کاهش پرواز خارجی رم به تهران توسط آلیتالیا

شرکت هواپیمایی آلیتالیا قصد دارد از ماه می سال 2019 میلادی پروازهای رم به تهران را از 7 بار در هفته به 3 یا 4 بار در هفته کاهش دهد. این پرواز خارجی که توسط یک فروند ایرباس A320 انجام می­شود، از 7 تا 17 می سال آتی در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه، هیچ پرواز خارجی به تهران انجام نخواهد داد. لازم به ذکر است که خریداران بلیط هواپیما رم و بلیط هواپیما تهران می­توانند از روز هجدهم تا روز بیستم می سال 2019 میلادی، در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه برای انجام پرواز خارجی به مقصد مد نظر خود اقدام کنند. از 21 تا 30 می نیز پرواز تهران رم و بالعکس در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه انجام می­شود.

0
78
پرواز خارجی رم تهران توسط ایرلاین آلیتالیا
پرواز خارجی رم تهران ایرلاین آلیتالیا
کاهش پرواز خارجی رم به تهران توسط آلیتالیاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 22Rating: 3.5کاهش پرواز خارجی رم به تهران توسط شرکت هواپیمایی آلیتالیا - خرید بلیط هواپیما رمشرکت هواپیمایی آلیتالیا قصد دارد از ماه می سال 2019 میلادی پروازهای رم به تهران را از 7 بار در هفته به 3 یا 4 بار در هفته کاهش دهد. این پرواز خارجی از 7 تا 17 می سال آتی در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه، هیچ پرواز خارجی به تهران انجام نخواهد داد. خریداران بلیط هواپیما رم و بلیط هواپیما تهران

کاهش پرواز خارجی رم به تهران توسط آلیتالیا

شرکت هواپیمایی آلیتالیا قصد دارد از ماه می سال 2019 میلادی پروازهای رم به تهران را از 7 بار در هفته به 3 یا 4 بار در هفته کاهش دهد. این پرواز خارجی که توسط یک فروند ایرباس A320 انجام می­شود، از 7 تا 17 می سال آتی در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه، هیچ پرواز خارجی به تهران انجام نخواهد داد.

خرید پرواز خارجی از آلیتالیا
پرواز خارجی از آلیتالیا

لازم به ذکر است که خریداران بلیط هواپیما رم و بلیط هواپیما تهران می­توانند از روز هجدهم تا روز بیستم می سال 2019 میلادی، در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه برای انجام پرواز خارجی به مقصد مد نظر خود اقدام کنند. از 21 تا 30 می نیز پرواز تهران رم و بالعکس در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه انجام می­شود.

خرید بلیط هواپیما رم
بلیط هواپیما رم

همچنین بهتر است بدانید که پرواز شماره 756 شرکت هواپیمایی آلیتالیا از ساعت 18:00 از رم حرکت و ساعت 01:20 روز بعد خریداران بلیط هواپیما تهران را به این شهر می­رساند. سپس، پرواز شماره 757 این شرکت ساعت 04:15 از تهران حرکت می‌کند و در ساعت 07:00 خریداران بلیط هواپیما رم را به پایتخت ایتالیا منتقل می­کند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما رم و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
airc.ir
routesonline.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید