کارهای شگفت‌انگیزی که می‌توان در هند انجام داد

در این‌که کشور هند یکی از زیباترین کشورها و بهترین مقاصد گردشگری در جهان است، هیچ شک و تردیدی وجود ندارد. بدون تردید کسانی که به گردشگری علاقه دارند، در طول عمر خود حتماً یک‌بار هم که شده باید بلیط هواپیما هند را تهیه کنند و به این کشور زیبا و دیدنی نیز سری بزنند؛ اما تهیه بلیط هواپیما و سفر به هند قدم اول است، قدم بعدی کارهایی است که می‌توان در این کشور شگفت‌آور انجام داد.

0
94
سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند
کارهای شگفت‌انگیزی که می‌توان در هند انجام دادReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 23Rating: 3.5کارهای شگفت‌انگیزی که می‌توان در هند انجام داد - خرید بلیط هواپیما هند از اپلیکیشن سفرستاندر این‌که کشور هند یکی از زیباترین کشورها و بهترین مقاصد گردشگری در جهان است، هیچ شک و تردیدی وجود ندارد. بدون تردید کسانی که به گردشگری علاقه دارند، در طول عمر خود حتماً یک‌بار هم که شده باید بلیط هواپیما هند را تهیه کنند و به این کشور زیبا و دیدنی نیز سری بزنند؛

سفر به هند

در این‌که کشور هند یکی از زیباترین کشورها و بهترین مقاصد گردشگری در جهان است، هیچ شک و تردیدی وجود ندارد. بدون تردید کسانی که به گردشگری علاقه دارند، در طول عمر خود حتماً یک‌بار هم که شده باید بلیط هواپیما هند را تهیه کنند و به این کشور زیبا و دیدنی نیز سری بزنند؛ اما تهیه بلیط هواپیما و سفر به هند قدم اول است، قدم بعدی کارهایی است که می‌توان در این کشور شگفت‌آور انجام داد.

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

در کشور پهناوری همچون هند، تهیه لیست کوتاهی از کارهایی که می‌توان در آن انجام داد، تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد. مسافرین پس از تهیه بلیط هواپیما هند کارهای بی‌شماری را می‌توانند انجام دهند، ببینند و تجربه کنند. تهیه بلیط هواپیما هند و سفر به این کشور می‌تواند تجربه آرامش بخشی در سواحل گوآ (Goa)، تجربه پرسروصدا و شلوغی در خیابان‌های پایتخت بالیوود یعنی مومبای یا همان بمبئی و یا تجربه فرهنگی در کنار رود گنگ (Ganges River) را شامل شود.

کشور هند، کشوری بسیار پهناور است که دارای مکان‌های دیدنی متعدد و مردم متفاوت بوده و این ویژگی تهیه بلیط هواپیما هند و سفر به این کشور را به یک سفر پرماجرا و شگفت‌انگیز تبدیل می‌کند. اگر می‌خواهید از کارهای شگفت‌انگیزی که می‌توان در این کشور انجام داد باخبر باشید و با آن‌ها آشنایی پیدا کنید، بهتر است تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید؛ زیرا که در ادامه به چند مورد از کارهای شگفت‌انگیزی که می‌توان در این کشور انجام داد اشاره خواهیم کرد.

پرسه زدن با حیرت و شگفتی در تاج‌محل

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

بی‌تردید تاج‌محل، دیدنی‌ترین و بارزترین مکان دیدنی کشور هند بوده و نشان‌دهنده یک عهد حقیقی از عشق می‌باشد. این مقبره توسط یکی از امپراطوران هند به خاطر پناه دادن به قبر و مقبره همسر موردعلاقه او ساخته شده است. جنس این مقبره از سنگ مرمر سفید بوده و دارای جزئیات پیچیده‌ای می‌باشد که شما باید نه‌تنها ساعت‌ها بلکه روزهای متوالی را صرف دیدار از شگفتی‌های این محل کنید و با حیرت به زیبایی این مقبره خیره شوید.

امروزه مسافرینی که بلیط هواپیما هند را تهیه می‌کنند، توسط تورهای سازمان‌دهی شده از این محل دیدار می‌کنند. بهتر است بدانید، بهترین زمان برای دیدار از این مکان دیدنی، طلوع آفتاب است؛ زیرا که در این زمان می‌توانید، عکس‌های شگفت‌آوری را از این بنای حیرت‌انگیز به ثبت برسانید. همچنین خاطرات فراموش‌نشدنی را به همراه دوستان و یا خانواده خود، در این مکان تجربه نمایید.

در یک فستیوال و یا جشنواره مشارکت کنید

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

کشور هند جشنواره‌هایی را جشن می‌گیرد که دارای شهرت جهانی هستند. این جشنواره‌ها به‌اندازه‌ای محبوب هستند که افراد بسیاری از سرتاسر جهان، تنها به خاطر مشارکت در این جشنواره‌ها بلیط هواپیما هند تهیه می‌کنند. لازم به ذکر است که شرکت‌های متعدد تورهای سازمان‌دهی شده‌ای را تدارک دیده‌اند تا شما بتوانید در این جشنواره‌ها شرکت به عمل آورید.

یکی از بهترین جشنواره‌ها دیوالی (Diwali) است که شامل جشنواره نور و روشنایی می‌شود. این جشنواره بزرگ‌ترین جشنواره هند است که پیروزی روشنایی بر تاریکی و خوبی بر بدی را جشن می‌گیرد.

جشنواره هولی (Holi) یا همان جشنواره رنگ هند، مشهورترین جشنواره‌ هند بوده و برای خوش‌آمد گویی به بهار، در ماه مارس انجام می‌پذیرد.

تا جایی که می‌توانید خرید کنید تا این‌که به یک بازار رنگارنگ برسید

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

زمانی که بلیط هواپیما هند تهیه کرده‌اید، بازارهای هند یکی از مکان‌هایی است که باید از آن‌ها دیدار کنید، زیرا که این بازارهای متعدد، گوناگونی موجود در این کشور را نشان داده و زیبایی خاص خود را دارند.

از بین بهترین بازارهای هند می‌توان به بازار جوهری (Johari Bazaar) در جایپور اشاره کرد که مختص جواهران راجستانی بوده و همچنین به بازار دیلی هات (Dilli Haat) در دهلی‌نو که صنایع‌دستی از سرتاسر هند را به نمایش می‌گذارد، اشاره کرد.

می‌توان گفت، فرقی نمی‌کند که در کدام‌یک از شهرهای هند اقامت کنید، بازار محلی آن شهر نباید دور باشد، حتماً به دیدار از این بازار رفته و یا در تورهای برگزارشده از آن بازار شرکت کنید.

به تماشای یک بازی کریکت بروید

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

کریکت محبوب‌ترین ورزش در هند بوده و در تمامی نواحی این کشور برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که تیم ملی هند، دفعات زیادی قهرمان جهان شده و دارای عناوین و قهرمانی‌های گوناگون است. بنابراین پیدا کردن یک بازی محلی در این کشور کار دشواری نخواهد بود؛ پس از تماشای یک بازی کریکت، با تهیه بلیط هواپیما هند، لذت ببرید.

سوار قطار شده و با قطار در این کشور مسافرت کنید

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

روش بهتری برای مسافرت در هندوستان، بهتر از قطار وجود ندارد. این تجربه سفری گوناگونی مردم هندوستان و مکان‌های دیدنی آن را نشان داده و تنها راه مشاهده مناطق دیدنی کوچک‌تر و دورافتاده‌تر این کشور پهناور می‌باشد.

از مشهورترین مسیرها و سواری‌های قطار کشور هند می‌توان به Goa Express، Dibrugarh Rajdhani Express و Nizamuddin Duronto Express اشاره کرد.

از معابد خاجوراهو (Khajuraho Temples) دیدار به عمل آورید

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

معابد زیبای خاجوراهو در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شده و یکی از دیدنی‌ترین مکان‌ها در هند می‌باشند.

این معبدها، معابد هندو و جین در مادیا پرادش (Madhya Pradesh) بوده و نشان‌دهنده برخی از دست‌نخورده‌ترین و زیباترین آثار هنری هندی در جهان می‌باشند. بلیط هواپیما هند و بازدید از این معابد را از دست ندهید.

مسحور زیبایی معبد طلاکاری شده دربار صاحب (Harmandir Sahib) شوید

سفر به هند - جهانگردی
سفر به هند

دربار صاحب بیشتر بانام غیررسمی خود، یعنی معبد طلایی شناخته شده است. دلیلش این است که نمای بیرونی این معبد طلاکاری شده و از جنس طلا می‌باشد.

این معبد یک مکان مقدس بوده و در سال 1577 تأسیس شده است. درواقع یک محل بسیار زیبا و دیدنی می‌باشد که باعث می‌شود سالیانه میلیون‌ها نفر بلیط هواپیما هند را تهیه کرده و از این مکان بازدید به عمل بیاورند.

با یک فیل رودررو شوید

خرید بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

Elefantastic یک پناهگاه مخصوص فیل‌ها در جایپور می‌باشد که درآمدی را برای خانواده‌های محتاج تهیه کرده و آگاهی را در مورد وضعیت فیل‌ها در آسیا افزایش می‌دهد. با دیدار از این مکان شما هم فیل‌ها و هم خانواده‌های محتاج را پشتیبانی خواهید کرد. در این مکان شما شانس رودررو شدن با فیل‌ها را از طریق راه بردن، غذا دادن و شستن آن‌ها، خواهید داشت. اگر به فیل‌ها علاقه دارید، شانس دیدار از آن‌ها را در این مکان از دست نداده و از این مکان جالب و مقدس دیدار کنید.

در قصر زیبای کهربا (Amber Fort) متحیر شوید

خرید بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

قصر کهربا یک قصر خیره‌کننده و بسیار زیبا می‌باشد که با سنگ‌های صورتی و زرد و همچنین سنگ مرمر ساخته شده است. این مکان یکی از بهترین جاذبه‌های جایپور بوده و دارای حیاط‌ها، باغ‌ها و آپارتمان‌های خصوصی متعدد می‌باشد. خریداری بلیط هواپیما هند و بازدید از این قصر زیبا نیز ضرری نخواهد داشت.

با قایق بر روی رود گنگ سفر کنید

خرید بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

رود گنگ دومین رود بزرگ در هند بوده و یک رودخانه مقدس در فرهنگ هندو می‌باشد.

آداب‌ورسوم و جنبه‌های مهم سبک زندگی مردم هند بر روی این رودخانه پایه‌گذاری شده‌اند. این مسئله توسط معابد متعددی که در حاشیه این رودخانه ساخته‌ شده‌اند، منعکس می‌شود.

یک تور قایقی در زمان طلوع آفتاب بهترین راه برای کاوش رود گنگ می‌باشد، پس پیشنهاد می‌شود پس از خریداری بلیط هواپیما هند ، از این رود دیدنی و باابهت نیز دیدار به عمل آورید.

بر روی سواحل دست‌نخورده دمی را بیاسایید

خرید بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

کشور هند دارای بیش از 7,500 کیلومتر خط ساحلی بوده و در این خط ساحلی تعداد بسیاری از سواحل خیره‌کننده وجود دارد که می‌توانید در کنار خانواده و یا دوستان خود در آن‌ها به استراحت پرداخته و از شلوغی شهر بگریزید.

پس اگر می‌خواهید زمانی را به استراحت و ریلکس شدن بپردازید، حتماً از برخی از دیدنی‌ترین سواحل هند بازدید به عمل آورید. از بین این سواحل می‌توان به سواحل گوآ (Goa)، گوکارنا (Gokarna) در کارناتاکا (Karnataka) و گانپاتیپول (Ganpatipule) در ماهاراشترا (Maharashtra) اشاره کرد.

خرید بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

در مجموع می‌توان نتیجه گرفت که کشور هند می‌تواند یکی از بهترین مقاصد برای گذراندن تعطیلات گردشگران و مسافرین در سرتاسر دنیا باشد.شما با خریداری بلیط هواپیما هند خواهید توانست کارهای شگفت‌انگیز بی‌شماری را در آن انجام دهید.

برای خرید بلیط هواپیما هند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: finder.com.au

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید