کم بازدیدترین کشورهای جهان را بشناسید

وقتی صحبت از مسافرت می‌شود، همه سعی می‌کنند درباره کشورهایی حرف بزنند که در صنعت توریستی و جذب گردشگر بسیار موفق و معروف هستند.

0
104
معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان را بشناسیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 16Rating: 4.0کم بازدیدترین کشورهای جهان و تجربه یک سفر منحصربفرد و خاص.کم بازدیدترین کشورهای جهان معرفی شده با دانستن این که چه تعداد گردشگر سالانه بلیط هواپیما برای بازدید از این کشورها خریداری می‌کنند متعجب خواهید شد.

کم بازدیدترین کشورهای جهان

وقتی صحبت از مسافرت می‌شود، همه سعی می‌کنند درباره کشورهایی حرف بزنند که در صنعت توریستی و جذب گردشگر بسیار موفق و معروف هستند. شاید کمتر کسی درباره کم بازدیدترین کشورهای جهان و علت کم بازدید بودن آن‌ها بحث کند. اگر تاکنون به کم بازدیدترین کشورهای جهان فکر نکرده‌اید، بهتر است با مطالعه این مطلب با چنین کشورهایی آشنا شوید و با دانستن این که چه تعداد گردشگر سالانه بلیط هواپیما برای بازدید از این کشورها خریداری می‌کنند، متعجب خواهید شد.

بوتان، سالانه 155هزار بازدید کننده

معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان

گردشگران بین‌المللی برای بازدید از بوتان بایستی از یک اپراتور تور محلی جهت گرفتن ویزا کمک بگیرند. علاوه بر این، گردشگران باید برای هر روز از مسافرتشان هزینه‌ای حدود 250 دلار (آمریکا) در فصل‌های پربازدید و 200 دلار (آمریکا) در فصل‌های کم بازدید پرداخت کنند.

ازجمله دلایلی که گردشگران از بوتان بازدید می‌کنند، کوهستان‌های زیبا و دست نخورده است. اگر مشکل مالی ندارید و از طرفداران سرسخت ورزش کوهنوردی هستید، حتما به بوتان سفر کنید. همچنین، از آن جایی که بوتان یک کشور بودایی است، معبدها و صومعه‌های زیبا و شگفت انگیز زیادی در دل کوهستان‌هامشاهده خواهید کرد.

بنگلادش، سالانه 125هزار بازدید کننده

معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان

اگر به بنگلادش سفر کنید، خود را همچون افراد معروف احساس خواهید کرد. زیرا در هیچ کدام از جاذبه‌های دیدنی فرد خارجی و بیگانه نخواهید دید. بنگلادش کشور بسیار زیبایی است اما متاسفانه دولت هیچ اقدامی در قبال جذب گردشگر و توسعه گردشگری انجام نمی‌دهد. ترافیک بنگلادش نیز بدترین ترافیک جهان است. افراد خیلی کمی با زبان انگلیسی آشنایی دارند و این که بنگلادش یکی از فقیرترین کشورهای جهان است، موضوعی بحث برانگیز است. شاید باورتان نشود اما ممکن است موقع اقدام جهت دریافت ویزای بنگلادش با موضوعات مختلفی مواجه شوید. زیرا کارکنان کنسولگری از این که به عنوان گردشگر می‌خواهید از بنگلادش بازدید کنید، بسیار تعجب خواهند کرد.

✅ بازدید از مقاله آرام بخش ترین شهرهای دنیا برای گذراندن تعطیلات
✅ بازدید از مقاله مهمان نوازترین کشورهای جهان
✅ بازدید از مقاله کشورهایی که بدون ویزا می‌توان به آنها سفر کرد

با این حال، بنگلادش چیزهای جذابی جهت ارائه دادن به گردشگران دارد و سواحل شنی، جنگل‌های گرمسیری و البته بازدید از ببر بنگال ازجمله آن‌ها می‌باشند. از آن جایی که بنگلادش کشور چندان ثروتمندی نیست، می‌توانید با هزینه کم بسیاری از مکان‌ها را کشف کنید.

مولداوی، سالانه 121هزار بازدید کننده

معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان

این کشور مابین اوکراین و رومانی قرار گرفته و فقیرترین کشور اروپا می‌باشد. مولداوی کشور بسیار زیبایی است، اما مردمانش دوست ندارند در این سرزمین بمانند. این کشور برای مسافرت مقصد کاملا امنی است و از آن جایی که فقیرترین کشور اروپا است، هزینه‌ها بسیار کم و ارزان هستند. بسیاری از مردم حتی از وجود چنین کشوری در جهان بی‌خبر هستند. درحالی‌که، می‌توانند پس از مطالعه درباره آن با کمترین هزینه مسافرتی به یاد ماندنی در مولداوی را تجربه کنند. معماری مولداوی واقعا ارزش بازدید دارد. مردمان محلی نیز بسایر خونگرم و صمیمی هستند. همه چیز در این کشور ارزان است. اگر قصد داشته باشید به اروپای شرقی سفر کنید، به بازدید از مولداوی بروید و این مکان سرّی را در اروپا کشف کنید.

ترکمنستان، سالانه 105هزار بازدید کننده

معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان

از آن جایی که ترکمنستان حتی پس از شکست اتحاد شوروی دست از دنبال کردن نظام کمونیستی برنداشت، جای تعجبی نیست که گردشگران خیلی کمی ترکمنستان را به عنوان مقصد انتخاب می‌کنند. رئیس جمهور ترکمنستان فرقه شخصی به وجود آورده است که می‌تواند از کیم جونگ اون، رئیس جمهور کره شمالی پیشی بگیرد. وی خود را پدر تمام ترکمن‌ها می‌داند و برخی قوانین عجیب و نامعقولی در ترکمنستان وجود دارند که حتما باید قبل از سفر به آن‌ها آگاه باشید. ترکمنستان کشور عجیب و غریبی است که از لحاظ مناظر طبیعی زیبا بسیار غنی است که ممکن است مانند آن‌ها را هیچ جایی ندیده باشید. معروف‌ترین جاذبه ترکمنستان “دروازه آتش” است که  “در جهنم” نیز نامیده می‌شود. اگر واقعا جهنم دری داشته باشد، آن در غیر از این در نمی‌تواند باشد.

جمهوری آفریقای مرکزی، سالانه 78هزار بازدید کننده

معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان

آفریقای مرکزی یکی از فقیرترین کشورهای جهان بوده و البته یکی از کم بازدیدترین کشورهای جهان است. در این کشور تا سال 2014 جنگ داخلی وجود داشت و حال به طور رسمی جنگ پایان یافته است. اما اثرات آن هنوز مشاهده می‌شود. امنیت این کشور چندان خوب نیست و بسیاری از دولت‌ها به شهروندانشان هشدار می‌دهند تا از سفر به جمهوری آفریقای مرکزی خودداری کنند.

برای گردشگرانی که به هر دلیل و قیمتی دوست دارند اکثر نقاط جهان حتی کم بازدیدترین کشورها را بگردند، بازدید از حیات وحش آفریقا و به خصوص حیواناتی چون فیل و گوریل کوهستان پیشنهاد می‌شود.

لیختن اشتاین، سالانه 69هزار بازدید کننده

معرفی کم بازدیدترین کشورهای جهان
کم بازدیدترین کشورهای جهان

البته که هیچ کس با وجود کشورهای زیبایی چون اتریش و سوئیس در همسایگی لیختن اشتاین به این کشور سفر نمی‌کند. اما این کشور کوچک ازجمله کشورهایی است که بالاترین سطح زندگی را دارد. بازدید از این کشور می‌تواند تنها در یک روز و با هزینه کم میسر گردد. حتما در سفر به اتریش یا سوئیس به لیختن اشتاین نیز بروید و سومین کشور کوچک اروپا را از نزدیک بازدید کنید. این کشور مناظر طبیعی و کوهستان‌های زیبایی دارد و جالب است که جزو کم بازدیدترین کشورهای جهان می‌باشد.

همان‌طور که می‌دانید تعداد جاذبه‌های دنیا و مکان‌های جذاب در کره زمین بی‌شمار هستند و البته که بازدید از تک تک آن‌ها ارزشمند است. برخی گردشگران که سفرهای متفاوت و کشف مکان‌های ناشناخته را دوست دارند، می‌توانند با ایده گرفتن از این مطلب به یکی از این کم بازدیدترین کشورهای جهان مسافرت کنند. هرچند این کشورها تعدادشان بیشتر است. اما ما لیستی را که ممکن است به کارتان بیاید، تهیه کرده‌ایم. حتی اگر امکان سفر به این کشورها را هم نداشته باشید، نامشان به گوشتان می‌خورد و از وجود چنین جاهایی در دنیا مطلع می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید