کاهش 40 تا 50 درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی خبر داد و گفت: مشکل سوخت‌رسانی به ناوگان هوایی را مدیریت خواهیم کرد. عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه سازمان هواپیمای کشوری و شرکت‌های هواپیمایی سیاست‌های قوی را در مقابل تحریم‌ها دارند، اظهار کرد: با استفاده از روش‌های نوین و خدمات جدید ناوگان هوایی با قدرت بیشتر در این شرایط ادامه خواهیم داد.

0
66
کاهش قیمت بلیط هواپیما خارجی
قیمت بلیط هواپیما خارجی
کاهش 40 تا 50 درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجیReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Dec 9Rating: 3.5کاهش 40 تا 50 درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی - پرواز خارجی ارزان از سفرستانرئیس سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی خبر داد و گفت: مشکل سوخت‌رسانی به ناوگان هوایی را مدیریت خواهیم کرد. عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: پرواز خارجی ارزان

کاهش 40 تا 50 درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی خبر داد و گفت: مشکل سوخت‌رسانی به ناوگان هوایی را مدیریت خواهیم کرد.

عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه سازمان هواپیمای کشوری و شرکت‌های هواپیمایی سیاست‌های قوی را در مقابل تحریم‌ها دارند، اظهار کرد: با استفاده از روش‌های نوین و خدمات جدید ناوگان هوایی با قدرت بیشتر در این شرایط ادامه خواهیم داد.

کاهش قیمت بلیط هواپیما خارجی
قیمت بلیط هواپیما خارجی

وی با بیان اینکه مجموعه حمل‌ونقل هوایی تجربه تحریم‌ها را در گذشته داشته است، گفت: در گذشته بخش‌های هوایی توانستند با همدلی و اتحاد یکدیگر تحریم‌ها را دور بزنند و این‌بار ناوگان حمل‌ونقل هوایی تجربه و امکانات بیشتری دارد و ما سعی خواهیم کرد با استفاده از ظرفیت‌های خود این دوران را به خوبی طی کنیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره عدم سوخت‌رسانی به ناوگان حمل‌ونقل هوایی گفت: سازمان هواپیمایی و شرکت‌های هواپیمایی سوخت را مدیریت خواهند کرد و ما با استفاده از ناوگان حمل‌ونقل ویژه در این حوزه مشکلی در جابه‌جایی پروازها نخواهیم داشت.

کاهش قیمت بلیط هواپیما خارجی
پرواز خارجی ارزان

عابدزاده با بیان اینکه پروازهای خارجی در چند ماه گذشته به دلیل افزایش قیمت ارز کاهش یافته است، گفت: قیمت پرواز خارجی طی یک ماه گذشته متعادل شده و ما شاهد کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما خارجی هستیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: قیمت بلیط هواپیما داخلی بر اساس نرخ ارز نیما به فروش می‌رسد و تغییری در این بخش نخواهیم داشت.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید