بلیط هواپیما توسط آژانس‌های هواپیمایی، توجه به انگيزه‌های کاربرانی است كه به عنوان خریدار و مصرف‌كننده به سایت آن آژانس مراجعه می‌کنند. توجه به این نکته كه حتی اگر زیرساخت فنی و کیفی لازم در سايت فروشنده بلیط هواپیما مناسب باشد و خدمات ارائه شده در آن سایت هم مطلوب باشد، تا هنگامی که مشتری انگيزه لازم و قوی برای خريد نداشته باشند، هرگز خریدی صورت نخواهد گرفت حتی اگر در آن سایت بلیط هواپیما ارزان باشد.

2
84
خرید بلیط هواپیما ارزان
بلیط هواپیما ارزان
14 راه برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزانReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Feb 13Rating: 4.014 راه برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان - خرید بلیط هواپیمای ارزان از سفرستاناگر زیرساخت فنی لازم در سايت بلیط هواپیما مناسب باشد تا هنگامی که مشتری انگيزه لازم نداشته باشند، خریدی صورت نمیگیرد حتی اگر آنجا بلیط هواپیما ارزان باشد.

14 راه برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان

از مهمترين مسائل زمان فروش بلیط هواپیما توسط آژانس‌های هواپیمایی، توجه به انگيزه‌های کاربرانی است كه به عنوان خریدار و مصرف‌كننده به سایت آن آژانس مراجعه می‌کنند. توجه به این نکته كه حتی اگر زیرساخت فنی و کیفی لازم در سايت فروشنده بلیط هواپیما مناسب باشد و خدمات ارائه شده در آن سایت هم مطلوب باشد، تا هنگامی که مشتری انگيزه لازم و قوی برای خريد نداشته باشند، هرگز خریدی صورت نخواهد گرفت حتی اگر در آن سایت بلیط هواپیما ارزان باشد.

از جمله مهمترین موارد ایجاد انگیزه در کاربران سایت، مناسب بودن قیمت‌های خدمات و به طور خاص ارائه بلیط هواپیما ارزان است. به عبارتی دیگر، به رغم وجود کیفیت در ارائه خدمات یک سایت فروشنده بلیط هواپیما، چنانچه نرخ‌های روی سایت خوب و مناسب نباشند، آنگاه زمینه برای خرید بلیط فراهم نمی‌شود.

حال ما در این مقاله قصد داریم چندین راه‌حل را برای شما مطرح کنیم تا راحت‌تر به دنبال بلیط هواپیما ارزان باشید و با قیمت‌های مناسب‌ترین بلیط سفر خود را تهیه کنید.

1تخفیفات دانشجویی

اگر دانشجو هستید و سن شما کمتر از 26 می‌باشد، تخفیف‌های بسیار زیادی برای شما موجود است. اکثر اوقات شما می‌توانید بین 20 تا 30 درصد تخفیف بگیرید. آژانس‌های مسافرتی همچون Sta Travel ,Flight Center می‌توانند به شما کمک کنند تا بلیط هواپیما ارزان به دست آورید. پس توصیه می‌شود که آن‌ها را نادیده نگیرید.

2مقایسه شرکت‌های هواپیمایی

رزرو بلیط هواپییما از شرکت‌های هواپیمایی مختلف به شما این امکان را می‌دهد که انواع بلیط هواپیما را با هم تطبیق داده و از بهترین و کم هزینه‌ترین پروازها استفاده کنید. پروازهای مختلفی خواهید داشت ولی در عین حال هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و بلیط هواپیما ارزان خریداری خواهید کرد. پس سعی کنید از شرکت‌های هواپیمایی مختلف در طی سفرهای خود استفاده کنید تا بتوانید با کمی بررسی، در مسیرهای خود از کم هزینه‌ترین شرکت‌ها استفاده کنید و بلیط ارزان هواپیما را بخرید.

سایت‌های مختلفی برای کمک کردن به شما در این امر وجود دارند. چند نمونه از آن‌هارا به شما معرفی میکنیم:

1- سایت گوگل فلایت Google Flights
2- اِی‌مِکس تراول Amex travel
3- کیوی Kiwi.com

3Points and Miles

برنامه‌های پاداشی شرکت‌های هواپیمایی یکی از بهترین راه‌ها برای گرفتن پروازهای رایگان، ارتقاء‌های رایگان و همچنین بلیط‌های همراه رایگان می‌باشد. مهم نیست که هرچند وقت یک بار مسافرت می‌کنید، شما باید عضو برنامه‌های پاداشی شرکت‌های هواپیمایی شوید.

یکی از گردشگرانی که انجمن‌ها فعالیت بالایی دارد و در استفاده از این ترفندها خبره است اینگونه می‌نویسد که:

اگر بنده از شرکت هواپیمایی سنگاپور استفاده کنم به لطف اتحاد و همکاری آن‌ها با شرکت‌های هواپیمایی آمریکایی به من امتیاز (مایلز) آمریکایی تعلق خواهد گرفت. به همین ترتیب استفاده از شرکت‌های هواپیمایی فرانسوی نیز امتیاز (مایلز) آمریکایی خواهد داد.

راه های دیگری نیز برای به دست آوردن امتیاز ( مایلز) وجود دارد که از این بین می‌توان به ثبت نام کارت‌های اعتباری، خرید کردن آنلاین و نظرسنجی‌های سایت‌ها اشاره کرد. من خودم حدود نیم میلیون امتیاز (مایلز) سالانه به دست می‌آورم و شاید برای شما جالب توجه باشد که من برای به دست آوردن این امتیازات، نه سفر می‌کنم و نه پول اضافه خرج می‌کنم. به لطف این امتیازات بیشتر سفرهای هوایی من و خانواده‌ام در طی سال رایگان انجام می‌شود. اگر شما زرنگ باشید و راه و روش درست برای به دست آوردن این امتیازات را بدانید، مطمین باشید که اکثر سفرهای هوایی خود را می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای انجام بدهید.

4تخفیفات ویژه لحظه‌ای

هیچکس دوست ندارد که پست الکترونیکی خود را پر از پیام‌های مختلف از طرف شرکت‌های هواپیمایی و جستجوگرهای پرواز ببیند اما در عین حال ثبت نام برای اینکار به شما این فرصت را می‌دهد که از تمامی تخفیف‌های شرکت‌های هواپیمایی اطلاع داشته باشید. این کار یکی از بهترین روش‌ها برای مطلع بودن از پروازهای کم هزینه می‌باشد، شاید از خود می‌پرسید چرا؟ چون آن‌ها همه کار را انجام می‌دهند!

اکثر اوقات این پیشنهادها فقط 24 ساعت اعتبار دارند و اگر شما روزانه پیام‌های خود را چک نکنید، احتمال زیادی وجود دارد که آن‌ها را از دست بدهید.

لیستی از وب سایت هایی که می‌توانند کمک زیادی در پیداکردن این پیشنهادها به شما انجام دهند:

Airfarewatchdog : برای پیدا کردن تخفیف از شرکت های هواپیمایی آمریکایی عالی می‌باشد.
The Flight Deal : برای پیدا کردن تخفیف از شرکت های هواپیمایی جهانی عالی می‌باشد.
Holiday Pirates : برای پیدا کردن تخفیف  ازشرکت های هواپیمایی اروپایی عالی می‌باشد.
Scott’s Cheap Flights : برای پیدا کردن تخفیف از شرکت های هواپیمایی آمریکایی عالی می‌باشد.
Secret Flyin : برای پیدا کردن تخفیف از تمامی شرکت های هواپیمایی عالی می‌باشد.

5خرید بلیط هواپیما به صورت جداگانه

هیچوقت چند بلیط را یکجا خرید نکنید. شرکت‌های هواپیمایی همیشه در هنگام خرید چند بلیط به شما بالاترین قیمت‌هارا نشان خواهند داد. برای مثال اگر شما 4 نفری سفر می‌کنید، شرک‌های هواپیمایی 4 صندلی کنار هم برای شما پیدا خواهند کرد و بالاترین قیمت را برای شما حساب خواهند کرد یعنی اگر صندلی شماره یک 200 دلار، صندلی شماره دو و سه 300 دلار و صندلی شماره چهار 400 دلار باشد، آن ها هر 4 صندلی را برای شما 400 دلار حساب خواهند کرد که مجموعا 1600 دلار خواهد شد.

پس توصیه می‌شود که بلیط ها را جداگانه خرید کنید و پس از فرآیند پرداخت با خانواده خود در هواپیما کنار یکدیگر بنشینید.

6خرید بلیط هواپیما با ارزهای مختلف

اگر ارز کشور شما نسبت به کشورهای دیگر ارزش بیشتری دارد، به دنبال کشوری باشید که ارز آنها کم ارزش‌تر باشد. برای مثال دلار آمریکا ارزش بالایی دارد ولی درمقابل ارز کشور نیوزلند ارزش کمتری دارد. پس زمانی که من بلیط هواپیما یک طرفه برای پرواز از استرالیا به آمریکا را چک می‌کنم هزینه آن 1000 دلار است ولی خرید همان بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی نیوزلند حدود 600 دلار هزینه دارد. تنها فرقی که وجود دارد این است که سفارش را با ارز دیگری انجام می‌دهید و با این حال با همان هواپیما سفر می‌کنید! این روش همیشه جواب نمی‌دهد ولی اگر ارز کشور شما ارزش بالایی دارد حتما آن را بررسی کنید.

7رزرو بلیط هواپیما زودتر از موعد سفر

شرکت‌های هواپیمایی هرچه که زمان سفر نزدیک می‌شود، قیمت بلیط هواپیما را بالاتر می‌برند. سعی کنید که رزرو بلیط را به ساعات آخر نکشانید و در همین حال نیازی به رزرو کردن بلیط هواپیما ماه‌ها قبل از سفر نیز نیست. می‌توان گفت که بهترین زمان برای رزرو کردن بلیط 6 یا 8 هفته قبل از پرواز می‌باشد. برای مکان‌هایی که در فصل اوج آن ها قصد سفر دارید نیز می‌توان گفت رزرو بلیط هواپیما 3 ماه قبل ایده‌آل می‌باشد.

پیدا کردن پروازهای کم هزینه بستگی به زرنگی شما، مقصد، زمان سفر و چگونگی سفر شما دارد. از نکاتی که اشاره کردیم استفاده کنید ولی در رزرو کردن بلیط هواپیما زیادی وسواس نداشته باشید. اگر رزرو کردن بلیط شما بیش از یک ساعت به طول انجامد، شما دارید زیادی وقت هدر می‌دهید. 30 یا 40 دقیقه برای پیدا کردن و رزرو بلیط هواپیما وقت بگذارید و بلیطی را که با پرداخت کردنش مشکلی ندارید انتخاب کنید. اگر زیادی وسواس به خرج دهید کم کم گیج خواهید شد!

اگر تمام نکاتی را که ذکر شد رعایت کنید، همیشه می‌توانید بهترین پیشنهادها را پیدا کنید و باعث صرفه‌جویی در وقت خود شوید، استرس کمتری خواهید داشت و هیچگاه آن شخصی که گران‌ترین بلیط هواپیما را خرید نخواهید بود.

در ادامه این مطلب در هفته آینده با هفت راهکار بعدی آشنا می‌شوید

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید