کیش عضو سازمان جهانی گردشگری شد

سازمان منطقه آزاد کیش به عضویت سازمان جهانی گردشگری ملل متحد درآمد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان، معاون گردشگری منطقه آزاد کیش با اعلام این خبر گفت: با پذیرش عضویت سازمان منطقه آزاد کیش از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، برای نخستین‌بار یک منطقه آزاد تجاری صنعتی از ایران، به عضویت این سازمان درآمد.

0
59
خرید بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیش
کیش عضو سازمان جهانی گردشگری شدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 4Rating: 3.5کیش عضو سازمان جهانی گردشگری شد - خرید بلیط هواپیما کیش از اپلیکیشن سفرستانسازمان منطقه آزاد کیش به عضویت سازمان جهانی گردشگری ملل متحد درآمد. علیرضا قائدیان، معاون گردشگری منطقه آزاد کیش گفت: با پذیرش عضویت سازمان منطقه آزاد کیش از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، برای نخستین‌بار یک منطقه آزاد تجاری صنعتی از ایران، به عضویت این سازمان درآمد. خرید بلیط هواپیما کیش

کیش عضو سازمان جهانی گردشگری شد

سازمان منطقه آزاد کیش به عضویت سازمان جهانی گردشگری ملل متحد درآمد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان، معاون گردشگری منطقه آزاد کیش با اعلام این خبر گفت: با پذیرش عضویت سازمان منطقه آزاد کیش از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، برای نخستین‌بار یک منطقه آزاد تجاری صنعتی از ایران، به عضویت این سازمان درآمد.

خرید بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیش

این مقام مسؤول در ادامه اظهار کرد: این اتفاق روز چهارشنبه (۹ آبان‌ماه) در یکصدونهمین جلسه شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در بحرین و با رأی قاطع شورای اجرایی به تصویب رسید و به این ترتیب کیش نخستین منطقه آزاد تجاری و اقتصادی کشور است که به عنوان عضو وابسته به عضویت سازمان جهانی گردشگری پذیرفته شده است.

خرید بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیش

جزیره کیش یکی از اصلی‌ترین نقاط گردشگری خلیج فارس است که پیش‌روتر از سایر مناطق آزاد در کشور به موضوع گردشگری وارد شد و آن را در سرفصل‌های اصلی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری قرار داد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما کیش و رزرو هتل بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید